Pirmais rakstīja: Pirmais raksta tos ciparus ko tā miza reāli rāda....
Parasti pirms auto pārdošanas komentāros parādās pavisam cita aina tad pēkšņi vairs uz bencīntanku vairs nemaz nav jābrauc....
xsara man sen pārdota, džeris tikko nopirkts, ne viens ne otrs nav tūlīt jāpārdod, tā ka...
msh rakstīja: Normāls patēriņš. Neapskaužu tos, kam jābrauc tev no muguras bez iespējas tevi apdzīt...
Braukšanas stilam tiešām ir nozīme - bet ja ar tik lielu kasti kā džeris vidējo patēriņu dabū 6-7 litros, ar to nebrauc, bet izveic savādākas darbības. Paspaidi gāzes pedāli, atklāsi ka ierobežotājs atrodas kur citur, nevis pie divām štukām, kā esi iedomājies
aizej nomierinies.
nevis 6, bet 7! Un ar džeri lai dabūtu tādu patēriņu galvenais ir nevis vilkties, bet braukt VIENMĒRĪGI, var arī uz 100.
baigais strebla teu tas renô...
Man tāds patēirņš iznāk Chrysler Grand Voyager... tiesa, ja no Siguldas neizbrauc ārā kādu mēnesi, tad ir visi 9 vai pat 10...
Citroen Xsara bij ap 5 litri...
te lūk uzskatāms piemērs braukšanas stilam... ir nozīme...
kāpēc piemini BMW?
Runa ir par Volvo. Par to zinu, ka ar tādu patēriņu ir iespējams braukt, un smaga kāja arī īpaši patēriņu neiespaido
anonimikis rakstīja: ceļazīms ar tekstiem liek tur, kur debīliķu īpatsvars sabiedrībā ir ļoti liels un tie saprot tikai tiešā tekstā pateiktas lietas.
pie mums reizēm derētu
Aunu kas zīmes neredz ir pietiekoši
i_edgars rakstīja:
smaidiigais rakstīja: Mums ir jāiet tālāk, un sīki jādiferencē bedru veidi, lai autovadītāji zinātu, kādus pārbaudījumus viņus un automašīnas sagaida jau aiz nākošā līkuma!
Nu tak elementāri!!
"ļifčiks uz ceļa" zīme jau ir.... atliek vien izmērs klāt pierakstīt!!
Izmērs ir jābūt kaut kā piesaistītam BEDRU lielumam!
kā papildplāksnīte? Labi, tas der! Bet bedres veids arī svarīgs! Vai iet ASV ceļu, kur viss uzrakstīts teksta veidā? Piemērs: Uzmanību, šis ceļa posms ir tikai lāpīts 20 gadu garumā. Ielāpi 40 km.
patēriņš tāds ir reāls, tiesa, ja būs tikai pilsētas režīms maršrutos kuros motors neiesils, tad tas būs jūtami lielāks
Braucot pa Latvijas (ne)ceļiem visi esam saskārušies ar lielākām un vēl lielākām bedrēm. Šķiet, ka ir pienācis laiks veikt izmaiņas CSN lai piemērotos realitātei uz ceļiem. Ir jārosina izmaiņas, un jāievieš vismaz 10 jaunas ceļa zīmes kas apzīmē bedres! Polijā, piemēra, eksistē ceļa zīme, kas apzīmē risas. Mums ir jāiet tālāk, un sīki jādiferencē bedru veidi, lai autovadītāji zinātu, kādus pārbaudījumus viņus un automašīnas sagaida jau aiz nākošā līkuma!
Piemēram: ceļa malas noslīdējums, liela bedre asfaltā, daudz mazu bedru asfaltā, nekvalitatīvs bedru remonts, viļņains asfalts, uzmanību, lietus laikā dubļi, salūzis greiders, utt utjpr!
tas taču būtu vienkāršāk nekā censties ceļus saremontēt!
Palaidniex rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
DekstersFF rakstīja: Es darīšu tā-balstīšos uz savu pietiekamo pieredzi un godaprātu. Ja mani nofotografēs radars vietā, kur ierobežojums ir pamatots un pelnīts-samaksāšu.
Ja nofotografēs vietā, kur tas acīm redzami ( ne tikai manuprāt, bet sabiedrības viedokli arī pieskaitot) ir uzlikts nepareizi, pārsūdzēšu un novilcināšu samaksu max termiņu.
