manuprāt bāleliņiem vajadzētu koncentrēties uz ekonomisko izdzīvošanu..... nevis ieciklēties uz dažu pasažieru sacelto hipišu.... kamēr tauta cepās, tikmēr paši pasažieri netraucēti bīda savas rebes.... tobiš tautas piķis lēnām pārceļo pasažieru bankas kontos....
ursis rakstīja:
Pirmais rakstīja: un tagad tu apgalvo, ka vajadzēja uzzīmēt ursim uz pakaļas.... tad redzētu daudz lielāks ļautiņu loks????
tu taču esi DEBĪLENIS un KUŅAs BĒRNS !
Ak tad ir gan tur jau uzraksts 


un tagad tu apgalvo, ka vajadzēja uzzīmēt ursim uz pakaļas.... tad redzētu daudz lielāks ļautiņu loks???? 
es joprojām apgalvoju, ka tauta ir nobalsojusi.... tikai ja tautas balsojums nesakrīt ar indivīda balsojumu, tad tauta ir aitas, bet indivīds ir vienīgais malacis 

kautkā tā
Sviestc rakstīja:
Pirmais rakstīja: šķirļic
dajoš amīšus priekš evo
Parauj labāk mani uz Viļņu, pēc Golpha..
sixt ja nemaldos bija tas megakantoris, kur mašīnas īres cenā bija iekļauts kautkāds nobraukuma limits
pārsniedzot to ir jāpiemaksā par virs normas nobrauktajiem kilometriem
šķirļic
dajoš amīšus priekš evo
un vispār mēs visi zinām, ko mums vajag. mēs vēlamies labu dzīvi, vairāk naudas, gudru valdību, labākus ceļus, klusākus kaimiņus aiz sienas. un no savas valsts arī `mes zinām ko gribam! niknāku KNAB un lētticīgāku VID! azijas cenas un eiropas algas! gribam lai mums būtu rūpniecība ar augstu preču pievienoto vērtību, pelnoša lauksaimniecība utttt... bet tikai ne manā pagastā vai pilsētā
nesen pa tv redzēju, ka PVD lielījās, ka kontrolējot lielos pārtikas ražotājus.... jamie esot palikuši maz un tagad tos varot pilnvērtīgi kontrolēt
izklausījās, ka PVD būtu priecīgāks, ja ražotāju nebūtu vispār
tāda ir mūsu tautiņas attieksme.... gribam rīt cūkas miesu, bet kūts smaku paciest nevēlamies..... gribam kruta zaļi dzīvot, bet tajā pašā laikā nemaz nepadomājam par kādu naudu....
tagad lācītim jau vēl šķiebj miljardus labais importa onkulis..... bet kādam jau tie miljardi būs arī jāatdod....
un aizdevējiem būs pouhj kādā valodā atdevēji bazarēs
nu ko te daži var plēst tirzu?
tak ja paskatās uz rezultātiem, tad ir skaidrs, ka tauta savu izvēli ir izdarījusi.....
un kautko ņaudēt ir pielīdzināms savulaik Vadoņa teiktajam, ka visi, kas nebalso par vienotību ir pilnīgi praideri 


SEA rakstīja:
Pirmais rakstīja:
aaaaaa, nu tad jau atkal ir tikai viena ketegorija
Padomā vēl bišķ ilgāk, moš pajolam atklāsme uzradīsies...
aaaa, nu tad es atsaucu to iepriekšējo apgalvojumu.... atkal ir 2 kategorijas - viena, kas onanē un nekaunās, otra, kas slepus dročī, bet citiem saka, ka nekad to nav darījuši 



SEA rakstīja:
Pirmais rakstīja: ļautiņi (arī īauto reģistrētie lietotāji) dalās 2 kategorijas
viena kategorija piekopj onānismu (smuki skan, vai ne?) un nenoliedz to....
un otrā kategorija (pie tās pieder SEA) kas dročī un kaunās no tā
Vai tu esi pārliecināts...
Es tavā vietā nebūtu. Tu dzīvo ilūziju zemē uz nestabilas grunts, ko man vairāk vēl teikt...
aaaaaa, nu tad jau atkal ir tikai viena ketegorija 



Sviestc rakstīja: Tatad jautājums.
Ka ar šito pareizi apieties
foto1.inbox.lv/...
kur nosipģīji?
ja vēlies, Pirmais var pamācīt....
aizbrauc pie šā uz pļavu un palūdz lai jamais tev atļauj nopļaut pagalmu 
ļautiņi (arī īauto reģistrētie lietotāji) dalās 2 kategorijas
viena kategorija piekopj onānismu (smuki skan, vai ne?) un nenoliedz to....
un otrā kategorija (pie tās pieder SEA) kas dročī un kaunās no tā 


Pirmajam ķoša nav dzīvokli uzdāvinājusi 
vajag krāt siltumu ziemai
prātīgāk ir visus izmētāt naxren prom no rīgas un dažādām zilupēm
padomjlaikā bija projekts uzbliezt tādu metro tuneli no gagarina ielas uz barona ielu...
un pagaidām kamēr nav metro palaist pa turieni tramvaju
nu nezinu nezinu kas jums tur ir tuvas tēmas 
Sviestc rakstīja: Un vispār, es te tā padomāju..
vot Pirmais ceļ to savu šķibpirti jau 19 gadu
cik naudas, laika un enerģijas jau sagrūsts tajā
Vai nebūtu lētāk un vienkāršāk izīrēt šito
www.barrel.lv/...
P.S.
Ja ņemsi uz 30 gadiem, tad domāju ka arī labu atlaidi iedos!
kādiem 30 gadiem? man domāt, ka par to piķi, ko Pirmais sastādījis tajā ķīmisko atkritumu purvā varētu paraut to sābpirti no skandināviem
Sviestc rakstīja: Izskatās ka tā mana ņemšanās ar to raditehniku tāds nieks vien ir.
Reku Veči ir pastrādājuši daudz nopietnāk..
lh4.googleusercontent.com/...
šitas labais.... Pirmajam tādu vajag lai var pagalmā dzirdēt
ursis rakstīja:
SEA rakstīja:
ursis rakstīja: bet ka mazulis samīzīsies no pasākuma,es negaidīju ...
Ja būtu zinājis, ka tāds šmUrsis piedalīsies, tad būtu atdevis viņam savu pirmo koridoru, lai pagozējās sawļītē...
kam man pirmais koridoris,es piedalījos prieka pēc un tikai.
P.S. pakaļa šodien jau jūtas labi(neticami),bet fakts
Duša dara savu 
dursis esmot šodien mēģinājis atmīties pie manis ciemos.... neesot pieticis spēka