Nesmejies, Lukoila Cash&Go, vai kā tur šis saucās, atlaides dod, ja maksā skaidrā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nesmejies, Lukoila Cash&Go, vai kā tur šis saucās, atlaides dod, ja maksā skaidrā.
Nodeva par svešiem numuriem tomēr skar salīdzinoši mazu daļu Latvijas iedzīvotāju, vairāk ietekmēs ekspluatācijas nodokļa izmaiņas www.runabildes.lv/valdiba-sodien-atcelusi-auto-nodokli-bet-palielina-transportlidzekla-ekspluatacijas-nodokli/ Manam pašreizējam auto nodoklis paceļas gandrīz 2x, no 128,06EUR uz 250EUR! Var jau gudri malku skaldīt, ka jāizvēlas jaunākas, ekonomiskākas utt. mašīnas, bet LV autoparks ir kāds ir un šajā situācijā likuma izmaiņas izskatās pēc primitīva naudas pumpja, ar ko vēlreiz noslaukt auto īpašniekus.
Pieliktu nodokli pie degvielas (atceļot ekspluatācijas nodokli utml.) un brauc kaut vai ar Zimbabvē reģistrētu auto. To, tādā gadījumā, samaksātu arī tūristi un caurbraucēji.
Manam ir uzliktas nedaudz lielākas riepas un spidometrs sakrīt ar GPS, varbūt +/- 1 km/h kļūda.
Tēma: Pirmais auto.
Mans saraksts ar tādiem kritērijiem būtu: 1. Subaru Outback 2. Subaru Forester 3. Honda CR-V
Tēma: Pirmais auto.
Varbūt kādam dzīvē ir bijusi līdzīga situācija - gribējies sakarīgu auto, ar kuru nav kauns rādīties sabiedrībā, kur visiem 50k+ vērti auto? Ko darījāt? Īsāk sakot, gribu smuku, "krutu" auto līdz 10k
__________________
Ar šo vajadzēja sākt, nevis ar copi vai svaru zāli
Citiem vārdiem, gribās uzlekt augstāk par pakaļu, bet nezinu, kā to lētāk izdarīt.
Vajag viņus informēt, visās iespējamās vietās var darboties netrafarētas CP automašīnas, tad arī lai nepārkapj nekur un nebūs problēmu.
Gribi "lidot" - māki atbildēt! Dzīvojamā zonā galīgi neatbalstu ātruma pārsniegšanu.
Lukturi parasti atļauj noregulēt un piebraukt vēlreiz no otras puses.
Nekas mega lēti tas nav, gāze lētāk sanāk, Fans gan jau var palielīties.
Tēma: Pirmais auto.
Es ieteiktu paskatīties Mitsu Outlander virzienā. Par 5-10k sanāk otrā paaudze. Savulaik mans šefs (~190cm un ap 150kg) tieši to izvēlējās, jo iekšā vietas bija visvairāk, salīdzinot ar konkurentiem. Pa vidam vēl bija Galaxy un tagad pārkāpa jaunajā Outlanderā.
Var, bet nav vēlams. Arī piekabes vilkšana saīsina automātiskās kārbas mūžu.
Tēma: 1.4 tsi pret 1.6 tdi
Risks, protams, ir, bet arī mazlietotais mazopels viņam šādus tādus pārsteigumus sagādāja. Pats dodu priekšroku normālā izmērā benzīnam + gāze, nevis šujmašīnai vai dīzelim.
Tēma: 1.4 tsi pret 1.6 tdi
Baudīt tur nav ko! Radinieks bija izdomājis uz savas ādas izbaudīt tāda mazauto burvību, tikai laikam bija 2012. gada. Neiet - kalnā un uz apdzīšanu stipri jāpiedomā kā braukt, skaļš, vējainā laikā un no fūrēm pūš nost no ceļa, neērts utml. "prieki", turklāt patēriņš tāpat 7,xx litri sanāk. Tagad par tādu pašu naudu tiešām bauda braukšanu ar mazliet vecāku E60 2,5d ar tiem pašiem 7,xx l/100km.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kaut ko no šīm riebeklībām jau varot šobrīd izdarīt arī ne elektriskajiem auto, programmējamas elektronikas moderniem auto pietiek. Gan jau būs arī tādi gadījumi, bet tāpēc jau mēs neatsakamies no bezskaidras naudas, jo to arī hakeri var uzlauzt.
Tēma: Cīsiņu gribu
Līdzvērtīga stāvokļa Pajero un Outlandera cenas starpība nav 100 eur, turklāt i nodoklis lielāks, i degvielu vairāk tērē, i tik lielu mašīnu būtībā nevajag. Augstuma starpība riteņiem būtu kādi 10cm, kas manā gadījumā būtu pietiekami, jo tas man dotu iespēju cīsiņu likt stāvus aiz beņķiem un paliktu vieta, kur ielikt bērna ratus un citas mantas. Šobrīd ratus, kas ir diezgan lieli, lieku uz rata, kas kopā aizņem gandrīz visu grabažnieku.
Tēma: Auto pirkšanas process
Es esmu maksājis gan pa ceļam uz CSDD, gan jau pēc dokumentu pārrakstīšanas, kā jau aansis saka, viss atkarīgs, no personiskajām attiecībām. Ja ar bankas pārskaitījumu, var taisīt depozīta kontu, vai kā tas saucās, kad nauda no pircēja tiek atlikta speciālā kontā un pārdevējs pie tās tiek tikai tad, kad mašīna pārrakstīta, bet tas visu procesu sarežģī un sadārdzina, bet ir risinājums īpaši ietiepīgiem pircējiem/pārdevējiem.
Tēma: Cīsiņu gribu
Brīnos, ka vēl nav ieteikuma izmest gāzi un ielikt ratu tam paredzētajā vietā :D
Tēma: Cīsiņu gribu
Ar to cīsiņu es netaisos braukt ikdienā, tikai ārkārtas gadījumos līdz riepu servisam.