Tādā veidā es izteikšu savu protestu un līdzdarbošos situācijas uzlabošanā.
gluži manas domas
Daļēji sadalu viedokli. Jo īstenībā neviens tak netraucē noprotestēt absurdi izvietotās zīmes ar oficiālu iesniegumu arī bez FR radīta rēķina.
Piemēram, Rīģā ir skolas piekurām ir ātruma ierobežojums ar papildzīmi darba dienās no 7:00-19:00, bet ir skolas, kur (30) ir 24/7
varbūt tās ir vakarskolas?
Siguldā ir Atbrīvotāju iela. Tā ir vienvirziena iela, ar daļu ceļa braucamās daļas kā velo-gājēju celiņu. No rīta tur bariem iet skolnieki uz skolu. Tad nu nezinu kurš gaišprātiņš ir uzlicis zīmes, ka uz Atbrīvotāju ielu uzgriezties nedrīkst no 7:30 - 9:00 (vai kaut kā tā). It kā jau labi,. lai skolēniem drošāk. Bet. Kā lai likumīgi iedzīvotājs piebrauc pie savas mājas laikā no 7:30 - 9:00? Gribu pateikt, ka daudz kur zīmes izvieto it kā nesaprātīgi, bet no citas puses paskatoties tur jēga ir... it kā...
DekstersFF rakstīja: Es darīšu tā-balstīšos uz savu pietiekamo pieredzi un godaprātu. Ja mani nofotografēs radars vietā, kur ierobežojums ir pamatots un pelnīts-samaksāšu.
Ja nofotografēs vietā, kur tas acīm redzami ( ne tikai manuprāt, bet sabiedrības viedokli arī pieskaitot) ir uzlikts nepareizi, pārsūdzēšu un novilcināšu samaksu max termiņu.
Tādā veidā es izteikšu savu protestu un līdzdarbošos situācijas uzlabošanā.
gluži manas domas
kasinsh79 rakstīja: Atbildēšu Deksteram, nu ir tur absurdi uzlikt zīmi par dzīvojamo zonu. Ielas pārvarā platas, cilvēki pārvarā privātmājās dzīvo, ir šur tur guļošie policisti utt.
Pilnīgs bezsakars tur uzlikt tādu ceļa zīmi. Vairāk kā skaidrs, ka zīme NAV atbilstoša ceļa situācijai, bet nu saprotu, kaut kā tiem fotoradaru dīdītājiem jau jādzīvo
P.S. Šodien pirmo reizi nemanīju pa gabalu fotoradaru un uz pilnīgi tukšas šosejas pilsētas robežā un glāba tikai ātruma ievērošana
viensliežu domāšana...
tur nav trotuāra, un ir bērni kas iet uz viskurieni!
tas nekas ka teu tuvākais ceļš uz savu paneleni...
Shiirs rakstīja:
Palaidniex rakstīja:
Shiirs rakstīja:
Master_D rakstīja: Patiesību sakot, ja man tagad vajadzētu lētu, ekonomisku hečbeku, 147 būtu viens no reālākajiem variantiem.
Neko citu tik labi aprīkotu un glītu par tādu naudu nopirkt nevar.
glits tas ir nosacits jedziens. ja tev tas krupis ar izspragusajam aciim un KONDICIONIERI pa 2000 eiro liekas labs pirkums, tad nu piedod, bet noraujies sausaja atejaa
un tad? par gaumi nestrīdās, vai nu tā ir vai tās nav...
toties ir simtiem bēmēvē, tubaru, mb un auģiku, kas par tādu pašu naudu ir vaše bez iespējas gaisu atvēsināt. un tad?
nu jaa, bet protams. tapec jau alfas parasti izvelas divu veidu cilveki - jo leetaaak, (kapeikp.iseeji) un tie, kuriem ar gaumi kautkas nav kaartiibaa (citaadaakie, praidisti utt)
pirmie parasti smagi aplauzas, kad jasak tas luznis remontet, bet par otrajiem njirgajas vinu pazinjas.
tev tikai iedot uniformu, lai ir kā visiem...
pasarg dievs, ja nebūs kā visiem...
Lēksim bedrē, lēksim bedrē! Redzēs kas mūs laukā vilks!
Seene rakstīja:
smaidiigais rakstīja: Tu laikam būtu ar mieru aizdot man 100 latus, un pēc gada un 3% inflācijas (vai cik nu mums tā ir) saņemt atpakaļ tos pašus 100?
