Šo to piekrāsot var arī tā
www.autokrasas.lv/... ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kaut gan, ja jau Ford sadaļā, tad varētu būt Fords
(kaut gan nebrīnīsos ja ne tā). Tad iesākumam apskaties šeit en.wikibooks.org/... ![]()
matanz rakstīja:
Uggga rakstīja: Ja jau tik smagi iet ar skaidra jautājuma atbildēšanu, uzdošu vēl vienu.
Gribi zināt auto vēsturi (ja us autiņš, tad carfax) vai atšifrēt kur ražots utt?
Vēlme uzzināt visu tehnisko informaciju!
Pārbaudīju visnu citu kodu, tas aizgāja, uzzināju visu, pat salona apdares materiālu. Bet šis konkrētais kods tiek nosaukts par nepareizu!
Tad es arī paprasīšu - KĀDAI MAŠĪNAI???????
Ja jau tik smagi iet ar skaidra jautājuma atbildēšanu, uzdošu vēl vienu.
Gribi zināt auto vēsturi (ja us autiņš, tad carfax) vai atšifrēt kur ražots utt?
Tēma: Subaru Legacy 2008
Kad pavasarī mainīju riepas, servisā bija arī viens pirmziemnieks, kas ar vasaras kalošām bija nobraucis tikai no salona līdz mājai vai tamlīdzīgi, vopšem minimali. Tam ar uz vasarenēm nebij neviena atsvara. Servisnieki kaut ko tur apsprieda, ka rūpnīcā roboti montējot riepas un tāpēc jaunaiem diskiem un riepām atsvari nav nepieciešami.
P.S. Tas bija opelis.
Tēma: megalohatrons
Ugriks rakstīja:
Uggga rakstīja: Laikam gari teksti visiem piegriezušies Šodien saņēmu tikai īsu vēstulīti:
Contact Mr. Pinkett for the claim of £1,000,000 pounds which youhave won in UK NATIONAL LOTTERY. Provide your Names, Address,Age,Occupation,Tel,Country Send: claimsoffice@btinternet.com
: Es šodien divās tādas saņēmu. A tā regulāri 2 vēstules trīs nedēļās... Bet kaut kā neesmu kļuvis bagāts
Laikam jau bagāts neesi kļuvis, jo nekad neesi atbildējis uz šīm vēstulēm ![]()
![]()
![]()
Tēma: megalohatrons
Laikam gari teksti visiem piegriezušies
Šodien saņēmu tikai īsu vēstulīti:
Contact Mr. Pinkett for the claim of £1,000,000 pounds which youhave won in UK NATIONAL LOTTERY. Provide your Names, Address,Age,Occupation,Tel,Country Send: claimsoffice@btinternet.com
![]()
![]()
![]()
Kādreiz bērnībā man bija grāmata ar visādiem spēļu noteikumiem, arī gorodki. Bija tur arī visādas bildes, kādas tur figūras liekamas utt. Tagad kaut kur laukos mētājās, nezin vai atradīšu.
Bet pašu ekipējumu var arī pats uztaisīt un noteikumus pa savam izdomāt
Bija tur pat beisbola noteikumi, kurus tāpat nesapratu ![]()
Magistrs rakstīja:
Talbraucejs rakstīja: Pa ausu galam dzirdēju, ka tiek Latvijā tiek piedāvāta kaut kāda ātruma polise? Ir zināms kur tāda ir? Caur google neko sakarīgu neatradu.
Es īsti neizprotu ātruma polises būtību, kāds var izskaidrot?
Polises būtība ir tāda: ja tu esi tuvi stāvošs vai radinieks Zivtiņam, tad viņš tev var iedot tādu kā vizītkarti, kuru parādod CP-istam, tas novēl laimīgu ceļu un pabrīdina par nākošo posteni.
Otrs variants ir inkasācijas caurlaide, bet uz to uzķerās tikai lauku CP.
Paziņas paziņa mēģināja rādīt kaut kāda CP augstu stāvoša ierēdņa vizītkarti, ka tip esot baigie draugi utt., ierindas CPists atteica, ka "viņam po... ar ko viņa guļ" un sodu tāpat izrakstīja ![]()
Tēma: I NJIID HELJP :)
Tikko bija gadījums, ka vajadzēja uzlīmes no stikliem plēst nost. Pats biju pārsteigts, cik viegli pārpalikusī līme nonāca nost ar stiklu mazgājamo līdzekli, pat neko berzt nevajadzēja - vienkārši noslaucīju.
