Ja nu palaists garām, tad jaunākā avāriju analīze ir
AVĀRIJA 5. Apdzīšana krustojumā
Tēma: iAuto avāriju analīze
Ja nu palaists garām, tad jaunākā avāriju analīze ir
AVĀRIJA 5. Apdzīšana krustojumā
BALTA dati rāda, ka šogad ceļu satiksmes negadījumus visbiežāk izraisījuši „BMW” vadītāji. Taču pagājušajā gadā „Lexus” pārspēja „BMW”, izraisot negadījumus par 22% biežāk. Tomēr šogad „Lexus” ieņem otro vietu, no riskantākās „BMW” markas autovadītājiem atpaliekot par 2%. Savukārt trešo vietu biežāk izraisīto ceļu satiksmes negadījumu topā šogad ieņem „Toyota” autovadītāji.
Info no www.iauto.lv/... ![]()
uupis rakstīja: Kam jums vairāki aDmini?
Vai tad ar vienu par maz?
Ir jau vēl rakstos komenti, visam izsekot nav tik viegli.
+ vēl iAuto foruma diskusijas bija ielaistas un pilnas ar spamu, kā redzi nav viegli disciplinēt
Tēma: Belarus rezerves daļas
Peterpechus rakstīja: Nu, domāju, ka tieši šo kantori gan varēji nepieminēt un neaptraipīt MTZ traktora vārdu, šamējie vispār savā sorimentā oriģinālas daļas netirgo - vieni vienīgi ķīnieši un citi pakaļdarinājumi. Lūk, tādi uzņēmēji arī iznīcina MTZ traktoru un rezerves daļu slavu, ja patiešām ir vēlme iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas daļas dodieties te:
www.mtz-serviss.lv/...
vai arī
www.traktors24.lv/...
Gadu gaitā esmu pārliecinājies par servissu un kvalitāti, neparko un nepretko viņus nemainīšu!
Izklausies pēc attiecīgā kantora darbinieka
Tēma: Vainīgais? Patiešām?
anonimikis rakstīja: gan jau skriptotāji izdomās kā to reitingu arī tad pieķūnēt.
Tas gan
Tēma: iAuto portāla jaunumi
farruhs rakstīja: Fu fu fu iAuto... Formula1 sadaļā ir pamatīgi sastāvējies gaiss.
Piekrītu, pārmetums vietā
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Bucefals rakstīja: "Liekie" niki ir radušies dažādu iemeslu dēļ. Manuprāt divi galvenie no tiem:
1) Banu dēļ - jauns niks un proksis bija viens no veidiem kā apiet banmašīnu.
2) Lai padarītu interesantākas diskusijas - laiks no jauna nika parādīšanas līdz brīdim, kad nika autors ir atpazīts kā kāds no veclocekļiem, ir dažādu intrigu un smieklīgu situāciju pilns.
Jebkuram cilvēkam kādreiz ir radusies vēlme kaut ko mainīt savā būtībā. Vārdu, profesiju, nodarbošanos, ģimenes stāvokli, reliģiju vai seksuālo orientāciju.
Jauna nika izveide daļēji apmierina šīs psiholoģiskās vajadzības. Protams, arī gadās sašmucēties pārējo acīs ar savu regulāro niku, bet diskusijās piedalīties gribās. Tad nu cepam jaunu identitāti.
neatbalstu banošanu, tas ja ir galējais līdzeklis.
patīk , nepatīk, tas ir viens, bet banot nevajadzētu
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Stirlich rakstīja:
iAuto rakstīja: un kāpēc ir vajadzīgi tik daudz lietotājvārdi vienam cilvēkam???
Nu man, piemēram, ir vismaz vēl deviņi lietotajvārdi,visus pat neatceros, gadījumam, ja gribās parunāties ar vēl vismaz astoņiem gudriem cilvekiem,bet forumā tajā brīdī neviena cita nav.
Un kas Tev tur škiet dīvains?
Nesaprotu.
labi, labi
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
un kāpēc ir vajadzīgi tik daudz lietotājvārdi vienam cilvēkam???
