Alfā iekš Capital bija Gaujas pa 295Ls
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Toyota Celica GTS
7gen GTS Celicai ir ķēde vai zobsiksna?
Cik palsaījos pa forumiem, vairākums saka, ka ķēde, bet kāds ir tās kalpošanas ilgums, tā arī neatradu ![]()
Kas vainas superlīmei?
Kad pirms pārdošanas aizvedu autiņu uz pilno mazgāšanu un nākošajā rītā, regulējot spoguli, tas palika rokās, piestāju pie kioska, nopirku superlīmi un pēc minutes jau braucu tālāk, kā nekas nebijis ![]()
Gadijumā nemēģināji iebraukt viena Stabu ielas pagalmā?
Man te pie darba stāv stabiņš, kas pasargā no nevēlamas iebraukšanas pagalmā, kas pāris dienas atpakaļ smuki ar eļļu noliets ![]()
aanuss rakstīja:
Uggga rakstīja: Viņam nav nekāda rādža un komplektācija viss viss plikāka no iespējamajām, ka tik DŽIPS
Uz darbu brauc pirms 7iem, kaut gan darbs sākas 8:30 un majās brauc pēc 19iem vai pat ap 20iem, lai sastrēgumos mazāk jāsēž un degviela mazāk nodeg.
???? nu jau palku peregnul es ar braucu 7 aaraa, bet nevis taadeelj, ka taa bendzu mazaak noteereshu, bet gan, ka neveelos tuseet korkjii kopaa ar cilveekiem, ar kuriem to neveelos dariit.
Pats savu palku peregnul. Es runāju par kokrētu cilvēku, kuru pazīstu nevis par kādu mistisku aanussu ![]()
Domāju, ka uztaisīs, ko prasīsi. Nezinu vai konkrētais sludinājuma autors tiešām var arī diskus apdrukāt un vāciņus uztaisīt, bet noteikti kāds no visa ss piedavājuma var.
Marchiks_ rakstīja:
Imka rakstīja:
krishus rakstīja: DC++
Nokačāšana neder ...vajag jau gatavu un līdz Ziemassvētkiem .....dāvanai
rakstītājs ar DL un labs lāzernieks - dāvana gatava
Ja pašam nav vai nemāki, zvani kadam no ss un uztaisīs, piemeram ss.ss.lv/... ![]()
Viņam nav nekāda rādža un komplektācija viss viss plikāka no iespējamajām, ka tik DŽIPS
Uz darbu brauc pirms 7iem, kaut gan darbs sākas 8:30 un majās brauc pēc 19iem vai pat ap 20iem, lai sastrēgumos mazāk jāsēž un degviela mazāk nodeg.
Vakar man pastāstīja tipiskā latvieša kreditētā santīmjārēšanas stāstu.
Viens paziņa sapņojis par jaunu džipu. Nu i nopircis jaunu..... KIA Sportage, tikai pat no radio atteicies, lai mēnešreize mazāka ![]()
Tēma: auto Londonā
Nezinu, cik izmaksās atvešana, bet donoru gan pie reizes tur var pa lēto nopirkt.
Tēma: Statoil lej mazāk
Ja dikti vajag, paņemat kādu 20l mērtrauku un ielejat 20l statoila zupu, tad redzēsiet dalej vai nē ![]()
Tēma: Vai ņemt S40 ?
msh rakstīja: Tas galants nebūs jau sapuvis?
Sapuvušu nevajag ņemt, pameklē citu.
Tēma: Vai ņemt S40 ?
skutais rakstīja: Skarbi!
Tiešā skarbi. Pa to naudu labāk paņem 97-98g. Galantu ![]()
Tēma: fenom
Kas nesaprotams? Ja galīgs šrots, tad var eksperimentēt ar ķīmijām. Ja tomēr vēl domā to mašīmu lietot, labāk nemēģināt.
edzulis rakstīja: 15, 16 baloni nav tas pats, kas 18-19 zemprofils + smalks disks kuru nevar apskrāpēt. 2x ilgāk ar tiem iet, ja nevisas 3.
Ir servisi ar veciem stanokiem, kas nemaz vairak par 17 paņemt nevar.
Vēl arī par busu C indeksa riepām var vairāk paprasīt, jo smagas un grutāk montējās ![]()
Tēma: Vai ņemt S40 ?
anonimikis rakstīja: ladylux.lv 4. no augšas ir vērts ņemt vai ne? vēlams pamatot.
Neņemt, pārāk daudzi jau ir paņēmuši ![]()
Tēma: Vai ņemt S40 ?
skutais rakstīja: www.eiroauto.com/...
S40, Virsbūve: universāls, bilde sedans...
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
krupiss rakstīja: Kautkur jau tas bija apspriests,tik nevaru atrast!
Tautā sauktas `zapaskas` - vai tas plānais mazais ritenis. Kur tādus var dabūt? 5x114,3
šrotos var meklēt
Vai pie dīlera ![]()
Šito arī uz izsoli vajadzēja, tāpat kā opja žiguli.
Tēma: Ventilācija
Viktos rakstīja: Lasot tēmu iešāvās galvā :
Drauga autiņam "kaķi" pielaida ventilācijā un tagad ir baigais aromāts braucot...
Servisā pateica to navarēs dabūt laukā un būs jāmaina visa ventilācija !!!
Klausi, ko servisā saka! Kaķa aromāts gadsimtiem nepazūd, tāpēc kā minimums jamaina visa ventilācijas sistāma, bet labāk mašīnu nodot Tolmetā un nopirkt jaunu. Ja ir vēlme, varu maņemt to mašīnu pa 50EUR (pārrakstīšana uz pārdevēja rēķina) un atbrīvot īpsānieku no brauciena uz Tolmetu.
theerny rakstīja: Jaungada neder?
Jaungada vēl pa agru, kad ZS būs garām, tas pašas ZS egles pārtaps par jaungada eglēm, tikai ar pusnobirušām skujām.