Bumbarashs rakstīja: Senču ielā ar ir kondišku pildīšana un (vai) remonts - jābrauc pagalmā, ja no Brīvības puses ir tikts garām Neste benzīnštellei.
Par cenām neko nezinu teikt, bet maršrutā var iekļaut un noskaidrot ...
PS
Varbūt kādam (-ai) ir pieredze ar šo kantori, kura nosaukumu gan nevaru pateikt, jo tagad neesmu tajā pagalmā bijis kādu laiku.
Vecis, pie kā pildīja, teica, ka tur arī, tāpat kā Valmieras ielā, 40ls.
Pat nezinu, kurā sadaļā šito likt auto.delfi.lv/...
VWfans varēs līksmot kā ātrākā auto īpašnieks 
Siksparnis rakstīja:
Uggga rakstīja:
iRAFAR rakstīja: Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā
Es braucu ap 17:00. Aizstumdījos līdz pašam tiltam un rinda sāka nedaudz raitāk kustēties, jo laikam tikko mašīnas bija novāktas no ceļa. Neatceros, kad uz LV ceļiem tādu sastrēgumu būtu redzējis.
Nuja bet nesaprotu, kapēc vēl pulkst. 10 vakarā tāds pats korķis vēl bija?
A avārijas sekas vēl bija?
2001 - jaunvārdu pavēlnieks 
iRAFAR rakstīja: Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā
Es braucu ap 17:00. Aizstumdījos līdz pašam tiltam un rinda sāka nedaudz raitāk kustēties, jo laikam tikko mašīnas bija novāktas no ceļa. Neatceros, kad uz LV ceļiem tādu sastrēgumu būtu redzējis.
deksters rakstīja: Kas ir Freona?? Aukstuma Dieviete?
papildināšu - Kurzemes puses Aukstuma dieviete 
Vakar uz Tallinas šosejas bija labs korķis. Izbraucu no kempinga, kas pāris kilometrus aiz Gaujas tilta Saulkrastu virzienā un līdz tiltam braucu aptuveni 20 minūtes, jo uzreiz aiz tilta bija avārija. Cik tas korķis kopumā bija garš, nezinu, jo cik vien tālu Saulkrastu virzienā varēja redzēt, visi stāvēja.
Protams, atradās gudrinieki, kas visus apbrauca vai nu pa labo pusi, apputinot pārējos, vai arī mauca garām pa pretējos joslu.
Smart7 rakstīja:
Gnoms rakstīja:
Smart7 rakstīja: Šodien biju trijos veikalos nevienā nav to putu, ble!
www.pitstop.lv/...
Paldies, ja pa brīvdienām neatradīšu būs vien 1.99 jāmaksā par piegādi!
Un cik jau iztērēji pa veikaliem skraidot?
A moš ar šitādu pietiek www.youtube.com/...
Vai, ja brib automātiku, tad šito www.youtube.com/...
Kaneelis rakstīja: Kāds gadienā lietotu šitādu verķi nepārdod kaukur? Un vai vispār rekomendētos pirkt viņu lietotu?
Pārdot tad pārdod, piemēram ss.ss.lv/...
bet vai pirkt lietotu, nemācēšu pateikt.
uupis rakstīja: Plūsma, plūsma... uz 60 plūsma iet - fufelis...
Vidējais ātrums šodien pilsētā 16.2 km/h maršrutā «Domina-Krustpils iela-rumbula-Lokomotīves iela-Stacija».
Un kur var aizskriet? Bremze var rāpot kaut uz 30 tas īpaši vidējo ātrumu neietekmēs.
Atsevišķos gadījumos var gadīties, ka tai bremzei uz 30 arī vidējais būs tuvu pie 30, bet pārējiem 16 
tuncis rakstīja:
pirdiens rakstīja: Ta vienalga. Mehānisms, domāju, ir apmēram vienāds.
Apmēram vienāds... Paņem kafijas dzirnaviņas un apskaties - tur arī motorīts asmeņus griež!
Tikai elektriskās, rokas dzirnaviņām mazliet savādāka sistēma 
Vēl varētu būt šitādi:
S60 www.volvocars.lv/...
