Zviedrijā īpaši, bet arī citur jau ir vietas, kur var norēķināties tikai ar karti un tā būs tikai vairāk un vairāk
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Zviedrijā īpaši, bet arī citur jau ir vietas, kur var norēķināties tikai ar karti un tā būs tikai vairāk un vairāk
tas jau ir Polijā, tiem kuri ir karantīnā
šis viss kas notiek ir kā reiz tas, ka cilvēki (masa) paši gribēs pāriet uz digitālo kontroli - ērtāk, drošāk
Konkrētos indivīdi diez vai interesē, bet kā sabiedrības kontroles elements jau krata gan. Masas nerada problēmu, bet gan daži procenti indivīdu, kuri var pavilkt masas. Ja viss ir digitāls, tad to atslēdzot, atslēdz ļoti daudz iespēju konkrētam cilvēkam pret kuru tas ir vērsts.
Tautu digitālā kontrole var sākties - Bezskaidra nauda - Telefona izsekošana ar 5G būs vēl precīzāk - Korejā jau šim ir papildu aplikācija. - Turklāt sabiedrība pati to grib! Nākošais solis to visu noregulēt kā vienīgo iespēju, proti, tikai digitālie norēķini, kods identitātei (piemēram, ka esi "tīrs") un tas viss ierīcē, kuru nevari atstāt mājās. Fantastika, kura vairs neliekas kā fantastika!
29.marts 2020 - valdība lēmj par striktākiem pulcēšanās ierobežojumiem: Ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem Divu metru atstarpe jāievēro visur – veikalā, darbā un arī mežā. Izņēmumi attieksies uz vienas ģimenes locekļiem, kas dzīvo kopā Sakaru operatoriem būs pienākums epidemioloģiskajai izmeklēšanai nodrošināt datus par Covid-19 inficēto vai to kontaktpersonu atrašanās vietu
Ar šo saukli
Šodien MK darba grupas sēde, visticamāk runās kādā mērā ierobežot cilvēku kustību! Vai vajag?
Autors ir redzams. Ja tam rūp, lai sūta labojumu. Preses relīzes jau gadu desmitiem ir normāla mediju prakse.
Šitā no vienas puses ir laba ideja. Bet no otras tas samazina jaunu lietotāju motivāciju. Cilvēks grib rakstīt kamēr tas viņu "cepī"
Patiess stāsts: Covid-19 diagnoze apstiprinās! (2. daļa) dieviete.lv/zinas/223733-patiess-stasts-covid-19-diagnoze-apstiprinas-2-dala/
Patiess stāsts: Covid-19 analīzes gaidot. Negatīvs vai pozitīvs? dieviete.lv/zinas/223654-patiess-stasts-covid-19-analizes-gaidot-negativs-vai-pozitivs/
Policija mums nav atsūtījusi atsaukumu vai labojumu!
Kad to mēs redzēsim mūsu DUS cenās? Cik šodien maksā?
Ko Jūs domājiet par Nīderlandes modeli Covi laikā?
Jaunumi no Anglijas
Te ieceres apraksts
Ārzemēs reģistrēta auto vadīšanai Latvijā vairs nav izņēmumu - Latvijā deklarētiem autovadītājiem jamaksā nodoklis iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/25581-arzemes-registreta-auto-vadisanai-latvija-vairs-nav-iznemumu-latvija-deklaretiem-autovaditajiem-jamaksa-nodoklis Grozījumi likumos nosaka, ka par ārzemēs reģistrēta transportlīdzekļa izmantošanu jāmaksā: 10 EUR dienā; 250 EUR mēnesī; 600 EUR par 6 mēnešiem; 1000 EUR par gadu.
Varēji jau nosaukumu iekopēt un savu vērtējumu no 10!
Contagion (2011) 7 no 10
Statistika ourworldindata.org/coronavirus