Zoo rakstīja: ir dzirdeets ka automaatu liek ja newiena no manuaalajaam transmisijaam slodzi netur.
Šitam negribētos ticēt. Kāpēc tad Bensonā man stāstīja, ka dīzeļiem automātu nav, jo Hondai neesot tāda automāta, kas dīzeļa griezi varētu izturēt ![]()
Zoo rakstīja: ir dzirdeets ka automaatu liek ja newiena no manuaalajaam transmisijaam slodzi netur.
Šitam negribētos ticēt. Kāpēc tad Bensonā man stāstīja, ka dīzeļiem automātu nav, jo Hondai neesot tāda automāta, kas dīzeļa griezi varētu izturēt ![]()
Ideots rakstīja: kā Mersistiem gāja
Šādus tādus rezultātus izdevās pieķert content7-foto.inbox.lv/... ![]()
Šodien pabiju LT, atpakaļceļā jau LV teritorjā uznāca tāds diezgan pamatīgs sniedziņš. Pēc dažu labu braukšanas ātruma varēja redzēt, ka riepas šim vēl pagrabā ![]()
Sviestc rakstīja:
Uggga rakstīja:
Zoo rakstīja: ja no sportiskaa viedoklja un gribam buut top 10 tad jaatrenneejas konkreetajaa skjuunii wismaz 2x meenesii cauru gadu. liela dalja klubu sawstarpeejus machus riiko regulaari.
Ja nebaidaties, varam saorganizēt kādu maču pret Mitsubishiclub, bez dopinga kontroles
naf slikta doma, kapēc gan nē
A jums sieviešu dzimtes Locekļi arī ir vai mūsējās būs vienīgās pasākumā? ![]()
Zoo rakstīja: ja no sportiskaa viedoklja un gribam buut top 10 tad jaatrenneejas konkreetajaa skjuunii wismaz 2x meenesii cauru gadu. liela dalja klubu sawstarpeejus machus riiko regulaari.
Ja nebaidaties, varam saorganizēt kādu maču pret Mitsubishiclub, bez dopinga kontroles ![]()
Tēma: Gāzes apkures katls
Bess rakstīja: Ja nav noslēgts apkalpošanas līgums tad var gadīties diezgan ilgs remonta termiņš.
Ja rodās problēmas ar pārdevēju par garantijas gadijumu , tad griezies www.ptac.lv pēc telefoniskas konsultācijas.
Ja ieekonomēji santīmu un katlu uzstādija kaimiņu koļa kurš ir plaša profila speciālists bez attiecīgās specialitātes apliecības tad pats vainīgs un garantijas serviss tev visdrīzāk netiks nodrošināts.
Ja nevari diplomātiski vienoties ar pārdevēju tad izčakarē viņu.
Uzraksti pretenzijas prasijuma pieteikumu pārdevējam 2x eks , pie vēlmēm ieraksti "pieprasu nodrošināt līgumam atbilstošu preces kvalitāti".
Un atceries tev nekas nav jālūdz no pārdevēja , uz pretenzijas pieteikuma jābūt tirgotāja parakstam ,amatam ,datumam .
Ja 10 dienu laikā nav atbildes , tad pat.aizsardzības biedrība .Atceries atruna ka nav uz vietas vadītājs,direktors. vai vēl kaut kāds darbinieks tevi nedrīkst atvēsināt. Parakstīt pretenziju drīkst jebkurš tirdzniecības vietas darbinieks . Ja kas paprasi kur konkrētajā tirdzniecības vietā ir iespējams iepazīties ar "Patērātāja tiesību likumu"(likumam jābūt izliktam jebkurā bodē). Lasi www.ptac.lv un zini savas tiesības.
Šoreiz mans jautājums nebija kā patērētājam, bet gan kā tirgotājam (tuva radiniece strādā kantorī, kas tirgo un uzstāda granulu katlus). Viens klients kačājot pravas, ka šis jāapkalpo 24h laikā, vot i interesējamies, vai šim varētu būt taisnība.
Tēma: Gāzes apkures katls
wvfans rakstīja: Ne tikai Junkers nobrūk dēļ špana problemam ..
