Rimi mašīnas sākuši tirgot ![]()
![]()
Ja no praktiskā viedokļa, es tomēr ņemtu 1 colt, Kaļina nekur tālāk no CCCP mašīnbūves nav tikusi, ne tehniski, ne kvalitātes ziņā, Getz... neizteikšos, varbūt mazliet labāk kā Kaļina. A Colt tomēr ir Micuks ![]()
Rimi mašīnas sākuši tirgot ![]()
![]()
Ja no praktiskā viedokļa, es tomēr ņemtu 1 colt, Kaļina nekur tālāk no CCCP mašīnbūves nav tikusi, ne tehniski, ne kvalitātes ziņā, Getz... neizteikšos, varbūt mazliet labāk kā Kaļina. A Colt tomēr ir Micuks ![]()
E4se rakstīja:
Kindzulis rakstīja: www.euroshop.lv/...
www.euroshop.lv/...
piemeeram
a kaut kas tāds?
www2.220.lv/...
Samsungus gan labāk nē. Lai viņi taisa TV un ko tur vēl, bet fočiki viņiem ir galīgi garām, lai arī lēti.
LyNx8 rakstīja: Rekur jau pa ielām šitās netrafarētās rullē!!!
www.danger.lv/...
es taču saku, ka visos portālos ![]()
Tēma: Pārdodu Opel Vectra
Smart7 rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Kaspersky rakstīja: Uzzīmē bildi taču.
lūdzu
foto.inbox.lv/...
Labais!
Es mazliet roku pieliku foto.inbox.lv/... ![]()
E4se rakstīja:
bizenajs rakstīja:
tagad arii pingviiniem buus tiesiibas????:
sāc bīties... starp citu, šitas pingvīns jau labu laiku manāms ielās i bez tiesībām
šitais www.tim-burton.net/...
pingvīns?
Eye rakstīja:
Ideots rakstīja:
Eye rakstīja: Nu nevar jau katru dienu 8:00 būt uz strīpas...
teica ACĒ! un aizgāja pagulēt uz otriem sāniem
Šonakt gulēta kāda 1 stundiņa.
Pārējo laiku svinēts.
Darbi šodien tā īsti nevedās...
Tad Acei šodien smagi ![]()
Eye rakstīja: NSNF Trešdiena
Trešdiena šodien aizgulējās
Raser rakstīja: Sam sebe rezhisjor
www.iauto.lv/...
Šitā bilde drīz būs visās malās. Nepietiek, ka gandrīz visos portālos atrodama, tagad sākuši sūtīt pa e-pastu ![]()
![]()
bizenajs rakstīja:
delzavaa savulaik normaalas balles bija, puishi naaca no ganiem, atpogaaja bikses un visu pliko mietu njeema liidz uz balli, a ja nu gadaas pi$$...
Citur jau tāpat notiek, tikai varbūt bikses pirms balles nepogā vaļā ![]()
![]()
![]()
Ko parkā, kas pie katedrāles, nozīmē tās savilktās 3 nepārtrauktās līnijas?
Ideots rakstīja: pasakiet,
wot ko Dxtera izkaltušais kāmis dara zem manas Mercedesas
Kalst līdz spēku izsīkumam ![]()
Ingaaaaa rakstīja: rīmas....
visi laikam ēd
viens otru ![]()
Kindzulis rakstīja: Uggga akau aiz loga luuri kraanhnju raustiidams? tad+jau buutu kaa pagaajusho reiz- meeteliishu shovu uzriikojis... vismaz kaiminji teica ka garlaiciigs neesot bijis
Kaimiņi atteicās biļetes uz šovu iegādāties, tāpēc šova nebūs ![]()
Kindzulis rakstīja: k
p.s. Zigi- sakaarto tak vienreiz kleitu...nav smuki ka rieksti reegojas
Cita acī skabargu redz, savā baļķi neredz. ![]()
![]()
![]()
deksters rakstīja: Iestumiet tak tajā Ugggaa kaut ko, lai nomierinās! Kur Kredoxiite ar brungalaino beisbioleni?
Brūnganums no dekstera?
Siksparnis rakstīja:
Nevarēju pa naktīm lidināties, pērkons un lietus bija.
Tagad esu izgulējies un ko nu?
Slapjie sapņi, saki? ![]()
Vēl arī VW Golf Sport R32 3.2 VR6 4Motion ir remkomplekts www.sdautocentrs.lv/... ![]()
Mercedes-Benz A-klases CLASSIC bāzes aprīkojums:
.
.
TIREFIT riepu remontkomplekts ar elektrisko kompresoru
Tātad sanāk, ka rezerves ritenis ir papildaprīkojums
Kindzulis rakstīja: cieniitaas faaters apgalvoja ka colt arii ar kompresorinju brunjots tas meegjinot madaamu glaabt no treneeshanaas riepu mainiit
Arī gribēju šito pieminēt ![]()
deksters rakstīja:
Uggga rakstīja: Labrīt!
Kas šorīt zoodārzā brokastīs?
Zoodārza vārnas knābājot dažu Uggginju olas.
Vai tad ir vēl kāds?
Tēma: LCD auto magnetafoni
Salviz rakstīja: Sālīti, sālīti
njā, pirmais kaut kādā krievu internetveikalā 270Ls...
modena rakstīja: njuuussss.......
viņam takš naudas nav, kamēr nav savu pārdevis.
krishus rakstīja: Ne jau visas detaļas atjauno,
tas tā kā būtu skaidrs
Laikam arī ne visi dīleri atjauno, par Toyotu pilns nets, par VW atradu, ka nekas neesot labāks par jaunām daļām.
P.S. Vāciski nerubīju, tāpēc meklēju angļu lapās.