eu! ir kāds kas pērk lietotus gecus!
A par tēmu - derēs jubkurš serviss kas patīk pēc skata. ..
Tēma: HYUNDAI GETZ servisi
eu! ir kāds kas pērk lietotus gecus!
A par tēmu - derēs jubkurš serviss kas patīk pēc skata. ..
Tēma: Trakie tramvaji! :D
cik garš bija RVR dzeltenais brīnums? gaidīju to veselu stundu lai izvizinātos kādā 1993. gadā
Tēma: Sodi no fotoradariem
Seene rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
dīvaini būtu pieņemt ka sižetā redzamais tips maiciņā ar zelta ķēdi un infiniti tur tiešām brauca ar 50 kmh...
Pats spēj savā tekstā saskatīt problēmu?
sēne, tev visur rēgojas problēmas!
ne jau zelta ķēde vai kas cits ir galvenais
bet tas, ka tas cilvēks IR tipiskais FR klients
99% no sabiedrības ir vienalga cik rāda pulkstens kurā FR
tikai Tev un tam ar zelta ķēdi tas nav vienalga...
Tēma: Policijas kļūdas
DekstersFF rakstīja:
smaidiigais rakstīja: tā jau ir. Likās tomēr ka tas policis, kas blenž virsū labi redz, ka sieva viena ar sīča ratiem un somu galā netiks....
Priekš tam ir stāvvieta lejā. Šajā gadījumā piekrītu policijas sodam.
Vakar es tur biju, piebraucu, apstājos, sapakoju mašīnā somas, sasēdās cilvēki un aizbraucām. Turpat bija policija, nevienam nenāca prātā nākt un man sodu kabināt.
sasēsties nozīmē "pasažieru izkāpšana?"
da labi, tik ne jau pirmo reizi tāds 'pārkāpums' gadās... kaut kā nebiju pievērsis uzmanību tai papildzīmei
Tēma: Policijas kļūdas
tā jau ir. Likās tomēr ka tas policis, kas blenž virsū labi redz, ka sieva viena ar sīča ratiem un somu galā netiks....
Tēma: Policijas kļūdas
Lidosta. Piebraucu, izkāpju, izceļu bērnu ratiņus, paņemu somu un pavadu sievu līdz reģistrācijai. Iedodu buču, eju atpakaļ, 30 lati sods. Tikko uzlikts. Pilicists sēž mašīnā, un tikko redz, ka šoferis aiziet, raksta protokolu. Pārsūdzēt?
DekstersFF rakstīja:
VWfans rakstīja: Dekster, tad sanaak, ka Tu to Skodu nopirki, ja?
Nē, tikai paņēmu pabraukt, ja reiz stāv pamesta manā pagalmā un atslēgas manā rakstāmgaldā.
Nopirka sadarbības partneris,kurš uz Angliju aizlidoja komandējumā. Es tagad testēju un mēģinu salauzt
Bagāžas nodalījums liels, iegāja veseli 2 gab smagā auto akumulatori.
es tādā saliekot krēslus ietūcīju 1.8 m ledusskapi. pac un veikala krāvējs brīnījāmies
Tēma: Sodi no fotoradariem
Seene rakstīja:
M77 rakstīja: Par tēmu- www.tvnet.lv/...
Šada kļūda gan mūsdienās ir noželojami dīvaina, bet nekā īpaša. Neviens pulkstenis nav precīzs.
Tomēr kopumā varētu pieprasīt, lai FR tiktu aprīkoti ar GPS moduļiem, kas nodrošinātu gan precīzu informāciju par attēla uzņemšanas vietu, gan laika sinhronizāciju. Diezgan dīvaini, ka šāda līmeņa iekārtas nav aprīkotas ar tehnoloģiju, kas mūsdienās ir gandrīz katrā telefonā un ziepjutraukā.
dīvaini būtu pieņemt ka sižetā redzamais tips maiciņā ar zelta ķēdi un infiniti tur tiešām brauca ar 50 kmh...
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Budapeštā kantaino Ikarusu ka biezs, gan ar, gan bez trolejragiem, un visi ko redzēju izskatās tādi samērā taisni. Mož šie vēl tagad tādus kaļ?
Tēma: Piedāvāju līgumdarbu
Marokas mācību auto visi tādi, ar 2 stūrēm un 2 pedāļu komplektiem
Tēma: Piedāvāju līgumdarbu
skatīt 1:55, bet vispār viss video ir jauks
i_edgars rakstīja: Vācijā 95 - 96 saņi li8trā dīzelis maksā nelielās pilsētās un nmost no autobāņiem. Toties svaiga infa - Spānijā dīzelis ir 1,20 Eur litrā!!
ko, visā Spānijā vienādi? Tad ko, braucam liet?
