Ja saņemās, tad, izrādās, var arī latviski rakstīt
Sludinājums tiešām interesants un izsmeļošs, tikai tirgojamais subjekts mani neinteresē.
Tēma: TDI Golf IV pārdodu
Ja saņemās, tad, izrādās, var arī latviski rakstīt
Sludinājums tiešām interesants un izsmeļošs, tikai tirgojamais subjekts mani neinteresē.
Tēma: signalizācija
Varēji jau nu uzreiz uzprasīt kādā kantorī, cik maksātu uzlikšana, ja pats no elektrības ne bū, ne bē. Vismaz man līdz šim nebija ienācis prātā, ka varētu nopirkt signalizāciju un pašmācības ceļā mēģināt viņu uzlikt.
Ja par jautājumu, liekas ka ap 25Ls vajadzētu būt.
Tēma: OCTA apdrošināšana
Viktos rakstīja:
Uggga rakstīja:
piparinjs rakstīja: gaidam nakoso topiku par pirmajiem remontiem neta. Janemaldos viktos bij tas kas mekleja un iegadajas bumeraciju rezeknes raj.
Žetons! www.iauto.lv/...
Vēl viņam bija interesants tiopiks, kur secinājām, ka keksam līdz 25 nereģistrē motoru virs 2l
www.iauto.lv/...
Exx, kādi jūs ļauni esat
Mož jūs ar auto esat jau saistīti sen, bet man at to līdz šim nebij nekāda sakara...
Kāpēc uzreiz ļauni? Vai tad līdz šim mucā esi audzis un neko no pārējās pasaules neesi redzējis? Tādas elementāras lietas, ka bez obligātās apdrošināšanas nedrīkst braukt,jau nu vajadzētu saprast.
Nu nezinu, Fords tomēr...
Cik tad viņs tagad maksā? 13kEUR? Ja tā, tad varbūt var domāt. Bet Sport tomēr nozīmē komplektācijas līmeni nevis kādu //M paku. Un Sport nemaz nav "krutākais" no iespējamiem.
Tēma: OCTA apdrošināšana
piparinjs rakstīja: gaidam nakoso topiku par pirmajiem remontiem neta. Janemaldos viktos bij tas kas mekleja un iegadajas bumeraciju rezeknes raj.
Žetons! www.iauto.lv/...
Vēl viņam bija interesants tiopiks, kur secinājām, ka keksam līdz 25 nereģistrē motoru virs 2l
Tad kas īsti no šejieniešiem svētdien būs uz čempi? Kas spēlēs, kas tāpat tusa pēc? Varētu tā kā ar vēl kādu klātienē iepazīties
P.S. Ja kas, mani varēs satikt pie Mitsu kluba ![]()
Tēma: Pārdod dzīvokli
Ksneps rakstīja:
Ehhh... nebiju iedomājies...
TĀTAD: Esmu gatavs samaksāt "dāvanu" tam, kurš atradīs man pircēju! Vai nav forši!? Tu atrodi pircēju, bet es Tev par to samaksāju, piemēram, 500 LVL?!?!
Tad jau vari griezties pie mākleriem, tikai neesmu pārliecināts, ka ar 500Ls pietiks...
Senči šogad pārdeva savu dzīvokli - aizgāja uz Latio, pateica, cik grib par dzīvokli, šie uzlika 2kLs pa virsu un dzīvoklim tika atrasts jauns īpašnieks.
Tēma: Anekdote ... :)
Съезд дворников со всего города.
Шум, обсуждают социальные вопросы. Hа трибуну выходит дядя Вася.
Все замолкли: дядя Вася, тихо, дядя Вася.
Дядя Вася:
- Hу если бļ/-дь 3,14zдец - то ну его на kuй!!!
- Правильно дядя Вася - без перчаток работать не будем.
Un kur varētu atrast plašāku informāciju par diskiem?
Vismaz uz kādas mašīnas stāvējuši, ja nezini citus datus kā tikai to, ka 4 caurumi.
jaunais rakstīja: cena laba! ieksh www.neostore.lv kur pirku bij 50 LVL/gab.
Ir arī pa 49Ls www.discover.lv/... ![]()
Tēma: Pārdod dzīvokli
krisus rakstīja:
Auzinjsh rakstīja:
krisus rakstīja:
Auzinjsh rakstīja:
krisus rakstīja: es arī pārdodu dzīvokli
ss.ss.lv/...
kas ta tādu pirks
Caur logiem paskats kā no īslaicīgās aizturēšanas izolātora...
Pirmo reizi dzirdi, ka 1.stāva dzīvoklim restes!?
neesmu dzirdējis ne Tava dzīvokļa restes, ne arī citu, redzējis gan esmu, un nepatīk.....
aiz restēm dzīvot-Sevi necienīt!!!
12. stāvs gan rullē!? superīgs lifts, ugunsgrēks...
Un kāds 8. stāvs būtu labāk?
Tēma: Pārdod dzīvokli
Auzinjsh rakstīja:
Ksneps rakstīja:
Auzinjsh rakstīja: Ja jau visi pārdod dzīvokļus, tad es arī gribu pārdot..
www.ss.lv/...
Nelien manā sludinājumā ar saviem daudzajiem dzīvokļiem... Te tev nav nekāds mākleru birojs.
man tur naf daudzi, man ir tik viens, tas aukšējais, pie kanāla, ar bildi...
Šitais? ss.ss.lv/...
Ja tā DBS apmācība būs tāda, kā man sievai darba devējs noorganizēja, tad labāk, lai viņi kādā placī paši patrennējas
Ja pie kāda rallista, tad varētu būt vērts.
Zinu, ka kadreiz, kad CP močus iedeva, šie brauca uz Somiju (vai Zviedriju, īsti neatceros) mācīties.
Piekrītu Ozz, ka var arī aizbraukt un parādīt. Varbūt pircējs pārdevis iepriekšējo un tagad ir bez riteņiem. Sevišķi ja jabrauc uz mazpazīstamu rajonu ar vairākiem sabiedriskajiem, kuriem maršrutu īsti nezin.
Kāds update CP bubāru jautājumā? Ir jau ielās vai tomēr taupības režīms?
Normāli riteņiem nebūtu jābloķējās. Cik sapratu no pirmā posta, gribēji panākt, lai visi 4 riteņi bloķējās
![]()
Tēma: Pārdod dzīvokli
Nu ar precizitāti sludinājuma teksts neizceļās
Māja esot nodota ekspluatācijā 2007. gadā, bet sērija - Hruščovka
Vai tad tādas vēl būvē
Esot visas komunikācijas, bet ērtības - daļējas
tas ir kā? uz hauzīti trepēs jāiet
![]()
Tēma: Pārdod Honda Accord
Ja nekļūdos, mazliet vairāk kā pirms gada, šis auto tika tirgots pa 9000EUR. Kas ta viņam noticis, ka cena tā nokritusi?
Kaspersky rakstīja: Dodu 23 latus un 16 santīmus. Tas ar noteikumu, ka pārreģistrēšanu finansē saimnieks.
Un pilna bāka ![]()
Tēma: 9k Aero drošības jostas
Pēc specifikācijas tur jabūt 3. jostai
www.internetautoguide.com/...
Reel rear seat belts on driver side , reel rear seat belts on passenger side , static rear seat belts on center side
Parasti gan viņu pabāž zem/aiz krēsla, lai neļurkājās, jo praktiski neviens viņu nelieto.
Zoo rakstīja: tas ir added 13 days ago, Ontuaan!
Kāda starpība, kad pievienots, filmēts ta vakar ![]()