Vīrietieši nu padalieties, es duma blondīne laikam esmu
, bet man cenšas iestāstīt, ka tā tiešān esot!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Sabojāt dzinēju???
Vīrietieši nu padalieties, es duma blondīne laikam esmu
, bet man cenšas iestāstīt, ka tā tiešān esot!