TDIOTS rakstīja: par ahūno bezceļu braukšanu runājot - dēļ tā vien ikdienā kratīties 'samosvālā' ķipa Patrol ??? un gāzt pa min12l/100km ??nu nē paldiesīņ es bezceļu ņemu ar kvadru un 'ņemu' viņu tur ,kur ah ujennie pazeminātrāmjotie džipi atpūšās.....
a 'parkec' garantē izbraukšanu ziemā no pagalma , piebraukšanu no sosejas līdz mājai utt. parliecinošas lietiņas kuras DUmshIEM ķippo 'kņigu ņe čital no znaju' ,nesaprast .
ar kvadru tu vari adrenalīnu pasmelt no dubļu rises, bet ar samosvālu ķipo Patrol - aizvest/atvest uz/no meža visādumus, piesēdināt septiņus cilvjus kā autobusā, aizvilkt mega piekabi bez stenēšanas
ko nu ņemās
radzes ir laba lieta ja vairāk jābrauc pa laukiem
bez radzēm, ja vairāk la sāļainu asfaltu/Rīgu/Eiropi
punkts
[c]modena rakstīja:
Par akustisko komfortu... normāliem auto ar normālo skaņas izolāciju pofig uz to radžu skaņu... pie tam parasti skaļi skan bojātas radzes, nevis normālas, tas pēc pieredzes.
vācieši kad aizliedza radzes jau vismazāk rūpējās par braucēja akustisko komfortu, bet par ttiem kas aiz autobāņa sētas mīt
priecājies ka pie mums vēl radzes drīkst lietot un lieto vesels
Seene rakstīja:
i_edgars rakstīja: Un es ar tādu izbrīnu vēroju un lamāju leišus, ka šie brauc 1 km/st lēnāk kā atļautais ātrums, pie kam bez neviena izņēmuma visi un visur!! Nevienu CP nemanīju, bet arī neviens nemirkšķināja.
Aļjo... Kopš kura laika šitā? Vēl vasarā visi brauca normāli un mirkšķināja apzinigāk nekā latvieši.
vēl oktobra sākumā bija godīgie, un bija uz 120 kmh braucošie
nu teu tač tīk ar visādiem spambotiem pļāpāt par miļoniem nu tad uz priekšu, papļāpā ar šito
nezinu par sodiem bet div gadus apakaļ pans uzreiz aiz robežas cītīgi p;etīja riepas vai nav ar radzēm
a paraksu video izlasījāt? kill switch ir tipa aizdedze nav ieslēgta. Tad var stumt kaut līdz Londonai...
Kaksis rakstīja: klab.lv/...
ну и шутки у вас, товарищ каксис
Sandis_UR rakstīja: Nezinu kaa laus dzershanas profinijiem, bet man tas Polju ZYWIEC baigi deva pa kjobi.
tāda pati susla kā visas????
Sandis_UR rakstīja: Un tagad atpakalj pie iepirkshanaas....
Kaa domajat, kur labaak braukt uz Belastoku, jeb tomeer VARŠAVU (Speciāli Mušmirei)???
Ir doma palikties panakti un veel pabaudiit vietejos kultuuras briinumus.
brauc uz Varšavu ja gribi kaut ko milzīgu un 'lielu izvēli'
kaut gan Belostokai cauri braucot trāpīju uz brīnišķīgu baznīcas kora koncertu
un pie rātsnama tur ir brīnišķīga šokolādes kafejnīca
alus arī lētāks
pirmais, pamēģini pakaitināt šito nigeri. Man patika. Es aizsūtīju viņam ēpastu ar vienu vārdu. No.
CAN I TRUST YOU???
Tuesday, 13 October, 2009 11:52 PM
From:
"Dr. Hakimi Dialo"
Add sender to Contacts
To:
undisclosed-recipients
FROM
DR. Dialo Hakimi
(ADB-BANK) -BURKINA-FASO..
