Man no nūjas un ripas bail
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Leduspulieris 2009
Sviesta šodien nebija,tā ka viņam godpilnā pēdējā vieta,vot.Rīt gan var visi atspēlēties,ieskatot viegli īereibušo ozz....![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Desumaizis!!!
Labrīt.
Fui,ku visi te zolīdi-labrīt,PN vai zinies
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
A siksnu tevi notest būtu par maz-nu kādas vēl šajos laikos darīšanas!
Tas var būt tikai un vienīgi kaut kas neķītrs!
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Pirmais,ka tavu .......,a nu ka svētdien tā ka būtu tur,kur jābūt,ja ne,nu labāk to neuzzināt....![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Pac tāds lauku purva velllsss-tak vajag to elektriķi ar atstiept-sildāmlampa stāv bez špānunga...![]()
Līzinga kantoriem,t.sk. bankiem ir baigā ķinkā,ja pīpls atmet ķerru-tirguscena ta tirguscena,bet kam to dzelzi vajag...
,tamdēļ var sarunāt visvisādus brīnumus-ak nevari smaksāt,nu nekas,kaut divu mēnešu laikā varēsi,labi,mēs pagaidīsim...-iz dzīves
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
durango točno ir kaka,re kur kārtīgs dzelzis:
Tēma: Leduspulieris 2009
Вай но юмс кадс сэстдиэн бус ?
centi,tas pirmkārt jau uz tevi attiecas
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
mazgājas tikai tas,kurš nevīžo kasīties!
dex ir amēba.
parastā.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sretsked rakstīja: ??? kā var siltās grīdas regulators regulāri no 21 grāda sagriezties uz 16 ?????? Bļac, pa purnu jāsadod laikam būs šim !
Tikai prātīgi,bet ar āmuru
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Kindzulis rakstīja:
Uudensputns rakstīja: Euuu,kašķis!!!!!
Pa purnu,es saku,ar kāju pa purnu!!!!
bietee!!!!! ar suudainu mietu... i peecaak ar kirzaviku pa boleem....3x
kad zemē,nospārdīt
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Es patreiz domāju-ēst to desu vai ne
Ak,jā,labrītt
Sviest,tu te nepiesārņo ēteri ar šito te padomju valodu,tādus ķiņkēziņus var tikai uz tavas mājas stūra naktī ar aerosolu uzpūst,nevis piekaksīt inteliģentu topiku.
![]()