Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Stirlich rakstīja:

iAuto rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

te nu vietā atgādināt par pļegurainumu,sarkano paklāju un princesi

ļoti labs atgādinājums un vietā.

ja vērsies pie kāda sveša cilvēka, tad dari to pieklājīgi - vismaz elementārā līmenī.

"pļegurainumu,sarkano paklāju un princesi" bija maiga atbilde

Izskatās ka Tev īsti nav izpratnes ko nozīmē spama topiks..

Vismaz līdz šim,

ja te kādam pateica

"paklau tu, vecais pi-da-ra-ss, aizej un noraujies podā, un tā 3X"

tad neviens īpaši par to neapvainojās..

nu tas tā..

Viss kārtībā

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Stirlich rakstīja:

iAuto rakstīja:

Stirlich rakstīja:

ja nesaprot, tad napig!

nekas tāds nenotika, nebija nekāds napig.

Deksters, kuru NSNF pat tā īsti negrib, lai gan ir normāls bija ielicis ziņojumu ar krāniņu mērīšanos un tas tika izdzēsts. No tā daži viedie, kas te jau no februāra nebija manīti taisīja brēku un mēģina to eskalēt.

redzi, portāls jau kādu laiku, pirms jūsu pirkuma, bija palaists pašapritē, bez kontroles,

spams bija visur, vispār jau 80% no tiem, kas te ko vispār drukāja, bija spameri..

es nesaku ka tas bija normāli un pareizi, bet vienkārši ta bija, un tad atnāc Tu, un loģiski ka gribi visu sakārtot,

un uz ko tad Tu ceri? Ka visi aplaudēs stāvus?

P.S.

Kā tur palika ar NSNF, atbildēsi varbūt?

Stirlich Tu esi labs, atbilsti savam nikam

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Kindzuli, varbūt problēma ir tekstā, ko Tu raksti.

Nomaini to un varēsim par to parunāt

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Kindzulis rakstīja:

te nu vietā atgādināt par pļegurainumu,sarkano paklāju un princesi

ļoti labs atgādinājums un vietā.

ja vērsies pie kāda sveša cilvēka, tad dari to pieklājīgi - vismaz elementārā līmenī.

"pļegurainumu,sarkano paklāju un princesi" bija maiga atbilde

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Stirlich rakstīja:

ja nesaprot, tad napig!

nekas tāds nenotika, nebija nekāds napig.

Deksters, kuru NSNF pat tā īsti negrib, lai gan ir normāls bija ielicis ziņojumu ar krāniņu mērīšanos un tas tika izdzēsts. No tā daži viedie, kas te jau no februāra nebija manīti taisīja brēku un mēģina to eskalēt.

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Stirlich rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Stirlich rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ekselenti te nudien posti tiek dzēsti ...

Nūū...

kas maksā, tas pasūta mūziku..

a nemaksājušie var vai nu aplaudēt stāvus, vai iet prom spļaudīdamies..

P.S.

gan jau kāds aplaudētājs paliks arī..

visi jau nav tik nelabojami spameri, kā mēs ar Tevi..

hvz... kautkā stulbi tas viss mugurkauls trūkst...vai spēks paskatīties reāli uz lietām

Ai, da labi..

paskaties uz to no cita skatu lenķa..

vot nopirku es sev portālu

a tur sēž kaut kādi idiņi , kuri man tgad kaut ko kačās..

man darīt nav ko, kā katram mēģināt glaudīt pa spalvu un censties saprast šama sāpi?

pasaku "kušs"..

ja nesaprot, tad napig!

Īsti demokrātiski jau nav, bet toties vienkārši!

Daļēja taisnība teiktajā ir.

Tāpēc jau var izrunāt lietas, uzrkastīt forumā, e-pastā. Visi čīkstēja, ka nekas nenotiek, kad notiek tad sāk kačāt pravas.

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Kindzulis rakstīja:

Stirlich rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ekselenti te nudien posti tiek dzēsti ...

Nūū...

kas maksā, tas pasūta mūziku..

a nemaksājušie var vai nu aplaudēt stāvus, vai iet prom spļaudīdamies..

P.S.

gan jau kāds aplaudētājs paliks arī..

visi jau nav tik nelabojami spameri, kā mēs ar Tevi..

hvz... kautkā stulbi tas viss mugurkauls trūkst...vai spēks paskatīties reāli uz lietām

Nezinu kāpēc kāds ir iestājies pozā, bet ar ultimātiem te lietas nenotiek!

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Stirlich rakstīja:

jā...

Skatos ka "hameleonu rotalu" cienīgas intrigas dzīvo un uzvar!

nevēlos tajā iesaistīties

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

[c]Stirlich rakstīja:

A Tu nevari ( negribi) šo sadaļu vienkārši novākt?

Katram portālām jau vajag vietu kur paspamot?

Nu uztaisi tā vietā topiku

"Sarunas neparko" vai "Spam" vai ko tamlīdzīgu...

kāpēc?

Laikam jau Tev būs grūti to saprast, bet ir rinda cilvēku,

kuriem vārdu salikums NSNF ir daļa no dzīves, un kuri ļoti pat nevelētos, lai šī vieta kaut kur karajās, ar Šamiem nesaisstīta, un to "piekakā" ar "obšagu" nesaistītas personas..

nu kaut kā tā...

laikam jau nesaprotami izteicos? vai kā?

Diskusijas ne par auto, moto utt, vieta jau ir šeit www.iauto.lv/... ta ka tur var runāt par dziesmu svētkiem utt.

