@Shiirs!
Forumā ir banoti tikai 2 lietotāji kopš 2012.gada - tas esi tu un @ezis71
Es lasu augstāk redzamās Tavas atbildes un tur var saprast tikai vienu - šis lietotājs ir ...
Nezinu, kā Tevi attiecīgie lietotāji pirms tam ir izbesījuši, bet šobrīd tu pats iekrīti lamatās.
Lūdzu domā, ko raksti rupju vārdu rakstīšana ar sajauktu burtu secību novedīs pie mūža bana.
Snigšana beigusies, taču sniega tīrīšanas tehiku uz Latvijas noslogotākās šosejas neredz. iAuto.lv pamanījis, ka tas nav tikai šobrīd - tā ir sistēma, kas "rullē tālāk" un mainīties negrasās.
Te nav stāsts par vienreizēju gadījumu. Rīgas -Jūrmalas šoseja ir ar visintensīvāko satiksmi Latvijā saskaņā ar Latvijas Valsts ceļiem.
Turklāt snigšana nebija intensīva, un tajā pašā laikā Dreiliņu un Ulbrokas ceļi bija ļoti labi notīrīti.
Poga labot ir 10minūtes pēc publikācijas, tā kā vari izlabot kļūdas. Vēlāk nevar labot.
Šajā platformā ir vārda brīvība, diemžēl dažu "gudrīšu" dēļ tā paliek ļoti nesmuka un sanāk prasta lamāšanās - tā nav vairs vārda brīvība, jo tad pieklājīgi cilvēki par tām vārdu samazgām vairs negrib staigāt.
Shiiiram ir noņemts bans, ja tas būs jādara 3 reizi, tad diemžēl neatgriezensiki. Var taču nedaudz padomāt pirms publicē - turklāt pēc publikācijas vari arī izlabot sarakstīto uz normālu tekstu!
iAuto rakstīja: Aicinu iAuto lasītājus piedalīties Tautas simpātiju balsojumā no Latvijas Gada auto 2022 pretendentiem - 28
gadaauto.iAuto.lv
Nevar pieslēgties, lai nobalsotu. Mēģināju caur FB, man parādās šitāds:
"Lietotne nav iestatīta
Šī lietotne joprojām ir izstrādes režīmā, un tev nav piekļuves tai. Pārslēdzies uz reģistrētu testa lietotāju vai lūdz atļauju lietotnes administratoram."
Bosch Car servisā var - veicot apkopes servisā ir jāievēro ražotāja noteiktie darbi, jābut dokumentiem, kas apliecina ka visi prasītie darbi ir veikti.
Oi, es vienu satiku, tad man viņš vēl muļķības uzrakstīja soctīklos un padomāju, ka nu galīgs ambālis, kur es ar tādu varēju būt pazīstams un pēc laika savilku galu ar 1 no augstāk pieminētajiem
Taisnība, līdz šim nobanots bija un ir tikai Ezis71, bet nu nevar prasti pļūtīt un rupji apsaukāt foruma biedrus.
Pēdējos 10 gados šis ir otrais lietotājs, kuram vēl ir bans, turklāt atkārtots.
GB12 rakstīja: Es ierosinātu padzēst viena žultaina indivīda ar dzeltenu ģīmi avatarā klizmu, dibenu, fujaku un tamlīdzīgu interešu izplausmes. Ideālā gadījumā to dzīves pabērnu nobanot pavisam, ja mamma nav iemācījusi un ar pirmo reizi nepieleca, ka normālā sabiedrībā tā nav pieņemts uzvesties.