Fokusi nav netīši..................![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Paklau,vispār vajadzētu sākt ar to,ko tad īsti esi savārījis-nu nedod 8 punktus par skaistām acīm.Tā sistēma,kā jau te minēja,paredzēta,lai rosinātu domāt.
Mani ar nogrāba ar 137 apdzīvotā vietā 03.45 naktī,nu neko,neņēma un viss...
,maksāju zobus sakodis,bet neņaudu.Tagad laikam vēl divi palikuši.Izdomāju lūk ko-rācija+detektors un noķeriet mani....![]()
Biju šodien Rīgā,braucu cauri Juglai,bet neko tur neredzēju
Fui,kādi garlaikoņi...
Jāsadod visiem pa snuķi,tad tā bilde būs pavisam smuka!
Sviestam un ozim divreiz!
![]()
Nedriš tik šķidri,kopš vakardienas neesu traktorī bijis.
Ja vēlreiz vazāsies pa maniem sapņiem,būs pa snuķi,točna!
![]()
Tēma: PPpV-183
Sviest,tev četru riņķu burbuļam no lemfordera kaut kas ir jeb nikujā naf....?
Lodbalstus 2 gab vaig,bet cilvis nezina',kādus īsti-esot treji varianti,značit visus,kas nederēs,to nāksies atdot,jo kāpurniekam neder točna.
Un vēl manam kāpurniekam smuku krāsu vaig,tās tef točna naf........................tad kas tef tur ira.....???
Tēma: PPpV-183
Sivēni,es tā gribēju kādam pa snuķi sadot,bet redz,viss beidzies.................![]()
Tēma: PPpV-183
Kādi te dinozauri iepeld....
Jugla nav centrs,to nu točno zinu.Vot.
Maza tā bāciņa-nu kas tas ir,štrunta desmit tonnas,sīkums gatavais
Tēma: PPpV-183
Sretsked rakstīja: Teici tak,ka brauksi uz Juglu
Vai tad Jugla ir Rīgā....?Es domāju,ka tepat netālu tāds māju puduris lauka vidū,kur reizi dienā pat autobuss brauc.
Tēma: PPpV-183
brmbrmm rakstīja:
Bucefals rakstīja: Laaaaabrīt!
Skatīsimies uz dzīvi optimistiskāk, kungi!
Piektdiena nav vairs tālu!
Tas tiesa - piektdiena ir par 3 dienām tuvāk nekā nākamā pirmdiena!
Pastāsti citiem ar,ko pīpo...!
![]()
Tēma: Ceļu policija darbībā.
jugasvilli rakstīja: Šodien, nē, nu jau vakar, pirms Spuņciema paņēma ar 115. Ar visu to, ka gada laikā 2. pārkāpums un šis jau ir 2. līmeņa pārkāpums, par kuru brīdinājums vairs nepienākas un arī kāds rēgs uz 2 gadiem tiek datu bāzē likts iekšā, tiku cauri ar brīdinājumu. Bez "pateicībām" un sazin kā vēl.
Kārtējais apliecinājums, kā ūpja un viņa līdzīgo nīkuļu čīkstēšana "viņiem ka tik naudu iekasēt, jo plāns jāpilda" netur kritiku. Ja normāli ar viņiem runā, kā ar cilvēkiem, sarunāt var visu ko un arī sapratni sagaidīt.
Pavisam normāli-ja aptur,tad parasti jau zini pats,par ko un tad galvenais ir nelekties,jo pārkāpis taču esi.Ja to ievēro,tad par 115 jāmaksā točno nav...
Tēma: PPpV-183
Neiešu.
Neiešu un viss.
UN āmuru ar neņemšu-kas zin ,vēl uz kājas uzkritīs.
Vot.
Braukšu uz Rīgu Juglu skatīties.