Redzu ,ka atrisināta, bet es tak "runāju" ar Kredi.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kredoks rakstīja: Kurbad un llxx
Pasākuma apraksts un izcenojums kad tika publicēts??? Manuprāt pat APRĪLĪ!!! Tad vēl nebijāt iemācījušies lasīt? Tagad nedēļu pirms pasākuma ņems skaldīs matus!
Kur jūs Doni Kihoti ātrāk bijāt?
P.S. Šis ir mans personīgais viedoklis un nekādā gadījumā ne SK viedoklis!
ai nu tak izbeidz te savu demagoģiju.Vai tad šādu opciju,kā piedalīšanās tikai dienas vai nakts rallija pasākumā nevarēja paredzēt un paņemot kalkulatoru izrēķināt.Tas tak nav Nekas tik ūbersarežģīts ,ka par to būtu jāspriež pusgadu iepriekš.
Pie tam Kurbads Tev tikai pajautāja, bet ko TU ,uzreiz "norej"cilvēku,bezmaz pasūti un tad brīnies par visu pārējo.
mixeris2 rakstīja: A kursh kontrolees ka shis cilveeks nenaaks peec tam eest pie galda?
Kursh kontrolees ka vinjsh nenaaks uz nakti dejot kur par muuziki ir maksaajushi pashi daliibnieki?
Kursh kontrolees ka vinjsh tomeer neuzslies telti par ko citi ir maksaajushi?
Tu arī kontrolē,ja Tev žēl, ka kāds paklausās pļumpapā zaļumballi.
Vispār vecīši vārieties savā sulā un kontrolējiet.
Atceries Mixeri tik pats ,kā Liepājas pasākumā maksāji par teltsvietu ,bet "ielavījies" un gulēji divas naktis klēts istabā
,tā bija,tik Tev toreiz neviens neko neteica un neaizrādīja,jo nebija tak žēl.
Tēma: SAAB stelpe 2006
turbopiile rakstīja: ai da labi.. bij uzmākusies nostaļģija.. a tagad pat par tehniskajām problēmam vairs nav ko runāt.. vienīga problēma, ka tagad saabam es neredzu, kad pietuvosies logu šķidruma maiņa, kamer dators to nepaziņo..
a Tu biežāk virini kapotu ,moš ieraudzīsi kādu ņepoladku
hammers rakstīja: Gribeetu piebilst - ka shiis nav sporta sacensiibas paaris stundaam ... kur aatri var pieskriet , nobraukt un prom Sports shoreiz ir pakaartots otrajaa plaanaa .
Tas ir Pasaakums (tusinjsh) pilnaam divaam diennaktiim +
Kas tad tanī tusiņā būs tik ....īpašs un saturīgs , kā citugad???
Manuprāt interesantākais ir nakts vai dienas rallis ,pārējais jau tik tāda tusēšana un izklaidēšanās kā nu kurš grib un prot.
bet kur ir problema norekjinat,nost edinashanas un guleshanas izmaksas.Tur tak nevajag matematikas skolotaju.
Vechi,kaut ka jocigi jums tur.
Tēma: GNBF II
a ja cilvēkam ir problemas ar vielmaiņu,ko tad.
Piemēram neņemam darbā plikpaurus???
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Ko Tu Bad ņemies??Izbaudi publisko pārdošanas mazohististisko saldmi??Tipa ,re kā es nevaru šķirties no sava ūberpepelaca.
pieskrūvet var.
Es nezinu ,kas tur neder,neesmu mehaniķis.
Tev noteikti jameklē kārba turbomotoram,tā ir savādāka kā neturbo ,tur ir kaut kādi kodi,citādi tad varētu pēc mēneša dabūt no manējā vecā 900tā karburatornieka,bet tā Tev nederēs.
