Nezinite rakstīja:
pēc tava kūleņa ar volvo tev ir pārliecība, ka volvo ir labākās mašīnas kūleņošanai???? bet kā ar tavu pārliecību - vai arī fords ir gana labs kūleņošanai
nē.. es vienkārši nejūtos labi žigulī vai kādā plastmasas kārbā uz draņķīgiem ceļiem, dinamiski braucot un zinot, ka pretī, blakus garām brauc visādi cilvēki - t.sk. arī atsaldeņi. Man nav žēl pavadāt līdzi liekus kg drošībai, jo zinu cik vienkārši ir pēkšņi atjēgties vai neatjēgties ar riteņiem gaisā.
bet Volvo ir labākais pieejamais ko kāds ir saražojis manām braukšanas vajadzībām. Bet tas vairs nav šī topika un šīs zonas jautājums
[/c]
muļķīgs jautājums - ja tu tik ļoti uzticies volvo....... kāpēc pirki fordu????
Baisulis rakstīja:
Ozz rakstīja:
Baisulis rakstīja: Tā,kuram te šaubas par suņa esamību ?? Pasi ar nofotografēt? fotki.lv/...
Peec fasona tipa Suns Vulgaris, neapgrutinaatais ar visaadaam ciltslietaam...Jeb tomeer sudzinieks
Ne,suns vulgaris. Pieklīda pagājšgad paziņām Pārdaugavā, 2 nedēļas nodzīvoja tur, gaidīja saimnieku, jo kucēns bija ar siksniņu un pavadiņu... nu tā viņš nonāca pie mums un jūtas te ļoti labi.
Tik tas Bizenajs reizi gadā...
pie normāliem suņiem bizenājs brauc vismaz reizi nedēļā 
Nezinite rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Nezinite rakstīja: pēc kūleņa ar Volvo sapratu, ka dzelžiem ir nozīme. Negribēju nosisties, tāpēc izvēlējos drošu auto. Pēc tam sapratu, ka esmu izdarījusi tai laikā pareizāko no pareizajām izvēlēm. Sekoja, otrs, trešais SAABs.
Tagad ikdienā esmu atpakaļ pie Volvo, bet SAABi palikuši brīvā laika priekiem.
Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.
pēc trijiem kūleņiem ar dsm-u varu pateikt, ka mašīnu parasti nepērk kūleņošanai
nevis parasti nepērk, bet Tu parasti nepērc.. Mans pauris nav tik izturīgs un ar bērniem riskēt man arī nekad nav gribējies..
mans domu gājiens toreiz, kad pirku pirmo SAAB bija tāds un to nevar izmainīt tāpēc vien, ka citi cilvēki parasti rīkojas un domā citādāk. mašīnas pirkšana man nav nekas parasts.
cik cilvēku, tik domu gaitu.. Pates redzi, cik te dažādas pieredzes.
pēc tava kūleņa ar volvo tev ir pārliecība, ka volvo ir labākās mašīnas kūleņošanai???? bet kā ar tavu pārliecību - vai arī fords ir gana labs kūleņošanai 
GangBoy rakstīja: Pats īsti nesaprotu to pieraksta būtību, bet kustiņš ir manuprāt pie mata. Šahu manuprāt apzīmēja ar izsaukumu zīmi beigās. Piemēram D2-A6! A tā laikam tiešām - A2-A4; H2-H8 u.t.t., figūru nesaucot vienkārši apraksta figūra pārvietojumu - pirmais vecais, a otrs - jaunais figūras novietojums.
izsaukuma zīme ir vienkārši labs gājiens 
šīri, davaj atsip uz iauto pasākumu sestdien - tur tev būs pircēji rindām 
Nezinite rakstīja: pēc kūleņa ar Volvo sapratu, ka dzelžiem ir nozīme. Negribēju nosisties, tāpēc izvēlējos drošu auto. Pēc tam sapratu, ka esmu izdarījusi tai laikā pareizāko no pareizajām izvēlēm. Sekoja, otrs, trešais SAABs.
Tagad ikdienā esmu atpakaļ pie Volvo, bet SAABi palikuši brīvā laika priekiem.
Nevienas citas markas auto sēžot nav bijusi tāda kopības sajūta ar citiem tās pašas markas autovadītājiem. Tas padara ar auto saistīto dzīves daļu jautrāku, interesantāku, drošāku un ērtāku.
pēc trijiem kūleņiem ar dsm-u varu pateikt, ka mašīnu parasti nepērk kūleņošanai 
vmartini rakstīja: Tobiš, rīt uzliks jaunu izpūtēju un tad tam visam vajadzētu pazust???
nu sābam, iespējams, papaildus būs jānomaina ķēde un sarkanais bloks 


