batka rakstīja:
modena rakstīja: nav gadījumā kāda viltīga signalizācija ar kartes tipa imobilaizeru?
Ar rezerves atslēgu mēģināji? Varbūt atslegai kaut kāds gļuks....
Šitiem rupnica neļauj likt signalizaciju.
Citādi, kad gribēs aizdzīt, var kaut ko salauzt mūķējot vaļā.
Servisa grāmatu, servisa manuāli vai user manual?
Servisa grāmatu Rumbulā prasi, lai uztaisa 
siamriP rakstīja:
TDI rakstīja:
subaru rakstīja: vot vot - sarēķini - pa 5K Ls tu diendienā no citurienes ar uz rīgu varētu sabraukāt
Tajā Jūrmalā tak darīt nav ko - pa vasaru 1 vienīga Jomas iela (pilna ar slāviem), a pa ziemu vobše nekā tur nav
Dārgākais Rīgas guļamrajons
piekriitu 100%
bet kameer 'varam' tikmeer 'daram' - kuju sieriem , ne muusu iipashumu
es tavā vietā jau sen būtu iemainījis īpašumu pret 2reiz lielāku spānijā
Spānijā varbūt vieglāk Golpu notirgot
Kontti Artilērijas/Rūjienas ielā www.zl.lv/... 
Principā izdarīt to varot, nezinu gan vai konkrēti šim modelim tas ir iespējams?
A nax tas vajadzīgs? Nobeikusies vai kā?
Viktos rakstīja: Pirmā doma par stellēm bija, ka tas ir mopēds ( STELA, nu tāds uz maziem ripuļiem)
Kad palasiju tālāk sapratu ka nava tas
Kas tas ir ?
Tu takš no laukiem, kas ir stelles tā kā vajadzētu zināt!?
raimondsm rakstīja: Piemēram ja pirms braukšanas un/vai apstāsanas nepiespiež konkrētu šifru vai pogu, mašīna pēc regulējamām 2-20 minūtēm atslēdz aizdedzi. Un ja nu dēļ tā zaglis izraisa CSN?
kā viņš varēja paredzēt, ka vāģis stāsies?
Tas nav nekas jauns, ir bijusi lietošanā mašīna ar tādu fīču.
HIPPY rakstīja:
marrutkis rakstīja: Edzulis varētu paņemt Viktosu par savu vietnieku powerī
Nee nevar viss
Tad visamz par reģionālo pārstāvi Latgales reģionā.
Sevišķi ieraksti no stūrmaņa un pilota sarunas pirms crasha - labais 4, šaurs, o$#&*% *%^& pīīīī 
Topiks tiešām sāk labāks palikt
Sajūga pedālis beidzot atradās?
Ugriks rakstīja: piedāvājums no kamene.lv izskatās nemērā vilinošs. Tādu ja nu vienīgi uz viduskonsoles, lai blakussēdētājai zem brunčiem lūrētu.
Zem bruņčiem lūrēšanai uz ielas ļoti labi noder velospoguļi
Protams, noņemti 
Uggga rakstīja:
Ugriks rakstīja: Ja jau par spoguļiem. TAD - vai kaut kur var dabūt spoguļa stikliņu ar sfērisko galu. Oriģināli autiņam nenāk, bet ir doma ka vajadzētu. Nu tipa varbūt kaut kur var izgriezt no palilāka spoguļa gabala?
Kā jau teica, var meklēt Maximā vai kur citur, uzlīmējamo sfērisko papildspoguli, kas līmejas orģinālajam spogulim stūrī.
Tipa šitāds www.kamene.lv/...
Ugriks rakstīja: Ja jau par spoguļiem. TAD - vai kaut kur var dabūt spoguļa stikliņu ar sfērisko galu. Oriģināli autiņam nenāk, bet ir doma ka vajadzētu. Nu tipa varbūt kaut kur var izgriezt no palilāka spoguļa gabala?
Kā jau teica, var meklēt Maximā vai kur citur, uzlīmējamo sfērisko papildspoguli, kas līmejas orģinālajam spogulim stūrī.
Kļūdu nosaka iekārtas ražotājs, tāpat visām iekārtām ir sertifikati ar derīguma laiku, arī netā var atrast. Konkrētai iekartai (nebija Stalkers, bet nosaukumu neatceros) mērīšanas kļūda bija +/- 2km/h
shearer rakstīja: ipashi atrak par 130 km/h nebraucu. bet neuzskatu, ka tas butu megaliels atrums, piemeram uz pleskavenes kur nav pretejas brauksahanas joslas.
