Šorīt WHISTLER 1740 izglāba no 20 ls "prēmijas"starp sēnīti un vangažiem.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Radardetektors
Šorīt WHISTLER 1740 izglāba no 20 ls "prēmijas"starp sēnīti un vangažiem.
Tad nevēkšķi,ka servji sūdīgi,ja pac nezini,ko gribi.Un kā gan tu vari zināt,ka sistēma nav tukša?
Klausi vien tādus...Man arī bij līdzīgi-it kā neslēdzas kompresors,pārbaudīju sajūgu,pieliekot španu pa taisno-šeftē,bet nesaldē,jāteic,ka ilgi nedrillēju,galvenais bij pārbaudīt spoli un sajūgu.Pazvanīju uz mariņām Vilnim,aizbraucu un jams tā arī teica-ja sistēma tukša,kompresors iekšā neslēdzas.Uzpildīja un tagad viss o.k.
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
PPPPĒĒĒRRRKKOONNN!!!!!!!!!!!!!!!
Tu tak ir viens sliktenis!
Padalīsies?
Kādas četras vaidzētu.
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
Mix,beidz kacināt tautu-Tu to nopietni????Varu kaut tūliņ visas savākt...
Tēma: Signalizācija
Jāņem auto,kurš nav riska grupā,attiecīgi prasības signalizācijai mazākas.
Tēma: Specieluugums SAABiem
Sviestc rakstīja:
DAGS rakstīja:
Sviestc rakstīja: Paldies Volvo klubam un it īpaši tā aktīvistiem Gvido, Ievish, un protams Udensputnam , par iespēju jauki pavadīt svētdienu.
Žēll tik ka Saabistu šajā pasākumā bija pamaz, treji tik....
Bet nu, vismaz daiļslidošanā uz ledus, kaunā nekritām, a Ārnijs vispār visiem Volvistiem demonstrēja pareizas braukšanas skolu!!
Tā lūk!!!
Nu ļoti,ļoti neatlaidīgi demonstrēja!
nu pastāsti, kā ta viss beidzās...
Es jau biju spiest ātri imigrēt.....
kas ta beigās parādīja labāko laiku
Traktors...Jams gan man pēc tam paldies par dzīšnu trasē vis nepateica...![]()
Tēma: Specieluugums SAABiem
Tikai nevaig d.....ēt!Augs un kā vēll!Uztaizīs vien duļucīņu gonku,a pēc tam zubotņiks(kodiens)-stādīsim zālīti...![]()
Tēma: VOLVO Tirgus
Pacietību,mans dēls,pacietību
Kolīdz būs jaunie rati zem pakaļas,tā dos ziņu.Kā jau teicu,var ievilkties līdz mēneša vidum,bet šoreiz viss notiks.Cipars tevi apmierina?
Skardnieks rakstīja: Ha! šodien mans bija tehniskā palīdzība.
1) Uudensputna autiņam zobsiksna aizskrēja
2) Oxigens bez elektrības bija palicies.
Ko varēju, to darīju lietas labā.
Mjaa,ja saimnieks slinjkjis,tad nu neko....,jaachakareejas uz ielas,bet nekas,23.00 jau pats braucu maajup.Vieniigi nepatika,ka zobsiksna veelas liist nost no rulljiem,kas ari vareeja buut viens no taas paartruukshanas iemesliem.
Tēma: Izsaku neizpratni
Tieši tāda iemesla pēc man fūrei ātruma ierobežotājs ir atslēdzams,jo ne tikai bmw tā darās.Vienu gan nesaprotu-ja esmu tevi noķēris,tātad braucu ātrāk,kāda jēga traucēt man apdzīšanu,ja es to izdarīšu tik un tā,pie kam daudzi aizmirst,ka braukt kādam no muguras tumsā ir ērtāk,kā sēdēt kāda gaismās un vilkties pa priekšu.
Sāk izskatīties,ka tavs auto dikti grib ārzemju servīzā...![]()
lvrisk rakstīja: njaa , nejauks tas gaiss. pat teiksu vairaak - pretiigs.
Nu,piemēram,riepās pat ļoti jauks![]()
Tēma: VOLVO Tirgus
Skate ir vēljoprojām
,sertifikātam jāaizbrauc pakaļ,tik nevaru atrast nevienu pazīstamu,kurš to izdarīs![]()
Tēma: VOLVO Tirgus
Ozz,sākam visu no gala?
Nosacījumi tie paši,bet nu šoreiz bez jebkādiem izlēcieniem,tik vien tas var ievilkties uz janvāra vidu/beigām.
Visupirms gan vari pamēģināt tīrīt,gan tas jādara akurāti.Man smagajam palīdzēja,jo niķis bija tieši tāds pats.