Baisulis rakstīja: SAAB-sūdīgs auto apmuļķotam braucējam
tu esi palaidis garām dažas lietas - viena no tām ir: Dorisa nopirka no Sviestca sābu 
Bazhix rakstīja:
Pirmais rakstīja:
nu jā - elektriķiem ir jāmāk skaitīt tikai līdz trīs
Un programeetaajiem liidz viens?
nu algas dienās labākie programmētāji skaita arī līdz divi 
atrodi uz izpūtēja melnu vietu, aizbāz caurumu ar avīzēm un pārmēri vēlreiz.....
sakarīgām mašīnām šādos gadījumos pat deg čekendžina lampiņa
bet 9000 sāba ražošanas laikā vēl nebija atklāta elektrība 
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
birkavs ir 20 podi
10 gan.
20 gan....
10 pudi, bet podi ir 20
Domā, var saprast kurā brīdī tu raksti tā kā jālasa, un kurā - ar kļudām
nu jā - elektriķiem ir jāmāk skaitīt tikai līdz trīs
Algas dienās aºi mazliet tālāk.
tev ļauj strādāt četrās darbavietās????
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
birkavs ir 20 podi
10 gan.
20 gan....
10 pudi, bet podi ir 20
Domā, var saprast kurā brīdī tu raksti tā kā jālasa, un kurā - ar kļudām
nu jā - elektriķiem ir jāmāk skaitīt tikai līdz trīs 



Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
birkavs ir 20 podi
10 gan.
20 gan....
10 pudi, bet podi ir 20 
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
birkavs ir 20 podi
aapsis rakstīja: eu, Pirmais, tavs koshaks, kaa meizn tagad??
nu jau dzeltenāk 

ko dari rītvakar?
ej labāk uzkāp stabā, nomaini ursi, viņam jau salst 
Sviestc rakstīja: Sikspārnis Baltie/ Sviestc melnie 1:0....
pēc maniem datiem 14.02.08 jau Sviestcs ar melnajiem bija pardisis....
lūdzu pārbaudīt visu vēlreiz nsnf.times.lv/... 
pozitiivais rakstīja: w-endā testēšu baigi kūlo auto
vel neteikšu kādu...saglabāsim intrigu...bet pirmdien iespējams būs atsauksmes
gaidiet
jauno pilnpiedziņas dacija logan 


pasūtīju fotoaparātam jaunu bateriju... vai tagad es esmu krutāks par pozija suni???
p.n.
hoho... kakije ļuģi
eu losi, iauto brauksi sestdien????
p.n.
baisulis bija ar kvatru aizbraucis uz tālo purva galu izvilkt tanku... tur nogrimis, tad viņam beidzās benzīns un nolūza lāpstai kāts....
labi, ka zābakā bija aizkērusies alumīnija karote.... karoče - pagāja laiks kamēr viņš apēda to visu kūdru un tika mājās
ir nepieciešams laiks lai dabūtu informāciju ārā no "kastes" un ir nepieciešams laiks lai to apstrādātu
es garantēju informācijas dabūšanu no 30 kastēm 6 stundu laikā... tas ir 12 minūtes uz vienu kasti 