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Shiirs rakstīja: biju palaidis garaam shito netiiraas veljas mazgaashanas topiku.
taatad uz doto momentu ir *******renizeejushies divi personaaazhi:
Deksters
Kindzulis.
tas priecee. divu lohu mazaak. tam debloiidam no maarupes vispar vajadzetu liegt pieeju tiimeklim.
Rrrrrr
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Šodien baigi saspamots šis topics, atņemšu vēl pirmajam #1loha titulu un tikšu vēl pie violetā krekla
vai ![]()
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Viens ir tas, ko Tu teici tikšanās laikā izstādē, otrs, ko raksti tagad par iAuto citā vidē
Tēma: MX1 Ķegumā 2013
iAuto rakstīja: Nedēļas nogalē iAuto būs Ķegumā!
iauto.lv/...
Diemžēl nesanāca aizbraukt, ceru, ka LV karogu bija daudz!
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Stirlich rakstīja:
iAuto rakstīja:
Stirlich rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Mēs, NSNF locekļi, savukārt apsolamies iAuto portālā neveidot muļķīgas diskusijas un pacentīsimies arī nespamot citos topikos un nesūtīt nakui acīmredzami stulbu topiku autorus...
Nu re, vai tad tas ir maz?
Beidz draudēt, ja gribi pamērīties, varam?
Nu pasaki lūdzu atklāti, napig Tev vaig lai tas NSNF tur karājas?
Kā jau rakstīju, jaunnedēļ šim jautājumam pieķeršos!
Bet dažu paģērīgā attieksme mani ieintreģēja
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Stirlich rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Mēs, NSNF locekļi, savukārt apsolamies iAuto portālā neveidot muļķīgas diskusijas un pacentīsimies arī nespamot citos topikos un nesūtīt nakui acīmredzami stulbu topiku autorus...
Nu re, vai tad tas ir maz?
Beidz draudēt, ja gribi pamērīties, varam?
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Pirmais rakstīja: P.N.
Lietotājus Pirmais un siamriP dzēst neprasu...
Labi
Tēma: Kawasaki
DekstersFF rakstīja:
Armands13 rakstīja: Kawasaki ir sūds!
Toties Aprilia ir zaibis!
Es esmu Ducati cienītājs! Bet pret japāņu močiem pretenziju nav, ļoti labi un ātri motocikli.
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Stirlich rakstīja:
iAuto rakstīja:
Stirlich rakstīja: Bet kāpēc Tu neatbildi par NSNF?
1.Par dzēšanu ārā - nē, tāpat kā neviens ieraksts arī dzēsts nepazūd.
2.Varbūt ir pieci kas grib, lai šo tēmu tieši pretēji vēl vairāk izceļam?
1.Žēl ka Tu tā, ka negribi pa labam...
2.nepaliec smieklīgs..
Nu re, atkal ultimāts un draudi
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Kindzulis rakstīja: lietotājvārds kindzulis
parole 1234567890
adios
Atvadies jau otro reizi.
Paldies par iepriekšējo aktivitāti!
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Kindzulis rakstīja: vēlreiz pierādās,ka neesi par pacenties noskaidrot kaut nedaudz par NSNF
esošā informācija nebija glaimojoša
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Kindzulis rakstīja:
iAuto rakstīja: Kindzuli, varbūt problēma ir tekstā, ko Tu raksti.
Nomaini to un varēsim par to parunāt
testam
---------------------------------
Ņemot vērā piecu (5) Locekļu rakstiski izteikto vēlmi- NSNF sadaļa no šī portāla...ir izdzēšama!
Paldies
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Stirlich rakstīja: Bet kāpēc Tu neatbildi par NSNF?
Es jau esmu atbildējis, ka būs redzams tikai reģistrētajiem, droši vien vēl kaut kādu ierobežojumu uzliksim, bet tā ir jaunnedēļas tēma.
Par dzēšanu ārā - nē, tāpat kā neviens ieraksts arī dzēsts nepazūd.
Kindzulis te raksta laikam kaut ko par 5 locekļiem, man tāda lieta nav zināma. Varbūt ir piec, kas grib, lai šo tēmu tieši pretēji vēl vairāk izceļam?
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6