Dear Friend,
I know this revelation will keep you wondering why should I trust you with this informations I am about to reveal to you or if what I am saying is the truth. Meanwhile, it's just my urgent need for foreign partner that made me to contact you for this transaction. I am a banker by profession from Burkina faso in west Africa and currently holding the post of Director Auditing and Accounting unit of the bank.
REASON;My main reason of contacting you to assist me in this business is because my wife needs an urgent surgery for CANCER OF THE BREAST AND I NEED PART OF MY OWN SHARE OF THE FUND to effect this SURGERY.
I have the opportunity of transfering the left over funds($11.5million) of one of my bank clients (Rudi Fassnacht by name) GERMAN nationality who died in a AF4590 crash include all 109 people on board and five who died on the ground when the plane crashed into the Hotelissimo.
Hence,i am inviting you for a business deal where this money can be shared between us in the ratio of 60/40. If you agree to my business proposal.further details of the transfer will be forwarded to you as soon as i receive your return mail.
have a great day.
yours.
Dr. Dialo Hakimi
eu biedri spameri, možno obraķicsa?
ko darīt ar šādu www.iauto.lv/...
kombināciju?
a) kandžas par daudz - bet tā nemēdz būt
b) zacenes par maz - bet vai var uzkost pelmeni kopā ar zivi?
c) ko?
uupis rakstīja:
smaidiigais rakstīja: tu lasīt nemāki? Ja gājējs iet tur kur nav atļauts, t.i, ja ir gājēju ceļš, un pa nomali nav paredzēts iet.
Kaimiņš novieto tavā pagalmā savu auto. Un tu nevari ievest sev pagalmā, teiksim, smilšu kravu. Tu paņem un rupjā veidā ar traktora šķūri nošķūrē malā to auto sabojājājot neatgriezeniski. Ha un tev zaudējumos jāsedz kaimiņam tikai 80% no auto vērtības… O ku jauki
pamēģini, pamēģini, redzēs ko teiks
nomiks rakstīja: Labāks kā berlīnē varbūt arī nē, jo nav tik liels, kā arī nav Akvariuma, bet dienas pastaigai ar bērniem ir super.
Esam tur bijuši 3 reizes!
atkārtošana zināšanu māte
uupis rakstīja:
smaidiigais rakstīja: nē, nevis pieļauj iespēju, bet apraksta gadījumu, ja vadītājs ir reibumā un uzbrauc gājējam, kam tur nav jābūt
Tātad šoferis pālī var iebraukt pretējā kustības joslā, nonest gājēju no apmeles un apdrošinātājs samaksā tikai 80% no visām izmaksām. Tāpēc ka gājējs iet mājās pa atļauto ceļa nomali nevis pa izdangāto dubļu taku, kas saucās gājēju celiņš?
tu lasīt nemāki? Ja gājējs iet tur kur nav atļauts, t.i, ja ir gājēju ceļš, un pa nomali nav paredzēts iet.
nē, nevis pieļauj iespēju, bet apraksta gadījumu, ja vadītājs ir reibumā un uzbrauc gājējam, kam tur nav jābūt
ņefig braukt ar karietēm kam apiet apkārt ir ceļojums un lai saskatītu stūri jālieto habla teleskops
anonimikis rakstīja: manuprāt, tas projekts ir pilnīgi bezjēdzīgs. jāattīsta ir ārējie loki, kur tiešām būs transports. tajā vietā virzienā uz centru transporta plūsma tikai kritīsies, ja būs iespēja rajonu apbraukt. centra virzienā nav nekāda pamata, lai transporta plūsma ar gadiem pieaugtu. tāpēc to tramvaju mierīgi var paciest.
tieši tā
nevajag izbūvēt jaunas iespējas iebraukt centrā - tas rikai papildus piesaistīs transportu - jāizbūvē pilns loks ap centru. lai centrā iebrauktu j'piespiež izmantot trambuli
pasūtīt pēc mēra šūtu uzvalku berlīnē maksā mazāk, kā pie mums? Nu, nu...
A bet gatavo apģērbu bode - grozies kā gribi - ir širpotrebs. Lai arī kaut kāds tur juristu vai baņķieru Boss.