Mēģinājis neesmu, varbūt var www.angars.lv/... ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ursis rakstīja:
Ideots rakstīja: Bizenājs esot atklājis jaunu alus tempšanas veidu...caur Svimpi
atlikt!
Atliet!
Tēma: Vajag ieteikumus par 4x4
kliks rakstīja: karoč ja vēl kādam ienāk prātā zelta doma tad tik posto iekšā.
(sludinājums, kas pirmais pagadījās pa rokai) Pašam ar Grandu nav bijusi darīšana, bet parastais gaja visur, pat ar 1.6 nemotoru! Uz šosejas gan virs 90 nebija diez ko komfortabli, bet tas bija noyāts eksmplārs.
Pirmais rakstīja: search.ebay.com/...
Domā ir labs, ka tvshopā reklamē?
Ideots rakstīja: kuru viertuves kombainu lai pērk ?
izvēle tik liela, ka besis
Man pāris gadus ir kaut kas šitāds www.euroshop.lv/...
Modelis varbūt cits, bet gan jau ka īpaši neatšķiras. Ir ok, īpaši bieži gan netiek izmantots.
Bucefals rakstīja:
ursis rakstīja: ev specjuki un citi puleetaaji.
ir PROBZA.
aaaboli paliek gatavi,bet ar zuravinku sanaak tik slapja masa-aabolju sulas vietaa.
ko ieteiksiet,vai ko pasji lietojat?
1. shis www.pricelist.lv/...
2. a shis ? www.pricelist.lv/...
Man virtuves kombainā, kuru lietoju jau vairākus gadus (no lētā gala), ir ietverta arī suluspiede. Izspiež visu perfekti. Nezinu vai tas mans "perfekti" ir tiešām perfekti, bet tik pat labi kā vecāku mājās darbojošā dārga brenda un "augstas klases" suluspiede.
Sula tīra, draza sausa. Visi apmierināti.
Kombaini vairāk vai mazāk paredzeti neliela daudzuma sulas iegūšanai. Ja jāizspiež kāds maiss - zae_yošsa ar tīrīšanu!
Labākā ābolu sulu spede, ko esmu redzējis, bija vienam onkam laukos - paštaisīta. Netaceros, kas pa motoru bija, toļi no zāģa vai kaut kas tamlīdzīgs, spiešanas ātrums, cik nu ātri vari ābolus sabāzt ![]()
Tēma: Pārdodu Subaru Impreza
shearer rakstīja: eu cena kriitas. ir nacis klat viens vizuals defekts.
jamaina sparns, labas puses lukturis. cena 950ls.
nav labi smieties par cita nelaimi, bet tomēr smieklīgi ![]()
![]()
Shīri, Tev laikam liktenis tāds - Tev nebūs pārdot nesistu mašīnu! Tigra, tagad Subārs...
DM rakstīja:
Uggga rakstīja:
DM rakstīja:
Vai ir kada iespēja piem. izpulēt to šaizi?
Kā reiz dzirdēju "Vējstiklā", pulējot mainās stikla bioptrija, jeb kā to sauc - stikls sāk mainīt bildi. Ja šaize acu augstumā, varētu būt diezgan nepatīkami.
Nu nosacīti acu augstumā, traucē apskatīt pretīmbraucošo fūristu sejas Nu tad Ok, meklēšu kur pulēt, ja reiz to dara, jo švīkas nav dziļas, tik nepatīkami jo mašīna ta pagājšgadējā
Vēl jau pastāv variants "dabūt akmentiņu" logā, ar ko griesties pie apdrošinātaja
DM rakstīja:
Vai ir kada iespēja piem. izpulēt to šaizi?
Kā reiz dzirdēju "Vējstiklā", pulējot mainās stikla bioptrija, jeb kā to sauc - stikls sāk mainīt bildi. Ja šaize acu augstumā, varētu būt diezgan nepatīkami.
Pirmā mašīna bija 10 gadus vecs Escorts. Pēc nopirkšanas parastā apkope - zobsiksna un eļļa. Nobraukaju kādu mēnesi, kad logs vaļā, sāk parādīties skaņa kas izklausās pēc neliela cauruma izpūtejā. Izpētīju, cik nu no apaksas bez bedres var redzēt, bet izskatās, ka izpūtējs pavisam svaigs. Tā kādu laiku braukāju, kamer aizbraucu pie čoma uz laukiem, kam ir bedre. Uzdzenam uz bedres un abi cītīgi pētam, no kurienes skaņa nāk, secinam, ka kaut kur pie paša motora, bet nekādu caurumu nevar atrast. Pasaucam čoma senci, kā nekā pieredzējušāks, šis pienāk un pēc desmit sekunžu pētīšanas secina - tev taču eļļas nav! Paskatamies, točna - čups pavisam sauss! Fiksi izslēdzu motoru un ar citu mašīnu uz veikalu pēc eļļas. Izrādījās, ka blīvslēgiem kirdik un pamazām pa trubu eļļa bija aizgājusi.
