Kamikadze rakstīja: vaig zinaat kas tavi kaiminji ir
Ņem rokās perforātoru un iepazīsies. ![]()
Tēma: rigibors shodien 10% :)
Kamikadze rakstīja: vaig zinaat kas tavi kaiminji ir
Ņem rokās perforātoru un iepazīsies. ![]()
Kamikadze rakstīja: man domaat, ka 83 gada kadets buus daargaaks eksplotaacijaa nekaa kaada 96 gada opeljastra
Par 96. gada (F) astru nezināšu, bet G astrai remontizmaksas daudz neatpaliek no tāda 02. gada passata, sevišķi elektronika. Pie tam, bieži viskautkas plīst, vismaz mana pieredzē.
LyNx8 rakstīja: Jāsalabo un tad jādomā - braukt tālāk, vai pirkt lētāk uzturamu/remontējamu auto..
Te paliek 2 varianti: jauns (garantija un zināmas apkopju izmaksas) vai kāda 83. gada kadets (diez vai tādā gribēsi iekšā kāpt). Citadi vari nopirkt vāl vienu tādu pašu, kā (ne)paveicas.
Tēma: Uz Ārzemēm
Sandis_UR rakstīja: A to apdrosinaasanas naudu (70eur) atpakalj neatgriez?
Kad Tu veikalā nopērc maizi, bet neapēd viņu, arī stiep atpakaļ uz veikalu, lai atgriež naudu? ![]()
Tēma: Celica, automāts
Kamikadze rakstīja: a nafig automaatu??? vai ta to toch 100% vaig? lai jau rausta klokji un brauc prieciigi ar audjiku vai toyotu
Grūti mums ar to lieko pedāli
Pats sev ikdienai arī izvēlējos automātu, bet, ja pirktu sev 2. "sporta" mašīnu, tā būtu mešalka.
Tēma: Celica, automāts
WALA rakstīja: Taa ar aizlauzto ratu bija sarkana.
Moš sita? ss.ss.lv/... ![]()
Tēma: Noabonēju CARFAX
plamamba rakstīja: ieliekat lūgtumi kādu paraugu kāds tad izskatās tas meklēšanas rezultāts!!
Paraugs izskatās tā: www.dmv.org/... ![]()
VWfans rakstīja:
. Pašlaik uzkrātais ietaupījums ir 189 lati - salīdzinot ar degvielas izmaksām, ja būtu pircis 1,4 litru benzīnnieku.
Tu, tad kad uzpildies, pieraksti arī, cik benzīns tajā dienā maksā, nevis tikai DD?
Tēma: megalohatrons
turbopiile rakstīja: pag.. a uz tā pasaulē gara dinķa imitācijas arī būs vardi uzdrukāti
Labrīt! ![]()
![]()
![]()
Tēma: megalohatrons
Sviestc rakstīja:
Sviestc rakstīja: Katram Latvju Bāleliņam pa Sertifākam uz Galda!!!!
foto.inbox.lv/...
Nejau slinkojot un pūstot.....
Ir katram roka jāpieliek, lai Lielais Vezums uz priekšu tiek!!
bet ja pērk labu rāmi, tad tas sanāk drusku dārgāk, nekā artava sienai..
Bet ķinas rāmī Tādu SERTIFIKĀTU likt=Sevi necienīt!!
Sāki arī rāmju ražotājus lobēt? ![]()
Master_D rakstīja: Tūlīt tu saņemsi vwfana aprēķinu, ka braucot ar 1.3 vwcdti dieseli viņš 7 gadu laikā būs ieekonomējis 1000 eiro.
Cik atceros, ekonomija bija 830Ls astoņos gados ![]()
Tēma: Uz Ārzemēm
KurBads rakstīja:
A krediitkarte ir? Bes tās nu nekaadi ...
Šito arī gribēju uzsvērt. Un nevajag brīnīties, ja uz kādu laiku pazūd smukāka summiņa no kartes - pēc mašīnas atdošanas, kad mašīna būs pārbaudīta vai nav bojājumi utml. lietas, garantijas summu atgriež.
