- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
GangBoy rakstīja: Man vēl skatos ar Farruhu viena partija
Sviestam izskatās, ka tūlīt būs mats divos gājienos
Kā lai noķer Dorisu? Man vēl ar viņu viena partija palikusi.
dorisu var dabūt ģintermuižas pagalmā uz soliņa zem liepas
jums ir ekskluzīva iespēja spēlēt caur mailu ![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
pļā, visādi praideri sūta man īzsiņas..... nav taču laika, jāstrādā ![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
saulesmeitina rakstīja: Ak, jesusmarija! Šitais pasākums tak jums uz diviem gadiem svētīts kā likts!
tad tevi likt atpakaļ sarakstā vai nē?
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
nuhajs rakstīja:
Yetti rakstīja:
nuhajs rakstīja: ...Mērglis, braucu pa krastenes kreiso malējo uz 110, distance ar priekšā braucošo kādi 10 metri, tas sprāklis vēl ņem un ielien tajā spraugā. Kuilis nekastrētais....
bija dikti jāsteidzas...
purvs dega?
Nedega, vienkārši tāds bija kreisās joslas plūsmas ātrums. Arī vidējā josla tāpat gāja. Man ko, uz 70 braukt vajadzēja???? Es nesapratu tā cilvēka lēmumu iebraukt tajā šķirbā un likt man bremzēt.
BREMZE tu esi ![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Yetti rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Yetti- 110 uz Krastenes normaals aatrums vismaz virzienaa uz centru...
purvs ta uz citu pusi
ūz matīsa ielu arī pa krasteni uz 150 var aizbraukt ![]()
vajadzēja servisa pakalpojumu apomaksāt ar lietotu spararatu ![]()
Tēma: Griež, bet slikti lec...
renaults kvēlsveces pārbauda pats.... kautkad jau volvo ar renaultu draudzējās.... kāpēc volvo nebūtu iemācīts skatīties vai sveces tur vispār ir????
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Kindzulis rakstīja: Yetti- 110 uz Krastenes normaals aatrums vismaz virzienaa uz centru...
šitādus umņikus man pie mājas lejā patreiz ceļ nost no trases
tikai atklāti sakot ne reizi neesmu redzējis nevienu protokolu nesam vadītājam parakstī
![]()
![]()
toties ir viena labā ziņa - šodien redzēju kā mola stāvvietā zeļie vīriņi līmēja plāksteri invalīdam ar mazdu ![]()
![]()
![]()
Tēma: Renault interesju klubs
to 1.9 dCi ir vairāki modeļi
no 100 līdz 130 zirgiem standartā
autors tā arī nepateica par kuru ir runa
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ozz rakstīja: Man gan liekas, ka šitaa noseeshanaas lieta ir arii stipri vien datorizeeta...Normaali, tikai ar rokas vadiibu bez datoriem, tas boings nebuutu ne paceļams ne nolaižams taapat kaa veel vesela virkne lidmasiinu...
tā gluži nav!
ir ļopenē elektronika, kas ierobežo pilota iespējas apzināti nošķilt to lūzni, bet augšā un lejā jamie brauc saviem spēkiem ![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
a filmētājiem nesanāca sensācija
iedomājies kā jamie būtu ziņās nospīdējuši ar savu video ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
pie attiecīga vēja ātruma to ļopeni var nosēdināt arī otrā pusē lidostas mājai - autostāvvietā ![]()
![]()
![]()
saderam, ka pasūtot jaunu spararatu (neviens mūsā nav tik traks lai tādu turētu uz vietas) bija jāsamaksā pilna preces vērtība
p.n.
pasaki vēl, ka tu tam kaktu servisam atpogāji otrus 600 par "darbu" ![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
nuhajs rakstīja: N....tur salonā kāds noteikti apčurājās...jomajo
man domāt, ka tur lidmašīnā apčurājās visi, ieskaitot autopilotu ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ideots rakstīja: Eiropā plosās vētra......
Lūk vakardienas gadījums Hamburgas lidosta
www.liveleak.com/...
cepuri nost pilotiem. Sajūtas salonā es nevēļētos pats piedzīvot...
a tur no spārna palika kādi 5cm līdz betonam...
Tēma: iAuto rallija kauss
Redaktors rakstīja: 2.posms vēl arī būs bez GPS.
saderam, ka pēc otrā posma tāpat būs pieejamas kartes - ķipa skatieties ko mūsu GPS ir ielogojis ![]()
![]()
![]()
un nevienam par to nekas nebūs
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Bucefals rakstīja: Apsveicu visus klātesošos, kuru bērniem šodien 3 mēneši.
vai ta tik rupji uzreiz vajadzēja ![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: iAuto rallija kauss
P.N. losi
komentāros es redam piedāvāju variantu uzstādīt KATRĀ mašīnā gps
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
nuhajs rakstīja: Gulbis man iekoda pirkstā. Nav tagad jāpotējas pret kaut ko???
ir ir.... obligāti! OBLIGĀTI!
vislabāk māk potēt bizenājs, viņš potē suņus un kaķus
potrais potētājs sarakstā ir Fatruks, viņš potē dibenā
trešais sarakstā ir Sviestcs, viņš potē turpat kur fatruks, bet ar ādas adatām ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ideots kautko rakstījarakstīja:
...Jūs ar Pirmo....
Pirmais vispār ir balts un pūkains ![]()