Passat www.volkswagen.lv/...
tikai bez turbo
Kaut kas no MB 4MATIC www.mercedes-benz.lv/...
un gan jau vēl kāds 
A man nopietns jautājums Sviestcam: cik tavi ģimenes locekļi un draugi/paziņas (tādi, ar ko ikdienā kontaktējies) ir piereģistrējušies?
IkdienasViesis rakstīja: Reizēm es nesaprotu, kāpēc valstij ir jāizlieto lieli lidzekļi, lai aprīkotu CP policijas auto ar dārgām videoiekārtām. FAKTISKIU, tās iekārtas tiek izmantotas salidzinoši reti. Nezinu, kas CP darboņiem ir pret stacionarajām radar iekārtām, bet vairumā gadījumu esmu ievērojis, ka aprīkoto CP auto darbinieki , strādā uz ielas ar parastajiem stalkera radariem. Manuprāt, tā nav diez ko pamatota tehnisko līdzekļu pamatfondu izmantošana. Izskatās, ka STACINARĀS IEKĀRTAS VAIRUMĀ GADĪJUMU ATRODAS DĪKSTĀVĒ. Lūk, vakar ap 19.00, Jūrmalā, Dubultos, CP brigāde ar labi aprīkotu Sonatu, ātrumpārsniedzēju ķeršanai izmantoja kaut kādu antiku radaru. Līdzīgi rīkojās arī volvo s-60 CP brigade, kura uz Jūrmalenes diez kāpēc izmantoja parasto rokas radaru, nevis ar video aprīkoto stacionaro. Uzskatu. ka CP augstākajai vadībai šai problemai vajadzetu pievērst uzmanību.
Ja kādu noķersi ar videoradaru, dienošķo ceineri nesanāks paprasīt.
A pats arī uzrāvies, kad redzēji, ka CP jau citus ņem priekšā?
Gnoms rakstīja:
Uggga rakstīja:
Gnoms rakstīja:
Apsara rakstīja: OK, mēģināšu atrast.
Vai ir vēl kādi priekšlikumi? Vai nevarētu būt tā, ka freons izbeidzies?
www.pitstop.lv/...
A kā tad īsti viņš darbojās? Jāpūš gaisa lūkās no salona?
Un kā "neizsmidzināt cauri ziedputekšņu filtram"? Tipa, ja ir filtrs, tad, pirms šitā verķa pūšanas, tas jāizņem ārā? Jāpūš pie ieslēgta vai izslēgta AC?
viņam nāk līdzi gara plastmasas caurule, ar kuras palīdzību arī izpūš... pie ieslēgtas kondiškas pats savas lūkas arī iztīrīsi...
un nau viņš jācenšas izpūst caur salona filtru (ziedputekšņu filtru) tb no motortelpas...
Man, par laimi, ar smakām viss kārtībā
Man tikai radās jautājumi 
Gnoms rakstīja:
Apsara rakstīja: OK, mēģināšu atrast.
Vai ir vēl kādi priekšlikumi? Vai nevarētu būt tā, ka freons izbeidzies?
www.pitstop.lv/...
A kā tad īsti viņš darbojās? Jāpūš gaisa lūkās no salona?
Un kā "neizsmidzināt cauri ziedputekšņu filtram"? Tipa, ja ir filtrs, tad, pirms šitā verķa pūšanas, tas jāizņem ārā? Jāpūš pie ieslēgta vai izslēgta AC?
shearer rakstīja: noliec kluci pie vinja namdurviim
Es nepaslinkoju un saviem kaimiņiem, kas regulāri pīpēja trepēs un benčikus turpat mētāja, saslaucīju benčikus un nobēru uz viņu kājslauķa. Saprotoši gadījās un kopš tās reizes vairs trepēs nepīpē.
Tāpat, citā vietā un citam kaimiņam, kurš mēdza elektro ģitāru beztolkā strinkšķināt pa vakariem, pāris reizes izrubīju elektrību un šis kļuva apdomīgāks ar spēles laika izvēli.
Gnoms rakstīja: tad tā arī raksti, a to fig pomjoš, ko tu īsti gribi...
Palielīties, ka zin, ka der tādiem un tādiem autiņiem 
hammers rakstīja:
nu nevairojas tie lohi ... nevairojas
Zilie jau arī savā starpā nespēj vairoties 