Biedē, ka netiks atpakaļ, ja piemēram aizbrauc uz copi pie Varkaļu kanāla elektrolīnijām!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Biedē, ka netiks atpakaļ, ja piemēram aizbrauc uz copi pie Varkaļu kanāla elektrolīnijām!
Mercury F5 M motors par 1 059,00 € - STANDARTCENA 1 230,00 € AR PVN. magnusboats.lv/lv/27-benzina-dzineji magnusboats.lv/lv/benzina-dzineji/132-mercury-f5-m.html 999 EUR Laivu centrs - Oficiālie izplatītāji www.laivupreces.lv/katalogs/laivu-benzina-motori/25-30-zs.html Mercury F5 L ir jūras variants (635mm un 381mm kājas atšķirība), lai dzenskrūve ir zemāk - nav aktuāli. Šobrīd nav noliktavā. 26 kg

Šogad ir interesanta problēma, ka dēļ covid19 un dīkstāvēm daudziem ražotājiem ir tukšas noliktavas un nemaz 5 Zs piekaramos laivu motorus nevar nopirkt. Un nav info, kad tie varētu būt.
iAuto rakstīja: Pagaidām esmu noskatījis Amberlat 430 laivu www.amberlat.lv/veikals/params/category/46266/item/209381/ par 874 EUR + papilaprīkojums x2 Garums 4,3 m Platuma 1,55 m
Kopsavilkums! Veicu pirmo iemaksu par šo laivu - Amberlat 430. Bija dažādi kritēriji kāpēc un te būs kopsavilkums. 1. Dažas reizes gadā braukšu pats, bet vairāk tā būs Lielupē (Jūrmalā) uz nomu (20 eur dienā), tāpēc vajag drošu un stabilu laivu, kāds ir trimerāns. Tā konstrukcija ir laba arī normālā LV vilnītī, ja nu līdz jūrai tieku. 2. Būtu labi, ja apgāžoties tā neslīktu, ko dod papildaprīkojums dubultās sienas un grīda. 3. Ietilpīga, 3 ideāli, var arī 4. 4. Amberlat izvēlējos, jo piedāvāja lielāko papildaprīkojumu, tā lai ir ērti un pārdomāti. Tas beigās vairāk kā dubultoja laivas cenu, bet būs vieglāk lietot.
Lai analizētu, tad vajadzētu iedot sadalījumi avārijām un protokoliem 0.5 un uz augšu Cik 0.6, cik 0.7 vai ari visi smagie ir virs 1 un virs 2
Pirmais jautājums - KĀPĒC? "... šāds priekšlikums būtu būtisks solis ceļu satiksmes dalībnieku drošības uzlabošanā un dzīvību saglabāšanā." ar ko tas pamatots.
Elektro jau nav! Hibrīds kaut kāds
iAuto.lv lasītājiem ir iespēja veikt testa braucienu! iAuto testa parkā: Toyota C-HR Datumi: 23 - 24. marts, 2021 Tas nozīmē, ka 2 - 3, 4 stundas, vienam iAuto lasītājam būs iespēja izbraukt ar šo auto. Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā. Izlozi veiksim ar random.org starp visiem reģistrētajiem iAuto foruma biedriem, kuri šeit pat pieteiksies un izrādīs vēlmi izbraukt (skatīsim no agrāka pieteikuma līdz jaunākajam "PIESAKOS". Rezultātus arī paziņosim šeit pat 1 vai 2 dienas pirms.
Vai Cupra Formentor šodien izcīnīs Eiropas Gada auto 2021 titulu? iauto.lv/zinas/pasaule/37041-sodien-16-00-skaties-the-car-of-the-year-2021-apbalvosanas-ceremoniju-iauto-tiesraide
Šodien bija saruna ar dīlera pārstāvi par šo akciju: Renault CAPTUR ar rūpnīcā uzstādītu LPG iekārtu - 16 500 EUR! iauto.lv/akcijas/390-renault-captur-ar-rupnica-uzstaditu-lpg-iekartu-16-500-eur/

Likās labs piedāvājums, bet sapratu, ka saņemtas atsauksmes, ka esot par dārgu
![]()
Pamanīju šadu akciju: "Piedāvājam veikt automobiļa salona dezinfekciju, kas iekļauj arī ozonēšanu TIKAI par 30 EUR: Ozons iznīcina patogēnus un vīrusus;Ozons ir visefektīvākais līdzeklis cīņā ar smakām;Ozons gāzes veidā iekļūst pat mazākās plaisās, kurās nevar piekļūt parastās tīrīšanas laikā;Ozons ir ekoloģisks līdzeklis" iauto.lv/akcijas/388-auto-salona-ozonesana/ Vai to vispār vajag darīt?

18 February 2021 The Goal: A Broad and Open ConversationCoronavirus Origin Study Released Lejupielādes saite zem preses relīzes www.uni-hamburg.de/en/newsroom/presse/2021/pm8.html
Tēma: Domājiet, ko rakstat!
Uz nedēļu ir banots Shiirs. Teksts par suni bija lieks, tiešām pārsteidz prasta rupjība.
Nav ne satura, ne smieklīgi.
Nepieteicās, nebrauca ![]()
ŠODIEN PASĀKUMS TIEK ATCELTS. Diemžēl nepaspējām uz mīnusiem un pasākums auto trasē tiek atcelts - TRASE SLĒGTA
ieris rakstīja: Diemžēl trase slēgta. Tā liecina trases Facebook ieraksts. www.facebook.com/648145101963564/posts/3529685703809475/?d=n
Vakar bija vaļā, nosūtīju ziņu un gaidu trases saimnieka gala info.
Motorolers rakstīja: Tad saimnieks laidīs trasē vai nē?
To jau redzēs, kad tie plusi atnāks.Pagaidām viss spēkā.
Čekojam, viss jau no situācijas atkarīgs. Piemēram, Renault aizvakar online prezentācija, vakar tests un attiecīgi foto.
Var jau šodien no 11:00, zvani!
iAuto rakstīja: Aktuālākais jaunais auto Latvijā, es pat teiktu KARSTĀKAIS modelis būs pieejams iAuto.lv lasītājiem!
iAuto testa parkā: CUPRA FORMENTOR
Tas nozīmē, ka 2 - 3 stundas, trīs iAuto lasītājiem būs iespēja izbraukt ar šo auto (datumi ir no 20.Feb līdz 22.Feb). Pēc testa brauciena mēs sagaidām rakstu-viedokli par šo auto šeit pat forumā.
Izlozi neveiksim, bet iespēja izbraukt dosim visagrāk reģistrētajiem iAuto kluba biedriem, kuri šeit pieteiksies diskusijā. Rezultātus paziņosim šeit pat, bet tie būs arī acīm redzami pēc katra lietotāja reģistrēšanās datuma.
Rezultāti!
Trīs vecākie, kuri pieteicās un piedāvāju izbraukt ar Cupra:
kasinsh79
Motorolers
Conqueror
+ papildus bonuss Shiirs
Auto pieejams šodien un rīt, par vietu un laiku lūdzu zvanīt +371 66 66 00 22 ![]()
Saziņa svētdien 10:00 (rāciju vietā) būs ar Google Meet, te saite meet.google.com/yfm-zjiv-hti varēs gan video redzēt gan audio! Centīšo līdz tam vēl notestēt
Kas tur kalendārā tāds īpšs ir? Tas taču it kā visiem ir!
No trases īpašnieka lielas šaubas vai trase būs atvērta svētdien, jo rāda lielus plusus.