anonimikis rakstīja:
Pirmais rakstīja: kādas 70 tonnas???????
reti kurš cilvēks vispār spēj izdzīvot pēc īslaicīga 100g, tas apmēram atbilst 10 tonnām
ta tur ir 70 tonnas, tad tam rumpim tik un tā būs pouhj josta būs vesela vai pušu
tu esi stulbs. bet droši vien ar sertifikātu un diplomu. varbūt pat vairākiem.
protams, protams 

pēc 70 tonnām uz jostu kraša brīdī, tad krašists izsitīs ar kāju priekšējo stiklu un izkāps no mizas 

labāk apgaismo te pakaļpalikušos par to kādas cilvēka ķermeņa daļas kādā virzienā cik ilgi un cik lielus g var izturēt un kas tas g vispār ir 

katrā gadījumā vēl pāris cirka numuru un nākamo valdību taisīs sc vieni paši 
par to, ko Pirmais domāja rakstot to svešvārdu, jamais paskaidroja, uzprasot vai vadoņa golfa jostām ir klāt birciņa 
kādas 70 tonnas???????
reti kurš cilvēks vispār spēj izdzīvot pēc īslaicīga 100g, tas apmēram atbilst 10 tonnām
ta tur ir 70 tonnas, tad tam rumpim tik un tā būs pouhj josta būs vesela vai pušu 
SC un VL ir "sliktās" partijas
vienotība pēc definīcijas ir labā un runā visu pareizi 

p.n.
kas traucē valdību uztaisīt sc kopā ar zaļajiem ?
tas, ka voldiņš nominēs lācīti????
zaļie uzliks voldiņa ieteikumam mīksto un voldiņš fiksi nominēs jānīti
Bezmiegs rakstīja:
Kādas nahren birkas?
pie jostas ir piešūta tāda lapiņa ar burtiem un cipariem, ķipa kā maikai "made in china"
jā tādas birciņas nav, tad nopietnāku maču organizators pēc noklusēšanas sūta tevi nauhj 
eu vadoni, tavā aūūdī drošības jostām birciņas ir?
asiņainas tan neviens netirgos 

nomazgās taču...
p.n.
vispār būtu jābūt tā, ka pēc kraša pieskrien fiksie vīriņi un nogriež jostai nost birciņu.... jo drošības aprīkojums ir vienreizējās lietošanas.... tāpat moča ķiveres utttt...
bet pie mums izskalo un tirgo nost..... un tak ir kas pērk un stāv rindā 


asiņainas tan neviens netirgos 

nomazgās taču...
p.n.
vispār būtu jābūt tā, ka pēc kraša pieskrien fiksie vīriņi un nogrie
HIPPY rakstīja: Nu jau vairs nemaz tik vienoti nav
tikai nesaki to vadonim
dabūsi noklausīties Padomu 


ir tāds svešvārds kā homologācija 
Sretsked rakstīja:
siamriP rakstīja: tie viesi ir visādi boti
populārākais no tiem ir google....
vadoni, davaj pasaki atkal kautko tupu, lai var tevi nauhj pasūtīt....
Reno ir labs auto.
vai tikai tu gadījumā nenāc pa taisno no daktera?
Crankshaft rakstīja: Pirmais
ietranslē ar gūgli un tu sapratīsi par ko ir runa
------------------------
IMHO shitaa jau ir guugles translaacija Vinjas
manupraat ir veerts lasiit tikai tad, kad ir slikts gariigais
tieši tāpēc, ka lai tu saprastu kas tur rakstīts, ir jāatgūglē atpakaļ
ietranslē ar gūgli un tu sapratīsi par ko ir runa 
da tak pat no latvijas tāds uldis esot uzrāvies