Kādreiz delfos bija sadaļa stopētājiem un šoferiem, bet vairs nevaru atrast.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Līdzbraucēju meklēšana
Kādreiz delfos bija sadaļa stopētājiem un šoferiem, bet vairs nevaru atrast.
Man te iedeva džeku, kurš privātā kārtā pa vakariem ņemās. Diagnostika 5Ls, uzpilde 15-20Ls, ja pildās pie viņa, tad diagnostika ietipst cenā. Rīt vakarā laikam aizšaušu pie viņa, ja būs labs, padalīšos ar koordinātēm ![]()
Tēma: CITROEN XSARA picasso
Uggga rakstīja:
Kamikadze rakstīja: mosh kaads zin kur atrast user manuaali xsara picasso cilveeciigaa valodaa? t.i. lv, en, ru, citaadi nav saprotams, ko taas visas podzinjas dara + veel apkopju grafiku, tjip cik biezji jaamaina motors, transmisija, kuzovs ..
Atradu šitādu: citroen.org.ru/...
= vēl citiem Citroeniem citroen.org.ru/... ![]()
Tēma: CITROEN XSARA picasso
Kamikadze rakstīja: mosh kaads zin kur atrast user manuaali xsara picasso cilveeciigaa valodaa? t.i. lv, en, ru, citaadi nav saprotams, ko taas visas podzinjas dara + veel apkopju grafiku, tjip cik biezji jaamaina motors, transmisija, kuzovs ..
Atradu šitādu: citroen.org.ru/... ![]()
nomiks rakstīja:
Uggga rakstīja:
Cik potenciālie pircēji ir auto ievērtējuši dzīvē?
Tikai potenciālais pārdevējs
Nav slikta ideja
pārdod mašīnu pats sev! Runā, ka auto īpašnieks esot laimīgs 2x - kad nopērk un kad pārdod mašīnu. Tad nu varētu kaut vai katru dienu sev svētkus noorganizēt ![]()
filips rakstīja: Auto labs, cena atbilstoša. Ja ir reāla interese, tad varam runāt par ciparu. Ja nav, tad varam bārstīt gudras asprātības...
Cik potenciālie pircēji ir auto ievērtējuši dzīvē?
Tēma: Pakaļdzīšanās
rt rakstīja: vispār jau skatoties cik tuvu rīgai un kurā virzienā brauc
ja prom no rīgas, tad 100% nenoķers, ja jābrauc rīgā un juglā jāstāv korķī, tad 90% noķers. lai gan, var jau ieskriet tankā riepas piepumpēt aiz leņķa, kur no šosejas neredz
Es arī balsoju par šo variantu ![]()
androidz rakstīja: Tad nu tā, atradu vienu diagnostiku, kas mūs pieņēma uzreiz. Atrada kļūdu, mēģināšu tulkot no krievu valodas. Kļūdaas kods 341 - Hidrotransformatora sajūgs, sajūga izslīdēšana.
Kļudas izdzēsa lampiņa, pārstāja degt. Bet gan jau parādīsies no jauna.
Tas meistars saka var būt tiešām pamatīgs zaļots, a var būt eļļa
jānomaina, vopčem pie automātisko kārbu spečukiem jāgriežas.
Lūdzu iesakiet kādu. Pagaidām esmu atradis SIA \"VITTRANS\" Gertrudes 111, 7288038.
A
Lielākie automātu guru laikam ir RAAP www.raap.lv/... ![]()
Tēma: Visatļautība
batka rakstīja: oi oi kur te viens pareizais uzradies.Starp citu tie bez tiesibam brauc ieverojot visus noteikumus,lai tik neapturetu.
Ne visi, daži nemaz nezin, kas tie noteikumi tādi ir
+ diez vai Tu gribētu būt iesaistīts CSN, kur vainīgais ir bez tiesībām, bez OCTAs...
rb-rb rakstīja:
anonimikis rakstīja: par a8 dīzeļa problēmām viņš vairs nerakstīs, nebūs naudas internetam
tu man varetu pastastiit, kadas varetu buut a8 problemas 2002g!!mulkiits tu.....
