Nu jaaa...AERO...ehh...man schiet, ka bez 14-15naudinjaam (EUR) nekaa...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
Nu jaaa...AERO...ehh...man schiet, ka bez 14-15naudinjaam (EUR) nekaa...
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
GirtzB rakstīja
irms facelift 2.0 man domāt bija gan LPT(t) gan T(hot) un 2.3 LPT
Pēc facelift ir 2.3t un 2.3T kā arī 2.0t
P.S. ķēde ir jāmaina daudz retāk(~140k km ja ne retāk) par siksnu un siksnas maiņa v6 ar nav lēts prieks.
P.S.S. 9-5 aero ir 2.3HOT ar overboost un tas ir ļoti ok auto.
Bl.a, driiz vairs nesapratiis, ko domaat..tip nopirks - pabrauks..un tad no kljuudaam maaciisies..a? ![]()
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
gr rakstīja:->GirtzB & e17
9-5 motori:
2.0t 150zs
2.3t 185zs
2.3T 220zs
2.3T Aero 225-250zs
3.0t V6 210zs
2.2TiD 120zs
3.0TiD 176zs
Tas ieprioeksh koments bij par sho
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
...
... Te nu man nav iisti ko piebilst..ja nu vieniigi..3.0 9-5 peec ieprieksh lasiitaa un internetaa redzeetaa esot 200zs..
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
GirtzB rakstīja
ag pag, ja nemaldos tad bija gan...
2.0Hot un 2.3lpt bij iekš 9-5 bundž abi dinamikā līdzvertīgi tam 3.0v6.
...starp citu, arii man taa liekas
bet baigais spechuks ieksh shii neesmu, taapee baarstu jautaajumus ha ha ha! yessssss![]()
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
Kas tad tas pat "t" iisti ir 9-5 2.0 ?? Uun..ja turpina par apkopi..kaads ir viedoklis par 9-5 AERO?
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
Hmmmmmm...tagad jau ir pietiekami dazhaadu INFO, lai padomaatu..pashtukotu..
Klau, bet 2.0T tak mazaak zirgu..vai dinamika taa pati (9-5 3.0)? (sorry - patieshaam neesmu ar to braucis un nemaaku spriest..taapeec jautaaju kaa lunis ha ha ha)
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
Vot eta uzhe argumenti
THANX!
...lai gan...vai kaads taa iisti var apgalvot, ka ir pats (vai pazinjas) saskaarushies ar 9-5 3.0 iespeejami daargo apkopi un motora probleemaam?
...cik esmu izbraucis ar to auto, tad gaita un sajuutas tajaa bija lieliskas
Taaapee arii doma par $$$
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
gr rakstīja:Galvenais mīnuss ir tāds, ka 3.0t nav sābs vot!
Augstaak mineetie viedoklji vismazh pauzh kaut kaadus iespeejamos + - par 3.0 .. bet Tavs nav iisti "pa teemu"! Protams, ka var striideeties, kas ta iisti ir SAAB, bet tas jau ir ideologjijas jautaajums nevis tehniskaas puses apsprieshana![]()
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
Nu jaaa jaaa - to 9-5 Griffin eksistee - tas ir skaidrs
Vienkaarshi ieprieksheejais forum daliibnieks izbrauca uz manu drukas (95 nevis 9-5) kljuudu he he he! BET, veeljoprojaam nedzirdu lielos 3.0 miinusus saliidzinaajumaa pret 2.3 versijaam... varbuut taadu vienkaarshi nav un viss ir patiesiibaa aizspriedumi vai novecojushas asociaacijas-priekshtati? C`mon - surprise me![]()
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
Ha ha ha
Ok OK - nepiesiesimies pareizrakstiibai... Bet ir tach skaidrs, par ko "bazars". Tad varbuut Tu vareetu turpinaat..un pieraadot erudiiciju pakomenteet + un - ? PLEASE?
Tēma: Taisos pirkt Saab 95
Klau
Es gan no ieprieksh mineetajiem viedokljiem neesmu ieraudziijis ne vienu pamatotu viedokli, kaapeec NEpirkt 95 3.0! Varbuut KAADS tomeer padaliisies nosleepumos, kas shajaa versijaa buutu sliktaaks par 95 2.3T vai 95 2.3t (par AERO protams nediskuteesim) ...tas viss taapee, ka arii es tuvaakajaa laikaa grasos iegaadaat tieshi augstaak mineeto modeli (3.0 Griffin)