Tajā krajā nezinu, bet
\"REM elektronika\", SIA, Autoserviss
Avotu 38a, Rīga, LV-1009
Kontakti
Tālrunis 29413366
Ja neko neatrod, naudu neņem, pārbaudīts
Vēl www.iglit.lv/...
diagnostika laikam bija 15Ls
Tēma: Estekāde
Kaneelis rakstīja: Varētu biznesu uztaisīt šitā - izīrēt etakādi un svarku, teiksim, 5Ls stundā. Tad nu katrs pats var braukt, metināties, remontēties, meklēt daļas utt. piemēram, katrā Rimi stāvvietā būtu tāds remontstūris!
Un 90% no tiem 7 klientiem brauktu pēc sešiem vai sestdien/svetdien, paskatītos, ka viens ļoļiks jau priekšā un aizbrauktu prom.
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
Indica rakstīja:
Uggga rakstīja: Un vispār, vai tad iekš ss riepas beigušās?
Un kā Tev liekas , kāda mārrutka pēc šitas topiks eksistē?
Nu, ja Tev vajag tikai no šejienes, tad gaidi, kad kāds piedāvās.
P.S. Lasīt parakstu.
Tēma: Mitsubishi Galant diski
Ne jau melot, vienkārši sludinājumā navajag par to pieminēt, kad kāds konkrēti prasīs, tad atzīsties
P.S. Tev iekš ss ir rakstīts, ka diski jāvirpo un tas jau izklausās pēc nopietnām problēmām. Izņemot vidus caurumu, pat ātrumā nespēju iedomāties, ko vēl diskam varētu virpot ![]()
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
Indica rakstīja:
Indica rakstīja: Wanted četras normālas riepas 195/65R15, der arī 205/60 vai 215/60, kas vēl pāris sezonas varētu izvilkt...
tiešām nevienam liekas nau?
Bija man 3 1/2 riepas uz šito izmēru, nokavēji paris nedēļas - atdevu sievastevam.
Tēma: Mitsubishi Galant diski
Personīgi es uz 17 neņemtu, bet gan jau ir, kas ņemtu.
Varbūt izvalcē pats un tirgo ideālā stāvoklī, vai arī noklusē valcēšanas nepieciešamību
?
Tēma: jautaajums!
spainis rakstīja: Roku jau roku. Tikai tai lad.lv ir virspusīga infa. Vajag konkrēti pa rajoniem. Bet paldies par pūlēm!
Pa rajoniem tajā pašā googles linka ir par atsevišķu rajonu pašvaldības ceļu kopgarumu, bet vienotas info drīzāk, ka nebūs.
Nāksies vien Tev doties uz Latvijas Valsts ceļiem, gan jau kaut ko iedos. varbūīt arī pa emīlu, ja nav maksas info.
Tēma: jautaajums!
Uggga rakstīja:
spainis rakstīja: Vai kaut kur netā ir pieejama informācija par Valst un Pašvaldību autoceļu kopgarumu?
Kluini pirksti, nemāku googlēt. Neatrod t, ko vajadzētu.
Valsts dzelzceļa līniju kopgarums1 uz 2005. gada 1. janvāri bija 2.3 tūkst. km (2000. gadā bija 2.4 tūkst. km), turpretim valsts autoceļu kopgarums2 ir 20.2 tūkst. km un pašvaldību autoceļu un ielu kopgarums ir 38.8 tūkst. km.
No www.lad.lv/...
Un vēl: www.google.lv/...
:en-US
fficial&hs=mUG&start=0&sa=N roc tikai ![]()
Tēma: jautaajums!
spainis rakstīja: Vai kaut kur netā ir pieejama informācija par Valst un Pašvaldību autoceļu kopgarumu?
Kluini pirksti, nemāku googlēt. Neatrod t, ko vajadzētu.
Valsts dzelzceļa līniju kopgarums1 uz 2005. gada 1. janvāri bija 2.3 tūkst. km (2000. gadā bija 2.4 tūkst. km), turpretim valsts autoceļu kopgarums2 ir 20.2 tūkst. km un pašvaldību autoceļu un ielu kopgarums ir 38.8 tūkst. km.
Tēma: Pārdod Opel Calibra
ursis rakstīja: tik akuraatu nolauzti spogulji ka paareejais nav cietis un kaa lasaam ABI spogulji... caur V.Puuka priedeem braucis?
-Proidjot
-Ne proidjot
-Projdjot!
-.....
-Ne proshlo