Nu tad tagad sapratīs ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Auto NUMURI - atklājums!
Yetti rakstīja:
Uggga...
šito varētu paņemt
nah?
mainīt teh pasi, tērēt laiku bauskas ielā.. būtu ** 7 vai ** 777
Pameklē meklētājā, kam pieder tas epasts. Būtu vismaz kāds suvenīrs no tik slavenas personas ![]()
Tēma: Auto NUMURI - atklājums!
Numurs : ZZ - 9999
Priekšējā numura tips : A tips
Aizmugurējā numura tips : A tips
Tālrunis :
E-pasts :
Cena : 2500 Ls
Šitas ir labs
Reģistrācijas numurs: ZZ9999
Marka, modelis: ZAZ 11027
Žēl tikai, ka kontaktinformācija nav pielikta ![]()
Tēma: Auto NUMURI - atklājums!
To SHIIRS gan jau kāds no šejieniešiem ielika, jo tas ir feiks, bet
Numurs : EL - 6005
Priekšējā numura tips : A tips
Aizmugurējā numura tips : A tips
Tālrunis :
E-pasts : hellsings@inbox.lv
Cena : 5 Ls
šito varētu paņemt
Tēma: Auto NUMURI - atklājums!
PTCruiser rakstīja: Nez cik varu prasiit par savu AA9977??
Prasīt jau Tu vari, cik gribi (tikai atceries, ka pa 2500 var dabūt savu numuru)
Es dotu kādus 30Ls ![]()
Tēma: Auto NUMURI - atklājums!
Sarunas uzturēšanai - kad nomaina numuru, jāmaina arī teh pase, par ko arī kādu naudiņu paprasa.
Vai par TA uzlīmes maiņu arī jamaksā?
Vai apdrošināšanas polise arī jāpārraksta (gan octa, gan kasko)?
Tēma: Auto NUMURI - atklājums!
Šīris laikam galīgi sapīpējies un sadomājis bez numura braukāt, ka savējo zem pašizmaksas tirgo
www.numur1.lv/...
(tas, kurš EL6005) ![]()
Visi tik gudri, ka nav nemaz ko d|ºst pasūtīt
Es arī kā privātpersona taisos pats pirkt mašīnu iekš DE. Pārdevējs vēl nezināms, tāpēc interesē abi varianti gan, ka privātais, gan firma.
Kādi PVN zemūdens akmeņi sagaidāmi?
Ja kādam vieglāk uz meilu izteikties, tad uggga@inbox.lv
Tēma: Kur valcēt diskus?
richy rakstīja: kā precīzi saucās tas valcēšanas kantoris uz Brīvības 116?
Izvēlies, kurš varētu būt īstais www.zl.lv/... ![]()
Tēma: HCT uzcenojums?
TDI rakstīja:
Magistrs rakstīja: Ja par instrumentiem, tad varbūt kāds zin, kur var dabūt riteņu atslēgu, ar kuru vienlaicīgi var atskrūvēt visas skrūves.
Vienā džekija čana filmā viņš tādu lietoja, tēlojot automašīnu riteņu zagli.
call jacky and aask gim , gan jau sham vairs nevaga
![]()
![]()
Izkalausās pēc kaut kadas holivudas fantāzijas, ir takš diski ar 3, 4, 5 vai 6 skrūvēm.
Varbūt tas bija a la F1 rats?
Tēma: Apdrošināšana - OCTA
Brokers vēl var iedot atlaidi uz savas peļņas rēķina
bet liekas, ka ne vairāk.
Tēma: Apdrošināšana - OCTA
Pats es arī izmantoju brokera pakalpojumus. Kaut kādos kalkulatoros ieskatos tikai intereses pēc. Nekad vēl neesmu atradis lētāku piedāvājumu kā brokers piedāvā (tādu pašu gan).
Ozz, brokerism vienalga uz cik ilgu laiku ņem polisi (varbūt kāds kantoris ir izdomājis ierobežojumu, mans nē), viņam vienkārši par to pašu darbu sanaks mazāki ienākumi, jo viņš saņem % no prēmijas. Un uz octām tas % ir ļoti mazs.
Apdrošinatajs brokerim dod atlaidi tipa kā vairumtirgotājam.
Tēma: Apdrošināšana - OCTA
Arsmens rakstīja: www.neparmaksa.lv - oktu kalkulators visos kantoros.
Iekš eagents.lv/...
vairāk kantoru, bet arī ne visi
Tēma: HCT uzcenojums?
Gribētu šodien pienu un desu Rimi nopirkt, bet baida uzcenojums. Kāds nezin, tur atlaides var izdīgt? Un pie kā labāk iet runāt, pie preču izlicēja vai uzreiz kādu valdes locekli meklēt?
Tēma: e-Latgalīte
Kad vajadzēja nest veco gāzes plīti lejā, nevienam nevajadzēja - tip ko tur, tāpat rīt tik naudu varēs dabūt
Kad beigās pats kaut kā noripināju, arī pazuda momentā ![]()
Tēma: Subaru Legacy 2008
bulcinja rakstīja: Uzsūtīju 3ieku tepat LV oo/. Caur braļukasiem nesanāca...
Kas tieši nesanāca?
Tēma: Kāzu auto
edzulis rakstīja: Es savās kāzās noteikti mēģināšu sazīmēt Rolls Royce Phantom jauno
edzulis rakstīja: Pat par mazo shadow, nemaz nerunājot par lielajiem phantom modeļiem, bet tādus arī pa 3500ls nedabūsi...
Edzulis sāk pirkstus vēdināt
Tēma: RAV 4 02 - 04 dīzeļauto
Rashns rakstīja: Toyota Avensis VERSO, ir tikpat augsts kā tas dzips, Corolla VERSO ir biki mazāka.
Šitos arī gribēju ieteikt
+ vēl kaut kas Meriva style ir augstāki un mazi
Tēma: pardodu Opel Astra 1.4i
orion rakstīja: Nē, nu 5km dienā ir pilnīgi normāli, pat mācītājs tālāk dzīvo
Kādi 5? 3,5 ![]()
Tēma: Miglinieku lietošana
tunos rakstīja: tur jau tā lieta, ka stiepts jēdziens,tumsā visu kautko var izdomāt, a kā attaisnoties pa dienu???
Tādas dienas kā pašlaik, mierīgi var uzskatīt par nepietiekamas redzamības apstākļiem ![]()
jugasvilli rakstīja: No tās Bensona reklāmas man vislabāk patika 7. punkts "Par ģimeni tiek uzskatīti viens vai divi pretēja dzimuma pieaugušie...". Bensons varētu sākt uzmanīties, tūlīt visu zemju zilie un viņu aizstāvji sūdzēs šo tiesā par diskrimināciju.
Kad oficiāli atzīs zilo laulības un atļaus viņiem adoptēt bērnus, tad arī vajadzēs uzmanīties, pagaidam lai viņi iet...