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Bams rakstīja:
smaidiigais rakstīja: Sēnem (t;apat kā man) selektīvā dzirde. Bams jau teica, ka troļļi izdevīgi, jo eksistē vadu tīkls.
bet kāpēc tāda pati kaste bet ar elektromotoru ir gandrīz 2 x dārgāka - tas tač uz tās kastes *******s uzrakstīts. Tur gan Škoda, gan Iveco, gan vēl viens kaut kāds brends sazīmēts. Un visiem jāpelna...
Sadārdzina troļļa elektro iekšas, ar visiem vadības blokiem, borta datoru, elektroniku un citiem elektro štruntiem krietni sadārdzina to kasti. Tur viss ir daudz sarežģītāk nekā, piem Retro tramvajs, kurā nekā, izņemot vienu 600V rokas tiešās vadības kontroleru ar 2 motoriem..
jocīgi kaut kā
nah to visu elektroniku, ja tā kaste tāpat lūzt un lūzt un ik pa 10 gadiem atkal un atkal jāpērk jauna?
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Sēnem (t;apat kā man) selektīvā dzirde. Bams jau teica, ka troļļi izdevīgi, jo eksistē vadu tīkls.
bet kāpēc tāda pati kaste bet ar elektromotoru ir gandrīz 2 x dārgāka - tas tač uz tās kastes dirsas uzrakstīts. Tur gan Škoda, gan Iveco, gan vēl viens kaut kāds brends sazīmēts. Un visiem jāpelna...
Tēma: Sodi no fotoradariem
sēne, padomā dziļāk. Jārada iespēja IKP celt bez nevajadzīgas braukāšanas apkārt! Bet, ja reiz brauc, tad Latvijas mērogos cik liels ir vidējais viens autobrauciens? Man subjektīvi šķiet, ka samērā īss, jo lielākais ekonomiski aktīvo pisloņu īpatsvars dzīvo un strādā Lielrīgā. Līdz ar to vid. ātruma aplielināšana dotu jo mazu efektu.
Tev ir kautkādi pamatoti aprēķini - rēķinķini par to, cik % IKP celtos pie x kmh? Jeb tikai smadzeņošana?
Tēma: Sodi no fotoradariem
piekrītu Ūpim ka FR peļņa ir neētisks pasākums, BET
a) ja FR samazina vidējo ātrumu un kaut drusku! samazina 'bezpreģeļščinu' (atvainojiet par terminu) uz ceļiem, tad
b) var pievērt acis uz to, ka teilāns un Co kādu brīdi pelna, turklāt
c) valstij nav jāiegulda N zilioni naudas, ko
d) tāpatās iekšlietu / priekšlietu struktūrās izvazātu pa necaurspīdīgiem iepirkuma konkursiem, uttutt, turklāt
e) valstij takš naudas bads, tie zilioni tāpat būtu no bēdīgi slavenajiem ciktur ziliardiem aizņēmuma jāfinansē!
Manuprāt daudz vairāk varētu panākt / ietaupīt pārskatot visu trako CPistu daudzumu uz ceļiem - brīžam šķiet, ka katra 10. mašīna uz ceļa ir CP-ists! Birokrātijas džungļi kā visur...
Tēma: Kloķvārpstas skrūve
esmu darījis
-uzlikt izturīgu muciņu, stieni un atskrūvēt ar starteri;
bet tas jāskatās konkrētam pepelacam, vai var darīt. Landrovera dīzelim - var!
Tēma: Trakie tramvaji! :D
spriežot pēc spama daudzuma šeit tev vēl ne tuvu nav noslogots viss laiks!
kā metina Marokā safistu Citrona hidraulikas trubiņu.
Tēma: Sodi no fotoradariem
anonimikis rakstīja: Man tāds jautājums - kas šajā gadījumā mainīsies no pasūtītāju bļaušanas? No līguma laušanas? Radari būs ātrāk? Drīzāk otrādi - tos šogad vispār neuzliks.
Un izskatās, ka arī tāds ir visu šo brēcēju mērķis. Noraut projektu, lai neuzliek vēl pāris gadus.
piekrist
Tēma: CSDD kļūdas
nu ir jau CSDD vēl drusku šitā pārākuma apziņa iekšā... Man bij samaksāts par skati pērn, bet dažādu iemeslu dēļ pērn uz skati neaizbraucu. Braucu šogad, un stāstu tantei, ka gribu maksāt tikai ceļa nodevu, šī, ka tā nevar, viņai kompis prasa citu summu. Kad ieminējos par iesniegumiem utt par to ka samaksājis esmu bet pakalpojumu saņēmis neesmu, tad gan zvanījās 5 minūtes uz centrālo biroju, un iespēja visu sakārtot lai man nav jāmaksā otro reizi.
Bet viss ļoti laipnos toņos...