Ar interesi pārlasīju šo diskusiju. Šis pirmās paaudzes Nissan Qashqai vēlak kļuva Latvijā un Eiropā par dižpārdokli. Tas Latvijā vēl vairāk pastiprināja pilsētas apvidus auto segmentu, kurš aizvēlās pēc tam arī uz Eiropu.
Kas tagad ir krossoveri??? Iesaku pārlasīt no pirmās lapas iauto.lv/forums/topic/23218-qashqai-gada-auto-2007?pnr=1
Japāņu auto ir 9 lapas, katrā pa 25 tēmām... nebūs ātri visu sakārtot.
Tā arī nenopirku, tagad jāpaceļ atkal šī tēma.
Kuru indukcijas virsmu ar 4riem riņķiem iesaki pirkt? Kas uz doto brīdi ir aktuāls?
Šodien arī 7-tā vecākā sadaļa ITĀĻU AUTO ir pārvietota pa attiecīgajām sadaļām Fiat, Alfa Romeo u.c.
Tas pats būs ar lielajām temām Franču auto iauto.lv/forums/forum/francu_auto un Japāņu auto iauto.lv/forums/forum/japanu_auto
Ui, vēl ir Itāļu auto iauto.lv/forums/forum/italu_auto
Te viss tiks pārcelts uz attiecīgu ražotāju tēmām
Uz citām sadaļām ir pārnests saturs no "AMERIKĀŅU AUTO" un tā tiek dzēsta iauto.lv/forums/forum/amerikanu_auto
Jau agrāk bija izveidotas Ford un Jeep sadaļas, no šodienas ir arī jaunas sadaļas DODGE un CHRYSLER, tur arī ir pārnests attiecīgais saturs.
Izvedoju lielo tēmu TESLA iauto.lv/forums/forum/tesla
Ja vēl kādu vajag pievienot raksti te
Šoden daudz pastrādāju ar iAuto foruma lielo tēmu un apakštēmu sakārtošanu!
Iesaku ieiet Foruma sadaļā un apskatīt, kas te ir jauns iauto.lv/forums/
Njā, interesants viedoklis. Neatbalstu.
Maris rakstīja: Šitas ir nākošais solis virs 500 eur eholota.
Eholote Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N ar ZEROLINE karti 1499 tagad 1 449 eur
Pagaidām šis izvirzās favorītos. Ja tam būs vēl Live sonora devējs, tad 
Tiks likvidēta vecā un lielā tēma: DAIĻAJAM DZIMUMAM.
Nav aktuāla
iAuto forumā ir izveidotas jaunas lielās tēmas kā Tehnoloģijas un pievienotas vairākas mazās tēmas kā Smagā tehnika utt
Ja panna maksātu 700 euro vai 1500 eur tad paprasītu gan 
Šeit lūdzu par eholotiem, man diezgan liels pirkums ieplānots. Par makšķerēšanu lūdzu pēc saites, uztaisīju Jums speciālu foruma tēmu iauto.lv/forums/topic/41298-makskeresana-padomi-ieteikumi-un-atzinas
Par lauvu jau rakstīju, ka Lielupē tā būs uz nomu pa 20 eur dienā, tāpēc arī jaudīgi nokomplektēju.
Vai arī motors būs uz nomu? Domāju tikai patstāvīgie varēs arī to iznomāt.
Tā kā gan pašam, gan Sašam. Kopā pāri par 3000 EUR.
Ak jā vēl jau ja gribu stūrēt tad +800 eur par trosītēm un vēl jau par elektro gadžetiem lai zivi redz no 200 līdz 1 500 eur.
Izvēlējos šo Yamaha F5AMHS motoru ar 5 Zs, jo bija uz vietas.
Tad sākam, vajag ar jēgu!
Motors ir un paliek motors
Pārāk daudz runā par to vai 2.5 Zs ceļ vai neceļ glisē
Vēl tāda interesanta lieta, kuru atklāju, ja vēlies šo piekaramo motoru pie stūres, ne visus var, jāpērk speciāls kits + troses + attālinātā vadība un tas vēl + 700 eur
Uz ūdens - jā.
Elektro motors + vadi arī sanāk pāri par 700 eur?
Cenas līdzīgas, vajag lai ir serviss. Ja ir kādas atsauksmes par apkopēm lūdzu dodiet ziņu, vai viss laicīgi un kvalitatīvi.
Par motoriem teica, ka Yamaha esot vieglāk pielais par Mercury, vai vēl kas?
Yamaha F5AMHS
Cena 1190 EUR, bija 1 240 EUR
1x gada apkope ap 40 eur
www.yamaha.lv/product-lv-lv/laivu-motori/f25-99zs/f5amhs/