Tēma: SAAB stelpe 2006
turbopiile rakstīja: nedēļu pabiju komandējumā Anglijā - Kembridžā un Norvičā. Saabu papilnam.. sākot no 96 un OG 900 līdz jaunajiem 9-5 un 9-3.. sport combi gan nevienu neredzēju.. braucot atpakaļ sanāca četras stundas Amsterdamā.. saabu bija daudz.. bet nu pilseta, ja neskaita arhitektūru, vienkārsi miskaste... brr.. speciāli uz turieni nekad nebrauktu..
bet tur ir pilnigs bezpredjels, un tas ir forshi,vajadzeja Tev ietuset Amsterdamā naktī,tad ir labais,šeit es domāju sarkano lukturu kvartālu.Tumšākās ielās var arī norauties.
Priekšlikumi ir,bet to tad citreiz,tā teikt "dzīvajā"
Liepājas pasākuma arī bija tā teikt backup,ja atbrauc mazāk dalībnieku nekā plānots.Pie tam mēs pasākumu organizējām un visus sagatavošanas darbus veicām tikai par saviem personīgajiem līdzekļiem.
Par to labdarības organizāciju , SK statūtos ir rakstīts:' 2.1.1. paaugstināt SAAB markas automašīnu popularitāti Latvijā;
2.1.2. apvienot Latvijas SAAB markas automašīnu īpašniekus un interesentus"
Es varbūt savādāk izprotu kluba būtību.Bet ja organizātori(SK) ir ieinteresēti ,lai atbrauktu pēc iespējas vairāk dalībnieku,tad cenām jābūt demokrātiskākām,ja grib elitāri patusēt,tad protams šis ir pareizais ceļš -> dārgais.
Man šķiet ka tādā veidā kāds tas ir patreiz dalībnieku uz dārgajiem SK pasākumiem būs mazāk.
Es neaicinu visu taisīt zem pašizmaksas, man arī šogad nav laika aktīvi iesaistīties SK darbībā,un patreiz ir tā,ka kritizēju stāvot malā,ko arī ir viegli darīt.
Bet dalības maksa pasākumā ir ļoti augsta,un tad nu tur visam jābūt arkārtīgi perfektā līmenī.
Vispār jau nu dārgs tas pasākums šogad,it kā jau skaidrs ,ka viss paliek dārgāks,bet nu 37ls(bez atlaidēm teltī+`ēšana+dalības maksa) ir skarbi.Nu un tie kas brauc divatā vai trijatā.....
Tā nu par daudz elitāri sanāk.Interesanti kā tad SK pasākumus ietekmē ES.
Tēma: GNBF II
a kāpēc visiem kas brauc ar sabu , visur jāpiedalās un jābūt megaaktīviem rallijos ,sviestos un iauto diskusijās???
nesapratu poziciju "Es esmu 2005. gada SAAB kluba biedrs?'"
Piemeram, es biedrs esmu,bet biedra naudu šogad(2006.gadā) neesmu iemaksajis.Ko tad man tur atzīmēt?Summa tak mainās.
iepriekšējais koments ,kļūdains.Vajadzētu papētīt pašu slēdzi,tur lampiņu vajadzētu spēt nomainīt, ja tomēr nesanāk,tad laikam jau jāmeklē pats slēdzis.
varbūt tas vadiņš ar lampiņu galā ir norauts vai kaut kur vadu tīmekli sapinies un paslēpies.
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
nu man viens saabs ir rusinjsh ,bet es par to ipashi neuztraucos ,galvenais ka kustās labi.Es tik gribu redzēt to dienu ,kad Mix savedīs savējo ideālā kārtībā
ar ko viņš sen jau draud
, varbūt kad iešu pensijā un visas sābu detaļas būs jātaisa pašrocīgi un benzīns vairs nebūs nopērkams.
Un nav nemaz tik dārgi veco sābu uzturēt ikdienā , droši apgalvoju pēc 6 gadu pieredzes.
Ne tev visvēcākais nekā, bet par to nojāšanu ,tur respect Tev , taisnība![]()