pulksteni nopirkāt?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
tur pulksteņus pērk pat šlesers.... Ar Garantiju....
eu, a huļiš spsauto nav sponsoru sarakstā
ja palasa raksturojumus un atsauksmes, tad latvija ir zaudējusi 7 plaukstošas 1005 vietējā kapitāla bankas, ko tie loši būtu uztaisījuši, ja nebūtu pierijušies un ar lūzni iepiļījuši grāvī....
tagad protams vainīgi ir bebri, valdība, ceļu uzturētāji, mašīnas īpašnieks vai bencīntanka operātore, kas pārdeva zupu tiem varoņiem.... paši viņi ir (bija) taicamnieki un vienkārši labi cilvēki
man liekas, ka pēdējais laiks nopirkt īstu pulksteni
Tēma: i-edgars
"jeb" latviešu valodiņā lieto ja runa ir par ķipa "vienu lietu"
piemēram: tālrunis jeb telefons...
savus prātojumus..... smadzenītes nespēj.....
šajā kontekstā normāli vajadzētu lietot "vai", bet ko nu es.... man jau tukšs paurītis
Tēma: i-edgars
i_edgars rakstīja:
Pirmais rakstīja: Pirmajam labpatīk izteikt domu, ka praksei šim drošvien jau gadiem ilgi ir labs kaimiņš
Ka bērnudārzs vien ir!! Sarakņātas muļķību neskaitāmas lapas, bet būtība jau pirmajā ir pateikta. Kā vienmēr!
kaut šitajā topicā porda skrūves garums atklātā tekstā neparādās, tomēr šeit ir daudz interesantas informācijas, kas pasniegta lietotājiem baudāmā veidā
edžiņer - a kāda huja pēc tu izrāvi porda bildi no retrolapas?
bļeģ, perfis salūza....
laikam jādod būs inčiņeram saremontēt
salūza 21 detaļa
Tēma: i-edgars
ja jau stāsta, ka dēlam ir skorpis, tad uzskata, ka dēls šim ir....
BET (c gudmens) Pirmajam labpatīk izteikt domu, ka praksei šim drošvien jau gadiem ilgi ir labs kaimiņš ![]()
Tēma: i-edgars
hai iņčiņer, tev tak tavā vecumā jau nu vairs nevajadzēja cerēt pārtaisīt visu pasauli ![]()
![]()
bet laikam jau, ja caurām naktīm lāpsto ogles 5 rajonu kačigarkās vienlaicīgi sapņojot par savu otro miljonu (pirmais miljons šim jau ir, ja paklausās bazarā), tad neko citu par pasaules lāpīšanu izdomāt nemaz nevar ![]()
Tēma: i-edgars
eu, a kuļiš tādam gudram iņčeneram, kas auhjenna ceļ īkāpē un dod darbu puslatvijai ir jāliek kurinātāja darba meklētāja sludinājums????
tas ir hobijs tāds????
edžiņ, kamēr viens tev līdzīgs pamuļķis pa tē vē stum pilnīgu tuftu, tu varētu man mājas lapā informāciju paievadīt ar fotogrāfijām un aprakstiem ![]()
Tēma: i-edgars
neturi sveci zem pūra....
stāsti tak beidzot kāds ir forda galvas skrūves pieļaujamais maksimālais garums ![]()
![]()
![]()
Tēma: i-edgars
i_edgars rakstīja: .... man savu zināšanu ir diezgan....
muhahāhāāhhaaaāāāāā ahujeķ ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SEA rakstīja: Cigāri bija laba štelle.....
gan jau tiem nigeriem arī patika, kā tu zelēji jamiem cigārus ![]()
ursis rakstīja: incanti kamdēļ iekš AUDI tās brāķa detaļas ir gana labas un ilgi kalpo ... ?
Ko tu pīpē????
Ozz rakstīja:
ursis rakstīja: tas ka tev nav pārkāpumu punktu nozīmē vnk ka sāāps ir bankrotējis un atstutēts pret mājas stūri ...
man ar taada kuiņa atnaaca....pat nepamaniju kaa tie punkti nodzeesaas
kopš kura laika tev ir sābs?
Tēma: Radio kods Opel Vectra C
GB12 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
ursis rakstīja: pirmais zinās !
renaultam rādžiņa kods ir ierakstīts grāmatiņā, ko var nopirkt kopā ar mašīnu
p.n.
kad es to lūzni pirku, tad skatījos arī žopeļus.... žopeļam standarta komplektācija vismaz tajā laikā bija bez rādžiņa
Tak neba jau vektrai!
astrai ![]()
Tēma: Radio kods Opel Vectra C
ursis rakstīja: pirmais zinās !
renaultam rādžiņa kods ir ierakstīts grāmatiņā, ko var nopirkt kopā ar mašīnu
p.n.
kad es to lūzni pirku, tad skatījos arī žopeļus.... žopeļam standarta komplektācija vismaz tajā laikā bija bez rādžiņa
Sviestnesis rakstīja: Visapzinīgākie ir tie, kas pērk e-talonu un brauc ar tramvaju,
tie neveido korķus un nebojā gaisu!
Labrītt!
apzinīgākie e-tamponu nepērk ![]()
Tēma: Radio kods Opel Vectra C
vai tad opeļos no zavoda liek rādžiņus? Gan jau, ka tas ir aftermarkets un dīleris neko nespēs
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6