Viktos rakstīja: Vot tie CSDD *******s, man bija plāni nopirkt BMW 525, vai BMW 730 un tāds obloms sanāk jo ne muterei, ne sencim nava tiesību...
![]()
![]()
![]()
![]()
nabags uzrāvās ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Viktos rakstīja: Vot tie CSDD *******s, man bija plāni nopirkt BMW 525, vai BMW 730 un tāds obloms sanāk jo ne muterei, ne sencim nava tiesību...
![]()
![]()
![]()
![]()
nabags uzrāvās ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nakujators rakstīja:
nakujators rakstīja:
Viktos rakstīja:
oibi rakstīja:
Viktos rakstīja:
siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi
Tas patieti tā ir ?
Aha
A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?
Tikai tad, ja pirms tam nav krimināli un/vai administratīvi sodīts un jābūt vismaz baltajām tiesībām vismaz gadu.
Spravku par psiholoģisko stāvokli arī vajag. To var dabūt Rīgā, Tvaika ielā 4 ( laikam ) par šādām tādām pateicībām!
Lai tur pierakstītos, labāk uzreiz iedot pateicību, lai bez rindas paņem. Varu izkārtot, tikai naudu uz priekšu.
Ja interesē, iedod padod ziņu uggga@inbox.lv iedošu konta numuru, kur pārskaitīt.
Viktos rakstīja:
oibi rakstīja:
Viktos rakstīja:
siamriP rakstīja: Jā, un vēl viena nianse - csdd nereģistrē autas ar 2 litru un lielākiem motoriem uz keksiem, kam vēl nav 25 gadi
Tas patieti tā ir ?
Aha
A piem., es varu to pieregistrēt uz personu kurai ir 25 gadi, bet nava vadīšanas apliecības ?
Cik no termiņa jau nosēdēts? Ja vismaz 1/3, tad var, tikai būs grūti pierunāt csdd darboņus uz zonu ievilkt savas sistēmas, jo brīvdienās laikam viņu nelaiž?
Tēma: PVN autiņiem no Beļģijas
Pirmais rakstīja:
Uggga rakstīja:
Aijucite rakstīja: Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?
ja esi fiziska persona, tad tikai atlaides veidā pvn apmērā no beļģu juridiskās personas puses.
P.S. Tu veikalā arī prasi, lai maizi tev bez pvn dod?
galīgi glupš esi??? kāda sakarība starp PVN maksātāju un fizisku/juridisku personu????
jebkurā no viņam (personām) var būt `vai nebūt PVN maksātāja
Atvainojiet, neskaidri noformulēju jēdzienu ![]()
![]()
![]()
Tēma: Rover 75
Kad izvēlējos mašīnu, arī metu acis uz šiem, bet tomēr nobijos no nosaukuma
Spamam: re ku viens pa lēto, jāņem! ![]()
![]()
ss.ss.lv/... ![]()
Tēma: Zālespļāvēja izvēle
anonimikis rakstīja: akcija spēkā līdz 25. augustam.
kaut kur nevar iznomāt tos traktoriņus ?
kaut kādās traktortehnikas nomās varbūt var, moš kesko?
Tēma: PVN autiņiem no Beļģijas
Intereses pēc, cik tad tas pvn sastāda?
Vienīgais, ko vari izdevīgāk izdarīt - paņemt uz LV pvn maksātāju.
Tēma: PVN autiņiem no Beļģijas
Aijucite rakstīja:
Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos
Ja pārdevējs uz savu galvu uzņemās risku, ka neko nesadarīsi, tad jā, bet savādāk tu viņu nemaz nopirkt nevari, nenoņemot no uzskaites.
Vēl vari likt uzskaitē Beļģijā, bet tad pvn tāpat būs jāmaksā, uz TA uz Beļģiju jābrauc, apdrošināšana...
Ludviks rakstīja: Vēl idejas ar izoleni tas ar ir risinājums
ar smalkāko pieejamo urbīti izurbt cauri tai lampiņai, lai nedeg, ja tā miegs mierīgāks ![]()
Tēma: PVN autiņiem no Beļģijas
Aijucite rakstīja: Krieviem nav jāmaksā nodoklis, - tā ir trešā valsts...
Esi izliekusies vai kā?