Sestdien mašīnu, kurā braucu kā pasažieris, uz pleskavenes paņēma ar 113km/h - 20Ls +punkts bonusā.
Manuprāt, pietiktu ar brīdinājumu, bet CPists nekādas sarunās nebija gatavs iesaistīties. No citiem, kas paņemti ar kaut kādiem 123, ir dzirdēts, ka CPists stāstījis, ka uz plesenes līdz 119 neštrāfejot. Laikam šitais nebija omā 
Imka rakstīja:
Yukki rakstīja: Nu ja par TA, tad man jautājums, vai atkārtotu TA var iet citā vietā, nevis tajā, kur pirmoreiz neizgāja?
Protams
Bet, ja tomēr iesi tajā pašā vietā, noteikti tiksi pie cita inspektora uz citas līnijas.
Manuālī arī lasīju, ka aibagi pēc 10 gadiem esot jāmaina pie autorizētā dīlera
Man pat pāris reizes lampiņa ir sākusi mirgot, ka nozīmējot, ka bagiem pie dīlera sagribējies, bet nu nezin vai viņu vēlme tiks apmierināta 
bummerr rakstīja:
vilkss rakstīja: piedāvā viegli dauzītu auto, bet ar izšautiem Airbagiem.
vai tie obligāti jāsalabo, lai izietu TA, vai var arī iziet tāpat?
cik atceros no kādas darba auto remonttāmes, tad viena airbag ielikšana pie autorizētā dīlera maksāja pie 400LVL, ja zinātu, ka bez salabošanas TA neiziet - varētu vēl kādu 1000EUR nokaulēt no cenas.
srs jeb airbag nav obligats droshibas pasakums autinaa, ja tie ir- taa ir "extra",papildus drosiiba vaditajam un pasazieriem, bet nav obligaata. obligatas ir tikai droshiibas jostas...
izdari secinajumus un atbildi uz jaut. pats
Man gan liekas, ka kopš kaut kāda tur gada, SRS ir obligāts pasākums ražotājiem. Neesmu gan nekad piefikējis, ka TA skatītos kaut ko par tiem spilveniem.
Ja kādam ir pa rokai TA protokols, lai apskatās - ir tur kāda rindiņa par spilveniem vai nav?
Yeti rakstīja:
nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...
kā lai negribētu, bet tev taisnība
P.S. nu dikti gribētos zināt, kas tas par uzņēmumu, kur krāvēji ar lekšiem mauc
un ja tā, ko viņi krāmē?
Laikam jau baltu pulverīti krauj 
Ienāc www.mitsubishiclub.lv/...
Vienam otram ir šīs paaudzes Lanceri, gan jau kopistiski palīdzēs 
Dzonijs_007 rakstīja:
MAD_DOG rakstīja:
kolumbs rakstīja: Cik šis auto maksāja jauns?
28000
aarpraac sanaak ka uz katriem nobrauktiem 1K KM ir iznaacis maksaat gandriiz 1K EUR jeb ~70LVL uz 100KM tikai par veertiibas kritumu neskaitot citas izmaksas (jaareekina ka veel pirceejs kaulesies un tad +/- taa buus)
Nu ko jauno auto piekriteeji ir izdeviigi braukt ar jaunu auto? nesaku ka nevajag pirkt jaunu tikai vajag arii padomaat cik tas beigu beigaas izmaksas
Ja domā tikai gadu braukt, tad jau protams nav finansiāli izdevīgi - tiek paņemts vislielākais vērtības kritums uz sevi. Ja lieto vismaz kādus 3 gadus, nav tik traki.
Viktos rakstīja:
sintris rakstīja:
Viktos rakstīja: bildes šurp
Kam Tev bildes? No Mentu Profenes jau uz bāni patruļā aizsūtīja? Esi pie latiem fiksi ticis? Jebšu Rēzeknē hrusļeru naf kā suga,apskatīties kaut bildīti gribās.
Miers, augstāk rakstītais NAV uzbrauciens
vienk patīk paskatīties uz smuki sapucētu auto
PS : tas pat tuvu nava uzbrauciens , palasi kā deksters vai citi daži labi brauc nost
Manā skatījumā sarkans viņam nepiestāv. ss.ss.lv/... 