un biklākie zaķi nevarēja aizmukt kā tas bija 2vagonīgajos, kad šie pa logu lūrēja vai otru vagonu nepurina ![]()
![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Trakie tramvaji! :D
un biklākie zaķi nevarēja aizmukt kā tas bija 2vagonīgajos, kad šie pa logu lūrēja vai otru vagonu nepurina ![]()
![]()
![]()
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Bams rakstīja:
Pirmais rakstīja: incanti kas ir ar vietējo garmošku? jamā ir braucama?
kad strādāju TTP par biļešu kontrolieri, tad jamais dzelzēja uz tapeteni
Nav sen vairs. Sagriezta un pārkausēta naglās un vai kastroļos. Ja runa iet pa to dzelteno, trīssekciju RVR "brīnumu".
nebija jau īpaši liels brīnums.... tikai ļoti skaļi strādāja kautkas tur
Tēma: Trakie tramvaji! :D
incanti kas ir ar vietējo garmošku? jamā ir braucama?
kad strādāju TTP par biļešu kontrolieri, tad jamais dzelzēja uz tapeteni
brmbrmm rakstīja:
Pirmais rakstīja: paņem latgalītē pa 5 lati automaģi, kas lasa flešku.....
Šim garāžā ir 12V sadales kaste?
kas traucē nopirks latgalītē par pāris latiem?
Sviestc rakstīja: Labrītt!
Tātad....
jaunumi garage style lietā....
Vakar salodēju vadu, lai pie savas Radiotehnikas pieslēgtu Nokia.
Tagad varu zvanīt uz 9000XXX un tumbās klausīties ka tur sten...
bet, nākošā kārta ir paredzets USB pieslēgums...
kā to dabūt gatavu
Vai ir kādas flešku lasošas, nedārgas ierīces, kursa tur var piestellēt
piestellēsi flešku un tumba tev brēks "viens-viens-nulle-viens-nulle-nulle"
paņem latgalītē pa 5 lati automaģi, kas lasa flešku.....
Tēma: Trakie tramvaji! :D
IkdienasViesis rakstīja: ļoti interesantas bildes. Paldies - patika. Atcerējos bērnības un skolas laikus(60-70-tie gadi), kad ar bildēs redzētajiem vagoniem tika braukts. Tolaik man ļoti patika RVR-55 tramvaji - no priekšas izskatījās tādi augsti, graciozi, lieliem logiem. Bieži ar tādiem tika braukts pa 2. maršrutu. Atcerējos arī vagonu ar numuru 303 - tam bieži krita "štanga"...
bams tūlīt precizēs, bet man domāt, ka RVR-55 rīgā nevienu pasažieri nekad mūžā nav vedis
recluse rakstīja:
Pirmais rakstīja: alus maitā pincīti
Alus palīdz veidot jumtiņu pincītim.
P.S. Ja patīk un perspektīvā nebūs žēl naudu ieguldīt, var ņemt jebkuru auto.
nem droši 15gadīgu audī ![]()
Pirmajam pieci opeļi jau ir, katrs savā krāsā.... tikai rozā pietrūkst
www.google.lv/...
,or.r_gc.r_pw.&fp=3f802dd689f1b99f&biw=1400&bih=856
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kāpēc šeit kāds ir?
kur tas ir šeit
Labrītt!
a uz kurieni tu zvani?
Centis_Nuudele rakstīja: Nu tad - kā darīt
Ņemt 1,4 litrus (2 reiz pa 0,7) vai neņemt
labāk ņem trīscilindru 1.5nieku (3reiz pa 0.5)
lieki piebilst, ka iekš s1 vājākā vieta ir šitā granāta ![]()
![]()
![]()
nu tā, kas nesalūzt nekad ![]()
![]()
![]()
ritīgie pacani nerauj nost, bet vienkārši pagriež skaļāk... nu lai ejot pēc alus nepaliek bez muzona
bet uz pleca paņem tukšu kartona kasti ar uzrakstu "SONĪ"
dzims-dien daļēji strādā....
tikai jautājums kad strādās foto pievienošana dinamiskajā saitā?
i_edgars rakstīja: Nu kas ir?? Prātiņa tik vien pietika kā citus aptirst?? Izlasīt jau pieninēto grāmatu, vienu sadaļu par siltuma bilanci benzīnniekos un dīzeļos, bet tukšgaitā sajēgas nepietiek?!
Arkārtēji grūto tējkannas formulu Q = cm(t1 - t2) fizikas stundā ar neviens protams nemācījās!
nu cē šajā formulā ir gaismas ātrums, em ir masa, tē būtu temperatūru delta, bet kas ir lielais kū?
Tēma: Trakie tramvaji! :D
BĻĒ, īstais laiks pieteikt karu somiem un uzreiz padoties
tad tik mums nokritīs debesmanna
Centis_Nuudele rakstīja: Man kā reiz pirms pusdienām vajadzēja 2 ķieģeļus ko zem piekabes dīseles pastutēt.
Bet es atradu tepat!
tev jau ķieģeļceplis ir pagalmā...
tur slavēnā latviešu filma tapa uzņemta
šajā sakarā derētu veikt aptauju tajā mājā, kur durvīm nav ručku ![]()
nazurbajev rakstīja:
Pirmais rakstīja:
SEA rakstīja: Vajadzētu tev kādu ķieģeli uzdāvināt...
ja tu to man, tad es tev varu pārdot kādu tūkstoti ķieģeļu... man palika pāri.... uzdāvināsi man....
Kā tad tā? Tu tak esi rēķināšanas guru... kā Tu varēji kļūdīties aprēķinos... pālī rēķināji?
pēc projekta tur bija viens objekts no ķieģeļiem, kurš netika uzmūrēts....
vēl ir 20nieki U-bloki pāri palikuši
jamos (blokus un ķieģeļus) es varuētu apmainīt pret fasādes vati vai armatūras sietu (5-6mm x 10-15cm)