Sviestc gatvojas klopēt ledu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Puzdienlaiks
Tas katram gadījumam,ja nu kāds nav pamanījis.
Tēma: Leduspulieris 2009
Siksparnis rakstīja:
Uudensputns rakstīja:
Pirmais ar sikspārni,jums ko,rakstiskis ielūgums ar zelta maliņu rozā aploksnē?
Moška nenāktu pa skādi.
Atvelcies davaj līdz trasei un tad es tev tāāādus ielūgumus sazīmēšu....![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
nekuja,kafijis krūziņā
Un beidz te pa nakti sūtīt mitras īsziņas-manam teleponim iesnas var piemesties!
Tēma: Omega 2.5TD+ automāts
msh,man gan pa šļuru un citādiem nelaikiem maisās tieši visādi rwd kankari
Tēma: Leduspulieris 2009
Tātad,apspriežoties ar visgudrāko no visiem-sevi,nolēmām,ka Iespēja norauties ar Rozā Airi būs jeb notiksies 22.02 šajā gadā NSNF Locekļiem vispārzināmajā vietā.Cikos?Nuu laikam jau diezko ātrāk par puzdienlaiku nevajag-sviests kamēr atradīs sāpu,centim ar tāļš ceļš ejams.
Balva pirmajām vietām-iespēja norauties ar airi!
Pārējām-pendele ar individuālu pieeju katram...
Esmu runājis.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Tev teica,lai stāvi rāms,citādi man divreiz ar knipi jāsit!!!!
Apzinīgais,vai zin....![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
SuperZigis rakstīja:
Uudensputns rakstīja: SZ,pa kaklu gribi?
kurs to teica? nevaru saskatīt...
piecelies kajās, kad ar mani runa
Tā,stāvi rāms un nekusties,lai varu trāpīt!!!
Uz noraušanos ar airi būsi...?
Tēma: Uz ko ķer Juglā?
Juglā ķer uz muļķi-izskaties tāds aizdomīgs,apturēs,uzpūst ar liek...
Tēma: Leduspulieris 2009
CENTI!!!!!!!!
Ursim ar sekumiem....
Pirmais ar sikspārni,jums ko,rakstiskis ielūgums ar zelta maliņu rozā aploksnē?
Tēma: Leduspulieris 2009
Ja TU nebūsi TUR,tad Tevis nebūs vispār!!!!
Tātad,aptaujis par dātumu,kurā notiks gdīga un taisnīga cīņa par iespēju norauties vai kā citādi izpildīties starp visintelektuālakajiem,visgudrākajiem,vis....,vissss...........,ieskaitot Sviestu!
Pirmais braukšot ar busu,kuru varēšot likt uz vāka.
Ozz būšot ar divriteni.
Sviestam MB mērogā 1:43.
Ursis tikai ar četriem riņķiem,piekto viņam nedod.
Dex jau vakar sāka tālo ceļu-nu neiet tas ekskavatoris ātri
Centis tak laikam ar kājām...
SZ vietā būs tas baltais galvāmaucamais kāviņutursauca
Un TU ar KO?
GALVENAIS-KAD ĪSTI???????