Morņings
Atkal visi guļ
Tātad laikam būs kādi astoņi subjekti,kuri lauzīšot melnu sāpu...![]()
Pieklājīgi cilvēki pasaka labrīt! Bet es neesmu pieklājīgs!![]()
Švāks taws kantorijs-normāli būtu,ka atbrauc fūre ar produkciju,lai Klients var izvēlēties,ko viņš arī izdarītu un tad,sajūsmā par fantastisko servisu,ari piemērotu atlaidi pasākuma dalībai! ![]()
Nu bet teu tak te visi normāli tā arī saka,ka herņa!
![]()
Ko tur teikt....četri rati,virsbūve,durvis ir,sēdekļi kaut kādi,esot arī stūre un rezerves ritenis.Opcija ir motors ar ātrumkasti.A citādi nekas,auto kā auto.
Sviestc rakstīja: ....a to toč nesaprotu, kur rodas tie trakie, kuri alkst
arī svētdienā mosties pirms 8.00
Nedriš,nu teu nu gan pillnīgi pietiek ar izkrišanu no gultas 9.39 un tad trasē kā reizi esi 10.32
Uudensputns rakstīja:
Pirmais rakstīja: kad un kur tas pasākums nenotiks?
Svētdien.
Pļavā pie Braslas.Ja atradīsi autobusa pieturu ar tādu nosaukumu,tad atradīsi ceļu uz trasi.Pietura ir Valmieras šosejas malā pirms tilta pār Braslas upi,visi orentieri labi redzami.Pat Sviestc atrada un ursis arī....
Savākšanās jau no 10.00,tad 11.28 jāsāk kauties ar hronometru un konkurentiem.
āmurgalva...![]()
Pirmais rakstīja: kad un kur tas pasākums nenotiks?
Svētdien.
Pļavā pie Braslas.Ja atradīsi autobusa pieturu ar tādu nosaukumu,tad atradīsi ceļu uz trasi.Pietura ir Valmieras šosejas malā pirms tilta pār Braslas upi,visi orentieri labi redzami.Pat Sviestc atrada un ursis arī....
Savākšanās jau no 10.00,tad 11.28 jāsāk kauties ar hronometru un konkurentiem.
Iekš volvokluba tiek steigā kompllektēta komanda dažu cilvēku sastāvā lai mēģinātu konkurēt ar NSNF superzvaigznēm!Gaidāma saspringta cīņa par sekunžu simtdaļām!
Speciāli ursim-brauks ciemos PIE NSNF,nevis otrādi un tie,kas ieradīsies,varēs izbraukāties pēc patikas.Ciemiņi būs divas,trīs mašīnas.
nekuja,saku,ka sanāks
pat sviestc moš būs
P.s
It kā būšot daži no kkāda volvokluba,lai paskatītos uz TIEM TUR...![]()
Mums Vienmēr Viss Ir Sanācis...!!!!!
Jāsāk lēnām saprast,kas brauks pats un kuru vedīs...
![]()
......un iegāzies vispasaules izgāstuvē ar nosaukumu ebajs un saproti,ka tevi līdz šim naturāli vazājuši aiz deguna un to turpina darīt........
![]()