Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 249 >

Tēma: Makslīgais intelekts (MI)

Intelekta sākums un gals

Tēma: CSDD tehniskā apskatē lauž automobiļus? Atsauksmes par inspektoru rīcību un auto bojāšanu

>šogad dabūju aizrādijumu par telefona turētāju pie stikla

Malači beidzot apkaros tos pie spoguļa sūdiņu karinātājus.

Tēma: CSDD tehniskā apskatē lauž automobiļus? Atsauksmes par inspektoru rīcību un auto bojāšanu

Drīkst bojāt un riski ir apdrošināti, bez reāliem gadījumiem tāda tukša vāvuļošana.

Tēma: Apdrošināšana BALTA: Atsauksmes par OCTA, KASKO un atlīdzībām

Visas KASKO apdirsināšanas ir nederīgas, nav piedāvājuma EV auto. Kam man hidrotrieciena vai degvielas sajaukšanas riski. Grauzēju sagrauzti vadi risks drīzāk. Tad vēl dažas prasa papildus GPS trekerus/imobilaizerus, kā tad tā vien gribu elektrogļukus no pārgrieztiem vadiem.

Tēma: Dzeltenais brīdinājums šodien - ko tas nozīmē?

Nenormālais janvāris - Janvāris Latvijā bijis 5,7 grādus aukstāks par normu / Diena

Tēma: Dzeltenais brīdinājums šodien - ko tas nozīmē?

Elektronika bļauj, ka sensori aizmesti un arī radars, lai stājoties malā un tīrot… kā tad, darīt nav ko. Būtu labāk apsildi tiem pielikuši. 

Tēma: Kas Opel Insignia obligāti ir jādara autoservisā?

  • Nomainīt starteri no starp-stop modeļa, ja tāds jau nav.

Nē start-stop no tā neparādīsies, bet iedarbināšana vieglāka un resurss lielāks.

Kā arī atsaukums:

RMISC-20V764-2625.pdf

Tēma: Dzeltenais brīdinājums šodien - ko tas nozīmē?

Tas jau vairāk izmēģinājums apziņošanai. Nav jau jāuztver tik saasināti.

Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)

Redz tur tā atšķirība, ka Google sastrēgumus nosaka arī izspiegojot savus Android  lietotājus kaut ar sabiedrisko kad brauc, bet Waze aizsūta tevi kā aģentu to pārbaudīt. Principā kopš Google nopirka Waze tas stagnē un paliek tikai sliktāks, un Google Maps ņem datus no Waze, bet nedalās. 

Piemēram Waze nobrauktus ezīšus ar vairs nevar atzīmēt, jo vegāniem tas nepatika, viņiem tas ir objekts, kas nav jāizdala atsevišķi, lai nevari sagatavoties asiņainiem skatiem. 

Tēma: Kā mainās elektroauto distance Latvijā ziemā?

Tad labāk maukt vienā piegājienā uz siltajām zemēm un nīkt pludmalē ķerot ādas vēzīti. Tas ir mērķis.

Tēma: Kā mainās elektroauto distance Latvijā ziemā?

No pieredzes pirms tam braucot ar benzīns-gāze ir apmēram tas pats, kas ar gāzi braukt, bet bez benzīna rezerves. Tāpat bija vēlme vairāk braukt ar gāzi, jo lētāk taču, bet pildies ik pa 300km un lēni ar čakaru staipot neērtas šļaukas. Pie -20° C EV jaudu samazina uz pusi, tas apmēram kā ICE, kur ar aukstu negonko. Siltumsūknis jau nav nekas unikāls, tas pats kondicionieris vien ir, bet diemžēl dēļ limitētās vietas nebūs tik efektīvs kā kaste pie mājas. 

Tēma: Latvija iecerējusi ieviest brīvprātīgos policijas darbiniekus

Tu to aizstāvi, jo esi par anarhiju, ka var šaudīties pa labi un kreisi pēc saviem ieskatiem. Policistu pamattiesības ir nelekt zem auto, cik tepat Latvijā nav nobraukti poliči kam fizika sveša un domā, ka svītrainais zizlis ir kā Harija Potera burvju nūjiņa uz kuru 2t smags metāla gabals no 130km/h spēj apstāties 5m distancē.

Tēma: Latvija iecerējusi ieviest brīvprātīgos policijas darbiniekus

Reakcija ir neadekvāta, līdzīgās situācijās policija nešauj kaut šos brauc nost. 

Tēma: Latvija iecerējusi ieviest brīvprātīgos policijas darbiniekus

Kas vainīgs, tas bailīgs. Kāpēc gan anarhokomunistam, kas tāds liekas nepieņemams? Anarhismā katrs pats par sevi, policija un valdnieki taču nav nepieciešami.

Tēma: Kā mainās elektroauto distance Latvijā ziemā?

Stāsts parasti ir tāds, ka nopērk EV mazauto, jo es taču nekur ar to auto tālu nebraukšu, bet tik ātri pierod pie EV, ka gribās ar to braukt arī tālos gabalus un tad sākas. Kļūda ir saknē pirkt tos zem 200km rezerves auto, un pie tam bez siltumsūkņa. Tīnūži-Koknese ir izaicinājums arī parastam auto, jo jāuzpildās ir laicīgi, tas ir 60km posms bez neviena degvielas uzpildes stacijas tā kā ar degošu degvielas lampiņu garām pēdējam DUS nebraukt.

Tēma: Ja būtu iespēja nopirkt jebkuru auto bet jābrauc visu mūžu ar vienu kuru Tu izvēlētos un kapēc?

Lamborghini LM002, bet jaunu nenopirkt.

Bet tāds auto vēl nav iznācis ar ko braukt visu mūžu, jo esam tehnoloģiju pārejas posmā. Pie vecuma demences vajadzēs arī autopilotu, bet cerības, ka būs kāds šoferis-robots, tik tad nevar pie stūres braukt.

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Kam tad būtu jāinteresē pasaules orākula prāt?

Bezjēdzīgi ceļojumi ar auto 12h no vietas? Nesaistoši 99% sabiedrības.

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Skauž, ka netiek tavam elkam Putinam?

Melīt, mainot saskaitāmos vietām summa nemainās.

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Kāpņu telpa ir koplietošanas.

Tēma: Tesla pārtrauks ražot Model S un Model X, pamatojums interesants

Kuram tad vajag 10-12 gadu vecus auto par jauna cenu.

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Bet laiks eiropiešiem pārņemt japāņu pieeju, centrālapkure ir pārvērtēta:

 

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Neizslēdz, bet arī neapstiprina, ne jau no koplietošanas tīkla lādē. Tā kā tie moralizētāji paši nav bez grēka.  

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Dānija ar kļuvusi nerātna, nu jau EV vairāk kā mīzeļauto:

Tēma: Vai EV nākotne ir benzīna dzinējos ?

Elektroauto uzlāde jau nepatērē vairāk, kā sildīšanās pa kluso ar elektriskajiem sildītājiem. 

Bet Norvēģija ir vietā piesaukta, nodokļu politika stipri veicina benzīna un dīzeļu nepopularitāti, tā kā nekļūs vairs populārāki. 

Tēma: Šoziem jau -20. Simtiem dīzeļu sasaluši un nevar izbraukt?

tā knapi. Gaidam video no rītdienas.

< 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti