Viņam baile,ka auto piemetīsies sirdsklauves no ziņas vien,ka jākust uz trases pusi...![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Leduspulieris 2009
Viņam baile,ka auto piemetīsies sirdsklauves no ziņas vien,ka jākust uz trases pusi...![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Nediš ka nu tik šķidri-cilindru skaitam nau nozīme,svarīks ir tikai degvielas veids,gribi to mainīt>1.kat pārbūve,t.i.benzīnnieka vietā ietūci daizeli,sāls ir tajā,ka visām detaļām jābūt rūpnieciski izgatavotām un ražotājs konkrētajam ekzemplāram ko tādu ir paredzējis.Esmu tam visam gājis cauri ar ozz minēto piemēru-96 gada oooo 2.5tdi iekš 92gada 960 vauvas>2.kat.pārbūve,jo motora balsti jātaisa pašam,nu neeksistē tādi dabā
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
pirkt jau vari,tikai kurš gan tef to tā vot ņems tagad un pārdos
Tēma: Leduspulieris 2009
ursi,tev būšot jāatved centis,ja nenāk ar labu,tad piespiedu kārtā...
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Tātad tagad aktuālais jautājiens-vai Centis saslīdētu vai ne...?
Tēma: Leduspulieris 2009
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
paga,ozz,ne tik strauji,es tās abas njemu ar piemaksu no sviesta puses
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Tagad ir krīze visos galos un vietās,tā ka šitādu baismu ciparu uzprasīt nu gan var tikai juglā...
Divas štukas par abām,ja ne,tad ej kakāt....![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
fvot ftočno-fpozijs,fpirmais,fnu fkas fi fko,fnevar fīdz fstraupei ftikt,fko?
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Fu fļe,favisam fizmirsu....
Vells,toč var sajāties....FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Kindzulis rakstīja:
Uudensputns rakstīja: Mani grib aizsūtīt uz poliju.
tjip pienjem pasuutiijumus leetaam cigareteem?
un ko tur gaidiit? ja ir- tad duj... a par trasi- tak chomi Tev tur paliks... uzpasees...
služba kontrolna samohodow
Tēma: Leduspulieris 2009
Ozz rakstīja: ja par TĀS reizes rezultaatiem, tad tie ir pie IeviSh un tika nopubliceeti volvoklubaa...
par paareejaam reizeem varat puķes un konfektes nenest
Par ŠITĀS reizes rezultatiem atkal jāprasa Ievish....![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Sviests,paklau,nu kā tavs auto var būt smukāks par manu traktori?
Tā nau,jo tā nevar būt un visss!!!
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Pašreiz notiek aptauja-LMT janvāra rēķins pret dažu hlamu iegādi no visiemzināma spekulanta-pagaidām stabils līderis ir LMT