builciņukafijis
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
tirļibambam,atvainojiet,izejošie zvani slēgti...,tālāk tas pats kautkādā nevalodā
Jāsāk lietot privātais numuris
Tēma: Leduspulieris 2009
Nu?
Tad kad?
15.02
21.02
22.02
Kurš īsti būs tas dātums,kad notiksies cīņa par iespēju norauties ar airi?
Tēma: Leduspulieris 2009
nukasiko,kuram kādi dātumi mīļāki?Centis varot visos.Es arī varu visos.SZ vairs neko nevar.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
viņu gan tur nevar likt-tie vārti tak tukši izskatīsies....
Tēma: Leduspulieris 2009
Man te pacēlās jautājiens-vai var savākties nsnf superkomanda veinuviet un smukā un godīgā ķīviņā tikt beidzot skaidrībā,kuram ar airi un kurš LIEK ....?
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Esmu provējis-tas beidzas ar panikā bēgošim cilvēkim un policejas busiņa elegantu piebraukšanu.
Fobija sāk un uzvar!
![]()