pirdiens rakstīja: Tad jau centrālais bremžu cilindrs nevienmērīgi sadala bremzēšanu!?
man tieši šā iemesla dēļ (centrālais bremžu cilindrs ) bija tāda pati vaina to nomainīju un viss ir Ok mazda 626 91 gads
Tēma: Auto velk pa labi
pirdiens rakstīja: Tad jau centrālais bremžu cilindrs nevienmērīgi sadala bremzēšanu!?
man tieši šā iemesla dēļ (centrālais bremžu cilindrs ) bija tāda pati vaina to nomainīju un viss ir Ok mazda 626 91 gads
Tēma: audi a4 97g vai astra 98
bem320 rakstīja: Passāts (sākot no 1997g) nepatīk ??? MAn bija, un varu teikt tikai to labāko, ar Astru jau nu točna salīdzināt nevar, un Audi tiktiešām grūti nopirkt ar labu ritošo (ja jau nav nomainīta) !
pasaats tik tiesam nav sudigs laba doma vajadzes padomat.
biju ieskrējis marionpoles plačos ta tur vispar vakars vieni veci MB UN BMW kurus ļoti vaktē kazahi AUDI UN WW PASSAT ir pa pilnam bet vajag rūpīgi pētīt jo cenu starpība ar latvijas plačiem 1000-1500 eur.
Tēma: audi a4 97g vai astra 98
esmu izbraucis ar abiem autiņiem abi tīri tā nekas audi tiešām klusāks ir. pašam bija mazda 626 91g rullēja jau labi bet baigi skaļā durvis vispār kā aiztaisa likas tā kā konserbunža biju izbrīnīts ka nav nekas mainījies mazdām 98-99g tik pat skaļas tāpēc iekāpjot opel vai audi likās kā pasakā.mazdu točna vairāk neņemšu
Tēma: audi a4 97g vai astra 98
anonimikis rakstīja: kuras detaļas civicam vai corollai ir dārgākas par a4 ?
tāpēc jau prasu kādas atsauksmes par japāņiem biju domājis mazdu 626 bet par citiem aziātiem nezinu
Tēma: audi a4 97g vai astra 98
TIEM JAPĀŅIEM un citiem aziatiem tā s detaļiņas tādas padārgas varbūt maldos vēl var paskatīties mazdu 626 bet tās ir diezgan paskaļas viņām tā izolācija pieklibo to zinu no pieredzes.
Tēma: gāze poļos
pārsvarā visās gāzes stacijās standarta pistoles kā pie mums, bet par čehiem nezinu pašam būtu intrese uz turieni aizlaist.
norvēģos gan man nederēja neviens uzgalis no tā klāsta ko piedāvāja troļļi zviedros gan viss bija ok tā pat arī ukrainā.
Tēma: gāze poļos
gastello rakstīja:
EDMUNDSS rakstīja: Kāds nav nesen braucis uz poļiem kāda tur cena vajag laist pie haholiem.
divas nedeellas atpakall gaaze pollos 3.7-3.8zlt par litru
tad nu baigās cenas pie tiem paniem 3,7-3,8 zl par litru tas ir 0,68-0,69santimi mūsu naudiņā ,oij oij galīgi traki palikuši.
Tēma: gāze poļos
par benžu es zinu 47-48 sant litrhaholos ,bet g'azi nezinu ne poļos ne haholos nevar atrast nekur moška kādam kāda infa .
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3