plā kādi spečuki
nav pat ko drist pasūtīt ![]()
![]()
![]()
Tēma: PPpV-183
Bucefals rakstīja:
robotbarbers rakstīja:
Bucefals rakstīja
ursis rakstīja: Sveicieni Vārda dieniņjā !
un no operatora(pagultes) arī
Paldiesiņš!
Turpmāk to darīšu tikai zem segas un dziļā tumsā. Kur lai dabūn naktskreklu, kas absorbē infrasarkanos starus?
Ilustrētajā Fantastikā bija raxtīts, ka ieziežoties ar fekālu, infrasarkanajiem stariem tu paliec netverams.
Pat ja es sevi piespiestu, diez vai mana Mīļotā būs ar mieru tās fēcijas baudīt...
uj pļā vecīt.... neko jamā nejēdz no augstās mākslas?
Tēma: Par motora eļļu!
Guzis rakstīja: Piedevas jau tās pašas. Tik sārmainums lielāks, lai ilgāk spēj kompensēt sēra sadegšanas procesos radušos skābju iedarbību uz elļu.
tagad jau standarti paģēr mazsēra dīzeli ![]()
Tēma: PPpV-183
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja:
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja: tā, braucu ielās..... jānoķer laikam vēl kāds opelis pakaļā....
džugiņš varētu padalīties pieredzē
ja es noķeru vēl kādu opeli, vai man maksās abi apdirsinātāji???
Maksās pēdējais.
Sagribēji gan.
a kā viņi uzzinās, ka ir tas otrs?
Pēc saskaņotā paziņojuma, kurā jānorāda laiks.
kurā vietā saskaņotajā paziņojumā ir ierakstīts iepriekšējās avārijas laiks?
tur kaut kas nav ar to stūri, vai nu fotogrāfija nekvalitatīva vai kāds mazgājis ne tā..
ādas stūre parasti šitā nedilst....
Tēma: PPpV-183
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja: tā, braucu ielās..... jānoķer laikam vēl kāds opelis pakaļā....
džugiņš varētu padalīties pieredzē
ja es noķeru vēl kādu opeli, vai man maksās abi apdirsinātāji???
Maksās pēdējais.
Sagribēji gan.
a kā viņi uzzinās, ka ir tas otrs?
Tēma: PPpV-183
tā, braucu ielās..... jānoķer laikam vēl kāds opelis pakaļā....
džugiņš varētu padalīties pieredzē
ja es noķeru vēl kādu opeli, vai man maksās abi apdirsinātāji???
Tēma: PPpV-183
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja:
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja: pļā, kur ir džugiņš? ko man darīt? kad braukt pie tā opelista apdirsinātāja??? un ko teikt????
Saki, ka gribi opelistu dušā poimeķ.
paimeķ Pirmais grib ergo
pastāsti kā to polnvērtīgāk izdarīt?
Tad brauc uz Ūnijas 45 - atlīdzību daļu un imej. Paņem līdzi saskaņoto, tiesības, tehpasi.
Neņem atlīdzību naudā, ja vien negrasies pie čoma taisīt, jo tagad apdrošinātāji ir atraduši juridisku argumentu, lai atlīdzība naudā nebūtu jāmaksā ar PVN. Ja taisīsi pa neoficiālo, varētu arī nepietikt.
a viņi man necentīsies pateikt, ķipa "da tev jau tur neko nevar redzēt"
vai aizsūtīs uz servisu, kas pielīmēs buferi ar plastilīnu un viss ![]()
Tēma: PPpV-183
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja: pļā, kur ir džugiņš? ko man darīt? kad braukt pie tā opelista apdirsinātāja??? un ko teikt????
Saki, ka gribi opelistu dušā poimeķ.
paimeķ Pirmais grib ergo
pastāsti kā to polnvērtīgāk izdarīt?
Tēma: Hyundai Matrix :)
interesanti pēc cik ilga laika tam 1.4 turbo benzīnmotoram būs nepieciešams kārtējais remonts?
Tēma: Saab 9-5 universālis
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja:
jugasvilli rakstīja:
....remonta vietas......
opelis paliek opelis
Pateiksi vēl, ka reno neplīst.
esmu remontējis polijā fofāgenu...
nosprāga pusass granāta, nopirku fofāgenu un pēc 2 dienām braucu uz čehiju, rīgā vēl pat nekāda skaņa nebija. lietuvā sāka krakšķēt bikiņ, līdz augustovai svaim hodom tā arī netiku.... izbira bumbas...
Tēma: Lucas degvielas sūknis
topica autoram iesaku to sūkni aiznest i-edgaram
jamais visu izdarīs....
Tēma: PPpV-183
pļā, kur ir džugiņš? ko man darīt? kad braukt pie tā opelista apdirsinātāja??? un ko teikt????
Tēma: PPpV-183
ja renautam pakaļā iebrauc opelis, saitot visu purnu, tad tikai paši vērīgākie spēj pamanīt pāris skrambiņas uz renaulta ![]()
![]()
![]()
Tēma: Saab 9-5 universālis
jugasvilli rakstīja:
....remonta vietas......
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
opelis paliek opelis
Tēma: Lucas degvielas sūknis
protams, ka draugs izjauca ![]()
![]()
![]()
man arī drauga renaultam piektdien opelis iesipa pakaļā ![]()
![]()
![]()
Tēma: GPS
Danimars rakstīja:
Danimars rakstīja: cgi.ebay.com/...
piemēram šitas jau ar uzliktām kartēm, un miljons vēl līdzīgu. Interesē vai ir vērts pirkt pazīstamus brendus, ja tādi maksā uz pusi lētāk?
nu vai arī tāds:
cgi.ebay.com/...
tagad par lietu...
man čomam šitāds ir.... pirka rīgā par 60latiem.... tāpēc es diemžēl nezinu kas viņam lika virsū kartes, ķīnīzeri vai bāleliņi.
strādā normāli...