Varam šovakar 21.00 satikties tiešsaistē un aprunāties, vai par tādu formātu būtu interese? Teiksim 21.00?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Varam šovakar 21.00 satikties tiešsaistē un aprunāties, vai par tādu formātu būtu interese? Teiksim 21.00?
Video konferences no Failiem.lv
Ir jauns produkts no Failiem.lv Vakar notestēju, bija ok!
Galvenā priekšrocība, ka pagaidām nav laika ierobežojuma bezmaksas versijai!
Te saite conference.failiem.lv darba sapulcēm ātri, ērti un ![]()
Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta
Guntis Grāveris papildina: LVS 190-7 par obligātu padarījuši MKN 249 Noteikumi par min droš. un servisa pakalp. līmeni kravas TRL novietošanai paredzētajos stāvlaukumos.
Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta
Guntis Grāveris Latvijas valsts ceļi saka: "Stāvvietu standartā aprēķina vieglo automobiļu platums ir 1,7-1,9m. Stāvvietu platums 2,5m paredzēts arī šiem, nosacīti platajiem automobiļiem. Pašlaik Vācijā stāvvietām par aprēķina vieglo transportlīdzekli tiek pieņemts 1,76m plats auto. Stāvvietu platums ir saglabāts 2,5m. Vispār 190-7 standarts ir obligātais standarts!"
Dzīvas būtnes ir dzīvas būtnes! Te ir jautājums, ka dēļ tehnikas pieejamības un dažādības būtiski pieaug kopējais trokšņu līmenis! Lapu pūtējs ar motoru ir ļoti skaļš un kad 6:40 no rīta viens sētnieks, 9:30 otrs sētnieks utt.
Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta
IKEA stāvlaukums paraugs citiem iauto.lv/zinas/latvija/29478-ikea-stavlaukums-paraugs-citiem mēs jau rakstījām 2018.gadā

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta
Barona kvartāls Cēsu ielā ir kronis visam!
Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta
Beāta Dambīte CSDD neuzskata, ka vajag noteikt minimālo stāvvietas standartu!
Tēze: Vai lielāka problēma nav ar mopēdiem un skūteriem, kuri maina izputējos un tiem neveic attiecīgo tehnisko pārbaudi!
Oskars Irbītis tieši uzdeva retorisku jautājumu, kur var iepazīties ar skaņas karti! Uz ko ir balstīti secinājumi? Viens kravas auto rada troksni, kas ir līdzvērtīgs 3 motociklu radītajam troksnim.
8. GRUPA. APKĀRTĒJĀS VIDES APDRAUDĒJUMI 8.1. Troksnis 8.1.1. Trokšņa slāpēšanas sistēma A. Prasības A1. M un N kategorijas transportlīdzekļa radītā trokšņa līmenis, transportlīdzeklim nekustīgi stāvot uz vietas, nedrīkst pārsniegt izgatavotāja noteikto trokšņa līmeni. Ja tas nav zināms, tad minētais trokšņu līmenis M un N kategorijas transportlīdzekļiem nedrīkst pārsniegt 85 dB(A). L kategorijas transportlīdzekļa radītā trokšņa līmenis nedrīkst pārsniegt 95 dB(A) vai izgatavotāja noteikto robežvērtību, ja tā ir augstāka par iepriekš norādīto. Transportlīdzekļa radītā trokšņa līmenis gaitā nedrīkst pārsniegt 8.1.1.1. tabulā norādītās robežvērtības. Trokšņa slāpēšanas sistēmas sastāvdaļām jābūt atbilstoši nostiprinātām. Aizliegts trokšņa slāpēšanas sistēmā ievietot vai uzstādīt sastāvdaļas vai materiālu, kas īslaicīgi nodrošina zemāku trokšņa līmeni. Nav pieļaujami trokšņa slāpēšanas sistēmas elementu bojājumi Saite: likumi.lv/ta/id/292396-noteikumi-par-transportlidzeklu-valsts-tehnisko-apskati-un-tehnisko-kontroli-uz-cela
Juris Jančevskis no Valsts policijas teica, ka šobrīd policija nevar pat sodīt trokšņa pārkāpējus! 2020.gadā VP Rīgā saņēma sūdzības par trokšņiem, vairākums Brīvības ielā.
Jānis Liepiņš no CSDD teica, ka CSDD pārbauda tehniskajā apskatē motociklu trokšņu līmeni statiskā stāvoklī, tā atbilstību. Pagājušajā gada esot bijuši policijas reidi, pārbaudīja vairāk kā 100 motociklus, bet tikai 2 -3% bija pārsniegts trokšņu līmenis.
opelis rakstīja: Atkarīgs arī no auto. Darba škodai nestes lietais - nekādu problēmu, volvo to pašu šķidrumu ārā nevar dabūt jau no -5 grādiem.
Tas nevar būt! Varbūt bija palicis vasaras ūdens vtml
Nav jau tik bieži tie -21, turklāt DUS bieži ir tikai -12. Šogad bija lielāks sals, bet kā izrādās dažiem viss bija ok arī ar -12!
NeoShop atkal prece nav uz vietas un nevar pat pasūtīt. Ņemu no ELUX.lv
Grīziņkalnā un Klusajā centrā ieviesīs ātruma ierobežojumu 30 km/h iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/37112-grizinkalna-un-klusaja-centra-ieviesis-atruma-ierobezojumu-30-km-h
Taisnība, tā ir āra terasē vasaras periodam
Pasūtīju šo: Bosch PXE651FC1E 515 EUR

507 eur Esot labāk realizēts sildelements kreisajā pusē www.neoshop.lv/bosch-pxe651fc1e-115899.html
Protams, ka ir valstis ar 0... Igaunija utt
Te būs dati par Februāri un interneta pārlūku: 1. Chrome 73 056 (60,97%) 2. Android Webvie 18 474 (15,42%) 3. Safari 8 775 (7,32%) 4. Safari (in-app) 7 231 (6,03%) 5. Samsung Internet 4 737 (3,95%) 6. Firefox 3 981 (3,32%) 7. Edge 1 761 (1,47%) 8. Opera 886 (0,74%) 9. Internet Explorer 467 (0,39%) 10. Android Browser 217 (0,18%)
Komisija noraida deputāta Ģirģena piedāvājumu līdz nullei promiļu samazināt pieļaujamo alkohola normu transportlīdzekļu vadīšanai iauto.lv/zinas/latvija/37102-komisija-noraida-deputata-girgena-piedavajumu-lidz-nullei-promilu-samazinat-pielaujamo-alkohola-normu-transportlidzeklu-vadisana
Kad atrisini, ieraksti lūdzu šeit, kas beigās bija pie vainas.
Ka tik iekasēt naudu - kā šis uzlabos drošību? Bojā gājušie 30% ir gājēji, nobrauc uz gājēju pārejām, sitās uz mazākas nozīmes ceļiem braucot pālī, Cik ir nositušies uz Rīgas - Jūrmalas šosejas?