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Stirlich rakstīja:

skatos ka esi ļoti lab

Zinu vairāk kā vajadzētu katrā ziņā ir īsti iAuto draugi un ir klusie aprunātaji kā piemēram Bucefels utt.

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Stirlich rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Ar šo manai turpmākai dzīvei vairs nav jēgas, jāiet slīcināties...

Interesanti, kurš ir tas ērglis, kas Dekstera niku nospēris,

tagad jūtās īpaši astprātigs?

P.S.

Istenībā jau viss ir ļoti pat likumsakarīgi..

"jauna slota-tīri slauka"

respektīvi, ja jaunie saimnieki vēlās tīras diskusijas,

tad napig šamiem šis spameru pūznis?

Un NSNF, kā tāds, jau īstenībā nomira jau laiciņu atpakaļ, tagad vienkārši tam visam pasākumam skaisti ir jāpieliek Punkts!

Un jācer tiešām ka iauto pratīsies un izpildīs NSNF veclocekļu prasību ( lūgumu?)..

un ļaus mums

"skaisti aiziet"...

Diskusijas šajā sadaļa tiešām tādas specifiskas, tāpēc publiski drīz tās nebūs redzamas, tikai reģistrētiem lietotājiem.

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

DekstersFF rakstīja: Ar šo manai turpmākai dzīvei vairs nav jēgas, jāiet slīcināties...

Nu jau, nu jau, būs labi

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Shiirs rakstīja: kur ir?

Ir galvenajās ziņās

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Ņemot vērā NSNF diskusiju saturu, tā drīzumā tiks noņemta no publiskās vides un būs redzama tikai reģistrētiem lietotājiem.

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

edgars80 rakstīja: Es esmu Par NSNF diskusiju slēgšanu iauto portālā.

Tu taču sen te nebiji bijis, tā kā orakulizē pie sevis

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Šorīt iAuto būs jauns interesants materiāls!

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Ja tiešām šādas diskusijas ir vajadzīgas, tad NSNF var uztaisīt par slēgtu diskusiju, kurā tiek iekšā un redz tikai konkrēti lietotāji. Tā nav publiska.

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Atbalstu

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Kindzulis rakstīja: Brēciens- Rokas nost no SPAMa- novēlots.

Jaunuli- iemācies portāla vēsturi...

Reds pietiekami gļēvs bija, lai ar savu bezdarbību pieļautu iauto kā tāda panīkumu... un tagad- punktu pieliek nejēga(atvainojos).

Mans viedoklis- piekrist Pirmajam.

Informētie- zin kur,kas un kā.

Pamatojums- attieksme.

Attieksme!? Man uz kaut kādām jelibām te sarkanais paklāja būtu jāklāj vai? Par ko vispār tu runā? Ar attieksmi viss ir kārtībā, Tu paskaties uz savu pļēgurīgo ierakstu, princese atradusies te.

Visi laipni gaidīti. Un tiešām prieks ir par saturīgiem un kompetentiem komentāriem pie rakstiem, forumā pie tehniskas dabas jautājumiem. Paldies patiesiem iAuto lietotājiem, kas sūta savas pozitīvās un arī ieteikumus uz e-pastu.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

farruhs rakstīja:

iAuto rakstīja:

recluse rakstīja:

iAuto rakstīja: ...Kaut kādi teksti, kas pilni ar sarkanajām zvaigznītēm mums tiešām nav vajadzīgi. Šeit nav verbālā miskaste Bet sakarīga diskusija gan!...

Pirms pļūtīt tukšu, ieteiktu palasīt www.iauto.lv/...

Tātad var daudz, ko brīvi rakstīt, bet jajūt mērs.

Tev vnk nekad nesaprast un nenovērtēt, cik daudz dvēseles NSNF biedri ir iegūldījuši NSNF topikos. Tur naidnieki ir kļuvuši par draugiem, draugi par naidniekiem, tapušas ģimenes un izjukušas ģimenes, geji pārtapuši par hetero un otrādi.

Un neba kaut kāds fufeļains admins tur noteiks kāda būs kārtība.

Vai nu iAuto to pieņem kā pašsaprotamu liektu, ka NSNF topici ir autonomija un vispārējie lietošanas noteikumi uz to neattiecas, vai PN.

Par gimenēnēm zinu, un ja par hetero, tad labi.

Bet jāsaprot ir visām pusēm.

Par admin apzīmējumiem iesaku gan padomāt pirms raksti!

Tēma: iAuto portāla jaunumi

recluse rakstīja:

iAuto rakstīja: ...Kaut kādi teksti, kas pilni ar sarkanajām zvaigznītēm mums tiešām nav vajadzīgi. Šeit nav verbālā miskaste Bet sakarīga diskusija gan!...

Pirms pļūtīt tukšu, ieteiktu palasīt www.iauto.lv/...

Tātad var daudz, ko brīvi rakstīt, bet jajūt mērs.

Tēma: Vainīgais? Patiešām?

GB12 rakstīja: Ak tad re kur tas šaraškins tādu reitingu dabūja...

pēc laika arī šīs sasaistes nebūs, bet reitingu dos tie komentāri, par kuriem citi lietotāji būs balsojuši ar īkšķīti uz augšu

Tēma: Tīrs topiks, tīram diskusijām.

no sava vidus par adminu nevarējāt vienoties!

Tēma: MX1 Ķegumā 2013

Nedēļas nogalē iAuto būs Ķegumā!

iauto.lv/...

Tēma: Vainīgais? Patiešām?

sarashkins rakstīja: a

Piemēram šī, protams, ir lieliska diskusija.... a?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti