Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 199 >

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Augstāk redzamajam ritenim ir baigi ērts tas sēdeklis, pati braukšanas pozīcija ir inčīga, bet sēdeklis ir pat ļoti ērts.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Atgādinu par šo diskusiju, ja vajag ko dzēst. Vai arī uz iAuto pastu.

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Kāda jēga kaut ko tādu rakstīt, ja nav ko teikt, var taču neteikt - nerakstīt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Paldies visiem Jums, kas reģistrējās jau sen sen iAuto un to turpina aktīvi lietot arī tagad. Vakar un šodien kārtojot forumu es lasīju to mistkasti, kura te bija pirms 2013.gada. Man bija kauns par to, kauns par to kā vienkārš jautājums no malas tika apkāsts, izņirgts, kā skolas puišeļi pēc tam viens ar otru uzjautrinājās. Tas bija vāks! Tajā pašā laikā bija arī prieks, jo 2013.gadā mums visiem kopā sakot aktīvu darbu ar iAuto ir izdevies šo tiešām labo platformu - vietni atgriezt uz normālās takas. Paldies tiem, kas to redzot neaizgāja vai atgriezās iAuto tagad. Paldies jaunajiem lietotājiem par jautājumiem un par aktīvu diskusiju citās tēmās.

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Viens man teica, ka šis pat esot pēc kara variants, ap 1945 gadu, vai pat vēlāks. Kā to varēru noskaidrot?

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Tu orientējies Erenpreisos? Man ir šāds:

Cik saprotu zobrati un rumba ir no kāda padomju riteņa, ja kaut kur redzi oriģinālās detaļas, tad varētu tās nopirkt, lai uztaisītu šo eksemplāru max oriģinālu.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Šodien pārvietoju Japāņu auto tēmas uz Honda, Mazda, Toyota apakštēmām un dzēsu attiecīgo sadaļu. Turpmāk viss pie attiecīgā ražotāja.

Tēma: reklāma - **jeklāma

core rakstīja: Nobīdas dažus pakāpienus, un tālāk, ja ir garāka diskusija, vairs nevar saprast ko kurš kuram ir atbildējis, jo viss ir tāpat vienā rindā. Man personīgi šis vecais variants liekas ērtāks, visi jaunākie komentāri ir beigās, nav jāmeklē kaut kur pa vidu, un ja vēl lapa nomainījusies tad pavisam traki. Un var jau uztaisīt lai atbildot nerāda to kas iepriekš ir atbildēts.

Izvēlies Citāts, kad atbildi un būs gandrīz kā agrāk.

Tēma: reklāma - **jeklāma

Ar Atbildēt atkāpēm lapa nevar pārslēgties uz jaunu, tās visas ir vienā lapā.

Tēma: reklāma - **jeklāma

iAuto rakstīja: Tagad atbildēt nobīdas pa labi

Bet var arī citēt

Tēma: reklāma - **jeklāma

Tagad atbildēt nobīdas pa labi

Tēma: reklāma - **jeklāma

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Ozz rakstīja: uz šķūnīša arii daudz kas ir sarakstiits, bet iekšā tak malka

Nevienmēr. Šķūnīši Tev tuva tēma, laikam esi galdnieks.

Kas slikts būt galdniekam?

Kur Tu redzi sliktas atsauksmes par galdniekiem? Es pats esmu galdnieka māceklis un Tu vēl pie manis pasūtīsi kādu mēbeli...

Nedomāju gan. Man viena šķība mēbele bija jau, vairs nevajag.

pats taisīji?

Agrāk bija šitāds forumas atbilžu tēmu koks - izseko kurš ko atbildēja

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Interesanta loģika, vienpusēja. Tas jau nenozīme, ka mums tas ir jādara, vai ne? Interesanti būtu ar tevi tikties līguma sarunu procedūrā, saprotu, ka man būtu jāpieņem visi tavi labojumi un priekšlikumi

Tēma: Akumulātoru lādētājs

kā ir? vai esi apmierināts?

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Sadzirdēts jau tika, lēmums apzināts bija to nedarīt.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

1) lūdzu neparspīlē, kāpēc komentāru autori pat sīkumus kardinalizē?? Kā vienkārša informēšana kļūst par - "pasniegts kā baigais uzlabojums" nu nevienā acī tā tas netiek pasniegts 2) cilvēks tendēts rakstīt to, kas nepatīk, tāpēc ir vairāk par to diskusijas. 3) varam par šo uztaisīt aptauju!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Tas, ka nepiekrīt vienam vai otram viedoklim uzreiz nenozīme viss, beigas , bet, ja tas ie vienīgais vajadzīgais, tad jāatzīmē, ka forums ir noslīpēts līdz optimumam.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Cik? Labāk gan turionāt šo diskusiju šeit iauto.lv/forums/topic/41303-ar-sito-velosipedu-es-gribetu-izbraukt attiecīgā tēma

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Jautājumi tieši par forumu, ko tiešām vajadzētu vēl, jo pagaidām vienīgais ir jauni Emoji, lai var no telefona likt standartizētos. Atruna, kas netika darīts: 1. Foto.ielāde pa tiešo 2. Atbildēt - Citēt kārtības maiņa

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Viss ir Androidējies, Hromējies un Googlizējies. Iemetīšu vēlāk statistiku par šo.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Paldies par ziņu, nočekosim. Nelietoju iOs, tā kā šāda info ļoti palīdz.

Tēma: Indukcijas plīts virsma - kādi ir plusi un mīnusi?

Interesanti, ka gan standarta cena gan atlaide nav baigi mainījusies - 356,99 € no , it kā, 479 EUR. Tas sanāk no pagājušā gada septembra.

Tēma: Indukcijas plīts virsma - kādi ir plusi un mīnusi?

Interesanti, ka gan standarta cena gan atlaide nav baigi mainījusies - 356,99 €

Tēma: Kā Jums patīk jaunais Peugeot logo 2021?

Tēma: Eholots jeb gadžeti makšķerēšanai no laivas - ko iesakiet?

Par šo saņēmu sekojošu atsauksmi no copmaņa: Bilde laba, bet dziļumakartes nav. Šie vairs nekonkurē ar citiem. Un priekš 5 collām cipars baisi liels

< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 199 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti