Falco
Coming home
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ace,dajoš coordinates,ja nebūsi svētdien,uz m402@inbox.lv
Tēma: Leduspulieris 2009
Man laikam brīvdienu tik drīz nebūs...
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Nekuja.
Tās taču vakariņas un tamdēļ nāksies ēst tagad vai rītvakar.
Tu ar tāds kā vai zin ... ![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Tikko apēdu pusdienas.
Tagad nevaru saprast,ko lai dara ar vakariņām.
Tēma: Leduspulieris 2009
Sviestnesis rakstīja:
Uudensputns rakstīja: Sviestu uz ledus !Ar visu sāpu,lai var piesmiet. Abus.
Kad, kur, cikos
Pašā pirmajā februārija dienā-svētdienā.Paņem Ozz par stūrmani,kindzuļs lai ripina pa priekšu un tad jau atradīs.Kāda vulva ar gatavojas būt,nu moš kāds sāps.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Štrunc ar to kāviņutursauca,nu ko var ņemties-sadalīšana pirms vai pēc....,beigās tāpat viss vienādi.Tagad svarīgākas lietas-sviests manīts juglas tirgū fenderējam tukšās kastes. Nez ko gan sadomājis?Dex vēljoprojām ar šausmām skatās uz vannasiztabas durvīm,aiz kurām nav vis viens,bet divi krāni....murgs kaukāc.![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ideots rakstīja: ĒST !
Nebļau,tas nau derst,var arī paciesties
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.
Ir sniegs, balts un plānā kārtiņā.
Visādi kūdras kunkuļi un citi brūnie nesmukumi ir smuki nomaskēti.
Ar to arī jūs apsveicu, novēlu jauku dienu kopā ar maximu!