Redz kur vakara viktorīna-kas ir cūkuģīmis...?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Aizveries,taisnība ir tikai viena un tā ir man...![]()
Sviestc rakstīja: Labi....
diena jau ir pusē....
tapēc drusku pateikšu priekšā...
tātad kas ir
ISVSO
par pēdējo burtu domāju ka vairumam jau ir skaidrs...
bet trešais burts nozīmē
Valsts....
Nu?
A es ko teicu?
![]()
Es nezinu,kast tas ir,bet zinu,kur.
Tā nu es te tagad visiem teikšu,nošpikos vēl pareizo atbildi...![]()
Man vislabāk tīk varinc par to neuzbrukšanu.Varbūt nau pareizi,bet man tāliekaspareizi.Vot.
Uzreiz redzams,ka neviens nav pat mēģinājis Tam Tur iesmērēt kukuli,nu tagad viņš atriebjas visiem ar kautkādiem padomijas murgiem...Mamuts tāds! ![]()
Tajā 2002gadā uzpūtās burbulis un tad pat juglā būvēja,a tagad nevienam neko nevaig,ja nu vienīgi pirmajam.
Pirc.Vot.
Ja ir pietiekami liels kukulis,tad iegūt var jebko....
![]()
Pareizi ir visi varinati-domāta joprojām nepabeiktā pirc!
![]()
pamodos
auksts ārā,tāpēc nekur vis neies
ij nesūtiet,tāpat neiešu!
nazurbajev rakstīja:
Uudensputns rakstīja: Un atkal te neviena nau
Ies pastrādāt drusciņ.
Ja tik debīlas idejas nāk prātā, jāiet paārstēties uz alus terapiju... moš pāriet vēlme strādāt?!
Mēģināts...nelīdz...nepāriet....
Kur te bij par tiem 7 litriem...?