Domāju, ka līmlentas pēdas no virsbūves ar to arī varētu dabūt nost bez sāpīgām sekām.
Ja kādam vajag 175/65R14, ir piedāvājumā www.mitsubishiclub.lv/...
Sakontaktēt var reģistrējoties forumā vai iemetat šeit savu kontaktinfo - nodošu tālāk saimniecei.
Orģinālā ideja CD karināšanai bija, lai tas atspīdētu un nevarētu atpazīt vadītāja seju, kas vēlāk izvērtusies par mītu, ka CD atvaira radara mērījumus
Tā kā pie mums sodīs pēc numura (ta vismaz esmu sapratis no informacijas masu mēdijos), CD labāk lietot pēc paredzetā pielietojuma ![]()
Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New
Bik offtopicam - čoms ar darba Yaris Verso DE uz bāņa bij izmēģinājis, cik tad tas 1.4 iet - līdz 180 kaut kā pusstundas laikā bij aizvilcis, degvielas patēriņš tajā brīdī esot rādījis 33l/100km ![]()
Tēma: Radiovadāmās mašīnas
Kā jau teicu, šoreiz budžets līdz 100Ls, tāpēc dampjiem ar degvielu nesanaks un no ebay gaidīt nav laika.
Patreiz, kā reālākais variants, ir noskatīts viens 1:6 kaut kāda lielā pick-up modelis ar lādējamiem akumulatoriem pa 94Ls.
Ja nu kāds kaut kur kaut ko labu ierauga, dodiet ziņu
Vēl līdz 3dienai/4dienai ir laiks izskatīt variantus.
Tēma: Radiovadāmās mašīnas
Dažs labs minētajos linkos izskatās tiešām labi, bet šoreiz nebūs īsti tas, jo plānotais budžets līdz 100Ls.
Es ar aizpildīju.
Izskatās, ka students taisa kādu pētījumu, tikai anketai ir arī nepilnības ![]()
Vot kādi slikti darba devēji paliek - sadod jaunas mašīnas, kam neko attīt nevar, saliek visādas gps izsekošas...
vissslikti.lv ![]()
Tēma: Kāpēc tik lēti auto?
Nu skaidrs, ka nekas netiks atdots kamēr nauda nebūs 100% under control
Bet modelis tiešām ir salīdzinoši rets.
Tēma: Kāpēc tik lēti auto?
Tā kā uz to mašīnu vēl kaut kāds līzings karājās, ir dubulta drošība, ka pārdevējs neļausies kārdinājumam no tās mašīnas atbrīvoties nesaņemot naudu ![]()
Tēma: Kāpēc tik lēti auto?
1. Stūre kreisajā pusē
2. Par meitas dzīvesvietu nekas nav zināms. Un principā vienalga ![]()
Tēma: Kāpēc tik lēti auto?
Par uzmetējiem, kas "pārdod" mašīnas būtu tā kā skaidrs.
Jautājums par pretēja darījuma uzmešanas iespējam.
Čoms tirgo mašīnu, uzradies pircējs tipa no anglijas, kas ir gatavs neskatoties to mašīnu ņemt priekš savas meitas (konkrētā mašīna gan galīgi nav vidējās statistiskās sievietes braucamais, bet tas nu tā
). Ņemot nekaulējoties.
No epastiem īstas skaidrības nav, kā viņš taisās maksāt, kontu gan paprasīja. Par piegādes nosacījumiem arī īsti skaidrības nav, jo angļu valoda tāda pašvaka. It kā pats savākšot (atsūtīšot transporta kompāniju), kaut gan tajā pašā teikumā saka, ka pārskaitīšot naudu un tad, kad pārdevējs paņems savu daļu, atlikumu pārskaitīs transporta kompānijai, tb sanāk, ka viņš taisās maksāt cena + transporta izdevumi
Kāds ir ar kaut ko tādu saskāries?
Ja tas ir uzmetējs, kur slēpjas zemūdens akmeņi?