Ja pērc preci ES no juridiskas personas izvešanai uz 3. valsti, PVN tiešām nemaksā, to samaksāsi ievedot 3. valstī.
vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?[/c]
gan jau ka ar krievu muitniekiem daudz ko var sarunāt par attiecīgu $$$, tikai kāda jēga no tās pi$as??? Krieviem bez pvn vēl ir nenormālas ievedmuitas mašīnām, tā kā pa lēto tas noteikti nesanāks.
Un kā domā LV to mašīnu reģistrēt?
Tēma: PVN autiņiem no Beļģijas
Aijucite rakstīja: Bet ja maizi no ES ved uz Krieviju?
tad pvn samaksā krieviem uz robežas
vai caur krūmiem ieved un turpat ierakumos nočāpstina.
Tēma: BMW pilnpiedziņa
marrutkis rakstīja:
Uggga rakstīja:
marrutkis rakstīja:
batka rakstīja: Ar subaru brauc pediņi bez brillem
Un kas Jūs pats būtu, cienītais?
mani gan interesē, kas Jūs būtu, marrutkis k-gs? Kā līdz šai dienai mēs Jūs pazinām?
???
marrutkis
Pievienojies: Aug 28, 2007
Sūtījumi: 7
esmu 100% pārliecināts, ka līdz šodienai tev bija cits niks...
Tēma: PVN autiņiem no Beļģijas
Aijucite rakstīja: Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?
ja esi fiziska persona, tad tikai atlaides veidā pvn apmērā no beļģu juridiskās personas puses.
P.S. Tu veikalā arī prasi, lai maizi tev bez pvn dod?
Tēma: BMW pilnpiedziņa
marrutkis rakstīja:
batka rakstīja: Ar subaru brauc pediņi bez brillem
Un kas Jūs pats būtu, cienītais?
mani gan interesē, kas Jūs būtu, marrutkis k-gs? Kā līdz šai dienai mēs Jūs pazinām?
Tēma: Zālespļāvēja izvēle
Natre rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja:
Natre rakstīja:
Jaunulis rakstīja: Kāds var ieteikt labu zālespļaujmašīnu? Prasības ir, lai nebūtu dārgāks par 250 ls, būtu ar benzīna motoru un savācējkasti.
Ņem labāk dīzelīti:Lētāk sanāks
jā jā un labāk 3litrīgo motoru... turbo...
Zāle sķīdīs vien-nevaidzēs nekādu tur savācēju.
tad jāņem kārtīgs agregāts
www.youtube.com/... ![]()
LyNx8 rakstīja: Eu, teksts reāli labais..
Tev nedod?
nomiks rakstīja:
modena rakstīja:
PS. šaubos ka tu pats savai radiniecei nepalīdzētu pēc šķiršanas pārdot auto ko vīrs iegadājas ka baigo ģimenes problemu atrisinātāju... tak čto ar savu motorolleru PN!
Kāda pircējam starpība, ka auto nepieder tev, bet tavai māsīcai, ka auto viņai pircis nu jau šķirtais vīrs kā samierināšanas priekšmetu, bla, bla, bla???
Ir konkrēts BMW, kurš iet uz andeli. ir konkrēts aprīkojums, cena, bildes un pārdevēja kontakti. Viss.
A viss pārējais info ir pilnīgi nederīgs.
Te jau viens rakstīja, ka, ja baidies tapt apsmiets komentāros, tad ieliec sludinājumu ss.lv, kur nevar komentēt. Bet, ja sludinājumu ieliek forumā, tad - spams ir nevien veselīgs, bet arī gaidāms un neizbēgams.
var jau no ss alvilkt sludinājumu uz iauto un spams tāpat būs
Tā kā, tirgo kā gribi, spams neizbēgams ![]()
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
Viens divi sadarīts, varat atkal sākt kasīties un mērīties, ka tik kaut ko nenokavējat.
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
nakujators rakstīja: a kā es varētu samazināt patēriņu no 10L uz, piemēram, 5L?!
Nu tā kā mazs bērns, jej bogu, atkal jāmāca
Ielej 10l vietā 5l un būs tev patēriņš 5l
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
Ingaaaaa rakstīja: Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga Uggga
Nu paldies par centību
Jums taps piedots!
Sēdies, četri!
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
kurš ir oho.lv reģistrējies, pastāstat, kas nakujators pa putnu meeting.oho.lv/... ![]()