Kā motoru nenoklemmēja, vēl šodien nesaprotu, jo kādus 1000km nobraukāju ar "caura izpūtēja" skaņu.
Tēma: Anekdote ... :)
Kasix rakstīja: www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com/...
Varbūt atkārtot, kā ar auto forumiem?
Tēma: VW DSG
Lietojis neesmu, atsauksmes esmu dzirdējis tikai pozitīvas. Nav jau OOOO muļķtroniks ![]()
Man arī, var teikt, ka nāca visas iespējamās operētājsistēmas, jo vista tika nakrenizēta uzreiz
un uzlikts pārbaudītais XP
P.S. No 5 kompjiem, kas tika nopirkti, "tikai" 5 izrādījās brāķēti un uzreiz apmainīti ![]()
![]()
![]()
Imka rakstīja: Meklēju portatīvo lētajā galā cenā ap 400 Ls.
Pētot piedāvājumu uzdūros šitādam:
www.brivi.lv/...
It kā laba cena priekš tādiem parametriem un komplektācijas Kāds kaut ko var pateikt par šitādu produktu?
Salīdzinot, ko man par līdzīgu cenu darbā iedeva www.euroshops.lv/...
specifikācija tiešām laba, bet nosaukums gan man neko neizsaka.
Tēma: e-Latgalīte
Kindzulis rakstīja: aizbrauc uz briiviibeni.. i maniisi ko njemt un kaa tas dabaa izskataas.. a iepirkt var no ekomercijas
pats luuru uz skapi
Skaidrs
Kad pirku mēbeles mājai, pastaigāju pa dārgajiem veikaliem, ievērtēju, kā izskatās, bet sūtīju no tiem pašiem katalogiem, bet caur mazajām bodītēm. Uz atsevišķām lietām sanāca pat 300% ekonomija ![]()
Tēma: e-Latgalīte
Kindzulis rakstīja:
Uggga rakstīja: Kur vēl, bez "Mēbeļu nama" tirgo standarta virtuves mēbeles pa daļām (atsevišķus skapīšus) un sortiments pieejams uz vietas? Vajag birojā nedaudz un ne dārgi aprīkot virtuvi, bet mēbeļu nama piedāvājums īpaši aci nepriecē.
P.S. Zinu, ka viskaut ko var pasūtīt, bet gribās uzreiz paņemt
pacheko uz briiviibas ielas... pie gaisa tilta...no centra braucot labajaa pusee...
cik atkodu tad e-komforts.lv/... at to pashu andelee.. tik leetaak
Paldies, uz vietas gan nekā viņiem nav, bet cenas tiešām draudzīgas ![]()
Kamikadze rakstīja: aha, un kur lietuvieshi njem auto?? domaa, ka brauc uz vaaciju?? njikuja, pie polju paniem peerk
Un kur poļi ņem?
Paturpināsim ķēdīti, līdz tiksim lidz pirmavotiem ![]()
Tēma: e-Latgalīte
Kur vēl, bez "Mēbeļu nama" tirgo standarta virtuves mēbeles pa daļām (atsevišķus skapīšus) un sortiments pieejams uz vietas? Vajag birojā nedaudz un ne dārgi aprīkot virtuvi, bet mēbeļu nama piedāvājums īpaši aci nepriecē.
P.S. Zinu, ka viskaut ko var pasūtīt, bet gribās uzreiz paņemt ![]()
Tēma: Rigibors šodien 12 %
Kādam, kurš pirms dažiem mēnešiem paņēma kādu dzīvokli par maximālo cenu, krīzes gadījuma gan varetu sanākt palikt bez dzīvokļa un vēl bankai palikt prādā... ![]()
Tēma: Rigibors šodien 12 %
raimondsm rakstīja: jauni temati buus ik peec 1% vai tomeer 5%
ja kādam liekās, ka 1% nav nekas nozīmīgs, var jau gaidīt arī 50% ![]()
Tēma: Pārdodu Subaru Impreza
Šīri, uztaisi strelku tur un tur, tikos un tikos, kas grib, vair izgāzt ar tavu bubāru
Maksa varētu būt kāds 1Ls, lai galīgie bomži nesanāk, ja kāds nopērk, iedod atlaidi dalības maksai.
P.S. Šodein es nevaru, no kolēģiem jāatvadās ![]()