Ups!!!!Kaadas kaisliibas,nu tad Mix ,kad tu brauksi ar naudu???
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Paardodu savu 900to OG karburatornieku->zverj!!!21 gadus jauns,varbuut 100 zs ir,varbuut nav,5 aatrumi,sedans,bija signalizaacija(to var atjaunot,jo droshi vien puvushi vadi
),ruusa ir.
Auto maksaa 3000ls,kursh smejaas,lai nepeerk
kauleeshanaas->tik uz augshu!!!!
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Savstarpeja cienja ir stiepjams jeedziens
Mix;man riebj,ka Tu saac iztureeties kaa "obligaatais kultmasoviks",shiis tendenciites piemiit veel daziem sheit esoshajiem,johaidi!!!Mani vienkaarshi tas izbesii,un es netaisos to taa mieriigi leopoldiski paarvaariit,vot!!!
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
DrMedHam;vai tad 460 arii ir volvo kljuuda??
Bizenaj,draugs![]()
,topiku "tiiriibu" nenosargaasi,paskaties kaa piespamoti daudzi nesviesta topiki,pilniigi riebj![]()
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
mix;atstaaj manaa zinja izveeli,vai braukt,vai pieraadiit,vai eest desas,labi?!
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Kas man kaadam ir jaapieraada???Ja es izbraukshu trasi aatraak,tad mans auto buus labaaks,vai ja maneejam iekabinaas 9k(visticamaak) tad 9k uzreiz paliks krutaaks???Kaapeec , ja piedalos iauto diskusijaas,man uzreiz jaapiedalaas visos juusu organizeetajos pasaakumos,vai arii jaastaajaas klubaa???
Vot taads domaashanas veids ir stulbs!Tas ka mees ar gr uzturam virtuaalo ciininju kaadu ir iedzinis kompleksos??
Nu nevaru es ar seviim neko padariit,bet man SAAB patiik un interesee tikai liidz 900 modelim kuru razot beidza 1993 gadaa,nu
taada dzive ir.
Esmu pietiekoshi daudz piedaliijies briivpraatiigi obligaatajos pasaakumos un tagad atkal cerberpraat izveeles nav..,ja ir saabs tad nu jaabrauc visur un vienmeer.Mazliet stulbi.
Protams ka peace.
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Nu mazliet... sanaaca taa "uzbraukt",jaauztur tak karojoshais imidzis
Katram jau savs autinjsh miiljsh,lai arii jauns un 9k![]()
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Kjiileet ir interesanti vecos,jo to paliek aizvien mazaak,bet jaunos....tos gan tak var nopirkt veel un veel,kaadus tuvaakos 5 gadus,jaunie saabi(2paaudzes9000,900,9-3,9-5) tagad jau uz ielaam konkuree ar VW,Audi utjpr.
Tēma: Ziema
man ir sleedzene,diezgan izjaata
,bet es laiciigi iepuushu tur wd40 un viss shtokos vai arii kaapju iekshaa pa blakusseedeetaaja durviim un atkal viss shtokos![]()
Tēma: Ziema
braucu jau pa gaismu,tā ap 8-9,vareja jau redzet,ka ledus ir,tikai
kaut ka neierubijos
,bet mētāja tā ,it kā stūre neklausa,mazliet.
Tēma: Ziema
Šorīt,braucot ierasto maršrūtu Liepāja-Rīga,kaut kur pirms Skrundas,tāda jocīga sajūta pārņēma,autiņš it ka sāk drusku drusku "mētāties",tad kad pēc aptuveni 5 min ieraudzīju pirmo
mašīnu grāvī,beidzot pieleca
,tālāk braucu ap 70-80 km/h,līdz
Skrundai vēl divus neveiksminiekus saskaitīju
,ziema biedri,ziema......joki mazi
Tēma: Tunings
Tad jau ta kā multfilmā "38 papagaiļi",ja mēra ponijos tad tik,ja zirgos tad tik,bet ja ežos tad trīstik![]()
Tēma: Ziema
praatiigi nu nav,bet vakar bija slinkums pagalmaa nomainiit,domaaju,ka sniedzinjsh pa nakti nokusiis....
a shis nekaa
,no riita vajadzeeja malties pa 30cm kupenaam,
gaaja kaa jips,bet nu uz pieblieteeta sniega taada stulbaaka
sajuuta....
[addsig]
Taatad,ja kaadam ineresee,var dabuut visaadas hernjas no
900 og sedana,4 durvis,pakaljeejais stikls,benziina suuknis(inzektornieka).Durvis ir ar elektriskajiem logu aizveershanas-
atvershanas
mehanismiem(divaas veel ir motoriishi),plus
veel visaadi nieki(el spogulji,prieksheejais "mazais"panelis,spidometrs utjpr).Gribu tikt no shiim mantaam valjaa,jo
nu jau nav kur taas nobaazt,ja kas meilojiet uz ieksheejo vai
mlablaiks@jrrmk.lv
P.S. 4durvis gan buus dabuunamas peec 2 nedeeljaam
[addsig]
Varbuut kaadam vajag benziina suukni prieksh 900i vai Turbo,
to kursh baakaa,paardoshu pa sakariigu cenu.[addsig]
Tēma: Ziema
Mixerim atkal nenaak niks,ja uculs nelasa
(rakstu sho,jo gribeeju uzzinaat cik pulkstens![]()
![]()
)[addsig]
Redz kur DrSonderbar var durvis aizbraukt apskatiit(skat Nufja komentu)[addsig]
DrSonderbar;bremzu suporti tur arii ir,klakskji gaidi driiz,no taa
nekur nespruksi![]()
[addsig]
Nu tad steidzies Mixeri,visas taas mantas tur ir!!![addsig]