Pag... Tu tā arī laikam neesi sapratis, kas ir inflācija... Tie paši, kas naudu aizdod, arī piedrukā inflācijas tiesu. Tā kā aizņemoties tu maksā ne vien līgumā paredzētos procentus, bet arī vēl par smukiem papīrīšiem.
Aizdodot tev 100 dālderus aizdevējs ar muguras smadzenēm jūt, ka pēc gada, kad tu (varbūt) atgriezīsies no jūras biznesa brauciena, karalis zeltu būs drusku atšķaidījis ar varu, un, lai atšķaidīšanu kompensētu, viņš no tevis prasa attiecīgi vairāk. Tā inflācija rodas un vienmēr ir radusies.
A visi tavi murgi ir sazvērestību teorija - kārtējā.
Tu laikam būtu ar mieru aizdot man 100 latus, un pēc gada un 3% inflācijas (vai cik nu mums tā ir) saņemt atpakaļ tos pašus 100?
jūs, kungi, aizmirstat, ka 'dālderis' ir no zelta, un zelts ir prece/produkts. Līdz zelta standartu nomainīja ar to, ka valdības savu 'dālderi' sedz ar visu, kas tām ir.
nevajag vienkāršo sarežģīt
protams, to, ka pie naudas mašīnas pietuvinātās personas piedrukā naudu neskatoties uz to, cik viņiem ir zelta vai citu segumu, to es neapstrīdu. Tā ir noticis vienmēr, arī tad, kad dālderī esošā zelta daudzumu jeb provi samazināja, lai varētu izkalt vairāk dālderu.
Toč Zeitgeistus saskatījušies...
tajā rakstiņā nepareizs ir pats pats sākums, un līdz ar to viss turpinājums.
Augļošana neparādījās līdz ar naudu, jau pirms tās nebija nekas neparasts, ka, piemēram, pilsonis X no pilsoņa Y aizņēmās 100 govis (vai preces 100 govju vērtībā), apsoloties pēc laika posma Z atdot simtu piecas.
CRDI rakstīja: Kāds varbūt grib izmantot pa lēto (mega atlaide) apstrīdēt piecīti
citrons.lv/...
lūk arī parādās internetā esošās kampaņas pret FR rezultāti. Pisloņi ir gatavi maksāt kukuļdevējam Džeriņam par pakalpojumu...
msh ir par slinku noņemt vārstu vāku...
bez ESP jaunu auto iekš EU nevar tirgot. un bez ESP saraksts vēl garumgarš. Tā ka pat jaunus 20 gadus vecus aužus pa lēto neviens vairs nevar uzražot...
Tak tev saka, ka galva bija uz galda! Vai nav vienalga kas šai vainas?
Šķiet ka kkas ar vārstiem...
kantorii, kas remontee dzineeju galvas, redzeeju uz galda Toyota takša galvu. Braucot ar gāzi, nobraukums 125000...
Space gear tiešām ir ar Pajero agregātiem, bet Eiropas versijai - ar tādu 4x4 variantu, kā UAZ 469, t.i, priekšas tiltu pieslēdz ar kloķi un bez starpasu difa. Tas nozīmē, ka ikdienā brauksi ar pakaļpiedziņu... 2.5D ir patups klucis, bet patēriņš būs ap 10L/100.
japāņu versijas bija daudz patīkamākas ar 2.8D un advancēto pilnpiedziņu, bet ar stūri pa japāniskam...
Gribēju tādu, bet pārgribēju.
DekstersFF rakstīja:
Bet,ja nopietni, man jau šķiet, ka Seenem ir aizšļūcis jumts.
+1
Abet par to Tata Nano nevajag zviegt. Esmu izbraucis ar tādu Indijā. Pēc sajūtām nemaz nav sliktāks par Daewoo Matiz, bet paskatieties, cik maksā matiz, un cik nano! Indijā tos pērk diezgan knaši, un kāpēc ne? Kā saka, price/performance ratio is visai augsta!
bet Siguldā kopš visi zina, ka ir iespējams fotoradars, man pagalmā ir palicis klusāks - poļu fūres vairs uz 80 pa nakti nelido cauri!
Un vieglie arī rāmāki.
Tur viens vietējais mākslinieks uz kokiem 4 metru augstumā pielicis paštaisītas informācijas zīmes par fotoradaru...