Tā kā garantijas viņam vairs naf, tad gatavo $$$ jebkuram servisa apmeklējumam. Jau noskaidroji, cik maksās pirmā apkope (zobsiksna, eļļa, filtri)?
rb-rb rakstīja:
anonimikis rakstīja: kāds vadītājs, tāds auto
chalit neuzvelc ja!!!
tikko placi iemainiju savu a6 un ar peimaksu panjemu a8 3.0 dizeli...
tad jau laikam problēma vairs nav aktuāla?
Tēma: Mitsubishi Galant diski
saf rakstīja: Numuru neatceros, bet galants bija tas kas no 1993-1997.
Tad tas nav tas, tam ir nākošais.
Tēma: Mitsubishi Galant diski
saf rakstīja: Ja tavs kaimiņš no ķengaraga, tad jā!
A hvz no kurienes viņš ir un vai vispār viņš ir kaimiņš
vienkārši bieži vien ap manu māju grozās, tāpec rakstīju, ka kaimiņš
A nebija viņam 3 cipari numurā?
Tēma: Mitsubishi Galant diski
saf, pārdevi tos diskus?
Manam kaimiņam kaut kas tāds parādījies, izskatās tiešām smuki ![]()
Tikko ar putām uz lūpām aizstāvēji pozīciju, ka noskrējiens orģinālais ![]()
Kaut kā Tev tās domas un uzskati ātri mainās
www.iauto.lv/... ![]()
Tēma: Visatļautība 2
Var jau būt, ka viss likumīgi, bet tomēr aizdomīgi izskatās: www.delfi.lv/... ![]()
Tēma: pardevejs placii
Vispār vajadzētu jau būt %, bet bieži vien liekas, ka ir cietā, jo ar tādu pofigismu daudz neko nevar pārdot ![]()
Tēma: Ford cougar manualis
te kaut kur jābūt, pašām slinkums visus pārmeklēt
www.yandex.ru/... ![]()
Tēma: Galant salona filtrs?
Beidzot sanāca nopirkt un nomainīt to filtru. Nopirku Grosā uz Dārzciema ielas, maksāja 15,49Ls. Nomainīju pats.
Rīkojos aptuveni kā saf rakstīja, tikai sānu vāks bija jāņem nost tas, kurš pasažierim pie labās kājas un dažas no operācijām bija liekas.
Man sanāca:
1. bardačoks - 2 skrūves
2. labais sānu vāks - 2 skrūves
3. bardačoka apakšējais stienis no labās puses - 2 skrūves, tad varēja viņu dedaudz paliekt uz leju, lai tiek klāt filtra 3. skrūvei
4. filtrs - 3 skrūves
Atpakaļ apgrieztā secībā
Dažas bildes no procesa: foto.inbox.lv/...
parole: filtrs
Tikai īpaši nepievērsu uzmanību aparāta iestatījumiem, tāpēc nav īpaši kvalitatīvas.
Tēma: MAzda hadenes remontS
EDMUNDSS rakstīja:
Uggga rakstīja: No savas nelielās remontēšanās pieredzes ieteiktu Rūjienas/Artilērijas ielu. Gan cenas ok, gan kvalitāte.
VIENNOZĪMĪGI JA NEMALDOS TUR ROKĀS ČALIS VĀRDĀ INGUS TAISA BAIGI LABI.
PAGĀJUŠO VASARU PAPRASĪJU LAI IZSKRATA AUTIŅU UN KO VAJAG SAĶĪLĒ ,JO VAJADZĒJA LAIST UZ KRIMU.
Ingus vienu laiku bija prom pie Mazdas dīlera, bet taisījās atpakaļ. Vai jau ir atpakaļ vai nav, nezinu.
Man ir vienreiz gadījies ar šitiem smile braukt. No Arēnas Rīga līdz Teikai, Maija ielai. Neko sliktu nevar teikt par šofera braukt prasmi, bet ielas viņš ļoti slikti zināja.
Tēma: Visatļautība
Zoss rakstīja:
Un nav definēts kas ir vajadzība.
Nu kā, vajadzība ir tad, kad jau pa acīm spiež ārā ![]()