Kādas pāris nedēļas atpakaļ, Jelgavā paziņa (un visa daudzdzīvokļu māja) palika bez TV, PC, telefona lādetājiem un vēl veselas kaudzes elektroiekartu, kas nobruka dēļ špannunga lēkāšanas. Reakcijas no Latvenergo joprojām nav...
Nopērkot šādu, ir diezgan lielas iespejas, ka būsi pēdējais šīs mašīnas īpašnieks
Kad Viagris vēl šeit tusēja, kaut ko teica par kaut kādu detaļu brīvgaitu, kas ir ražotāja noteiktajās robežās, bet TA vīriņiem nepatīk. Palieto search, kaut ko jau atradīsi.
Tēma: Man patika
Daaaaaudz iespaidīgāk būs, kad pirmajā apmalē ieliks "neturpinās tehnisku iemeslu dēļ" ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: Saīsinātais KASKO
Kovacs rakstīja: vai tad nav tā, ka var pārtraukt polisi kad gribas un tad viņi tev atmaksā atlikušo summu?
Ja izņem naudā, liekas, ka 10% no atlikuma ieturēja. Izdevīgāk sanāk atstāt nākošajām apdrošināšanām.
Tēma: Gāzes apkures katls
Saprotu, ka nevar būt noteikts, cik ilgā viņš ir jāsataisa, jo šaizes var būt dažādas, bet reaģēšanas (bojājuma konstatēšanas) laiks varētu būt noteikts.
Un cik ilgam laikam būtu jāpaiet, lai varētu izsaukt citus speciālistus un izdevumus piedzīt no ražotāja/uzstādītāja?
Tēma: Gāzes apkures katls
Kaksis rakstīja:
Uggga rakstīja: Jautājums ne par gāzes katlu, bet tas nu ta
Cik ilgā laikā jānodrošina apkures katla garantijas remonts? Garantijas noteikumos nekas par to nav minēts.
Viena tante stāsta, ka esot kaut kādi MK noteikumi vai kaut kādi citi likumdosanas akti, kas to nosaka, bet nevaru atrast neko tādu
Vēlams līdz sistēmas aizsalšanai
Ļoti smieklīgi
Runā, ka esot 24h, bet gribētos redzēt, kur tas rakstīts.
Tēma: Gāzes apkures katls
Jautājums ne par gāzes katlu, bet tas nu ta
Cik ilgā laikā jānodrošina apkures katla garantijas remonts? Garantijas noteikumos nekas par to nav minēts.
Viena tante stāsta, ka esot kaut kādi MK noteikumi vai kaut kādi citi likumdosanas akti, kas to nosaka, bet nevaru atrast neko tādu ![]()
Šodien pa radio ziņās bija, ka šveiciešus piebesījuši stāvēšanas sodu nemaksatāji, kas pārsvarā ir tūristi, tagad slēgšot kaut kādus līgumus un piedzīšot sodus arī no ārzemniekiem.
Šiem samaksāti tiekot tikai aptuveni 10% no visiem sodiem ![]()
Man ar te vienu gandrīz bezmaksas parkošanos samācīja, vēl tikai neesmu izmēģinājis ![]()
Kaut gan laikam LV pirkatajiem nekas vairāk par stock nebija ![]()
Dzonijs_007 rakstīja:
Uggga rakstīja: Vienīgo salona bildi iekš ss atradu, kurš bampers un kādi diski?
Riit iemetiisu linku ar bildeem tumsaa neko sakariigu nevar safotgrafeet
Vismaz pastāsti, Avance bampers img183.imageshack.us/...
Sport Edition www.geilekarre.de/...
vai parastais www.niot.net/...
Vismaz zināšu vai man vēl varētu saglabāties interese ![]()
Sretsked rakstīja: Lēti?? Nedomāju gan.... suchen.mobile.de/...
Šoreiz gan salīdzināji fimpi ar pirkstu ![]()
Vienīgo salona bildi iekš ss atradu, kurš bampers un kādi diski?
Tēma: Dodge Avenger
Pirmais rakstīja:
kuļi ta praxsīji padomu, ja tik un tā pašam prātiņa nepietika???
Nopirka, neko nepalielināja, vot i vajadzēja pastaipīt ![]()
Tēma: Dodge Avenger
Viens otrs ir manīts arī ielās. Viens ir arī manīts servisā - no US bliezts ievests.