puudpeezju ciems.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Pārdodu SAAB 9-5
nazurbajev rakstīja:
sviestdienis rakstīja: tak motors noklapeejis,un ir atstuteets.
tev tak teica ka pa 500 eiro vasaras beigaas no tevis nopirks.
Ti o čom?
nu tu atrausies
pareizi tu tak neesi sviestcs
kas tu ar savu srotu gruud nost?
Tēma: Pārdodu SAAB 9-5
tak motors noklapeejis,un ir atstuteets.
tev tak teica ka pa 500 eiro vasaras beigaas no tevis nopirks.
bizenajs rakstīja: savus chomus te nemeklee!!!!
a Minces var?
Bucefals rakstīja: Cīruļputenis...
(Sviestputenis)
kursh gan cits
kur jums ssnieg?
saule spiid... bet sniegs ![]()
visi bolaas uz leishmales aktrisi?
aarnoldasas svarnegrisas?
Kindzulis rakstīja: bardakuss normaals ielaas... tauta sakatiijuse sniegu un seenjo
pa briezja ielu kaisiitaaji jau vairaakas reizes izgaseejusji.
viktors1961 rakstīja: Ko juus dariisiet, kad degviela maksaas ~50-60 sant/l???
No laimes apčurāšos....
ar vai bez biksaam kaajaas ???? ...piedodiet
![]()
Tēma: AUTO - BENZĪNS/GĀZE
Ozz rakstīja:
Yetti rakstīja: vot suns gan varētu atmaksāties ātri...
1 sargātu māju...
2 varētu ekonomēt uz trauku mazgāšanu dodot izlaizīt tos sunim...
3 skat 2 punktu - nebūtu jāpērk suņu barība...
4. ak, jā... muti arī varētu ļaut jamajam mazgāt...
ceermes gan tik aatri neatmaksaajas...
var redzeet ka neesi kaisliigs makskernieks ![]()
vai virpas saimniekam shodien nav bijusi pienesumu diena ![]()
Tēma: AUTO - BENZĪNS/GĀZE
Ozz rakstīja: ne pa velti sviniigajaa pieņemšanas/nodošanas aktaa sieviec taapat kaa cita sadziives technika ir baltaa kraasaa
tava draudzene redz ko tu raksti ![]()
D![]()
![]()
Tēma: AUTO - BENZĪNS/GĀZE
Ozz rakstīja: Kuraa kopdziives gadaa saak sieviec atmaksaaties
tev tik viens praataa ![]()
Ozz rakstīja: Tas saucaas "no 1.marta atļauts piedaliities satiksmee ar vasaras riepaam"
tu mani nekacini,ja ![]()
Tēma: AUTO - BENZĪNS/GĀZE
Yetti rakstīja:
cap rakstīja: ...CRV variantā (pats pardevejs teica), dīzelis sāk atmaksaties tuvak 200k km (!)...
glupš laikam esmu... nesaprotu - kā tas ir kad auto, ar kuru vizini savu pakaļu - "sāk atmaksāties"?
kad televizors un kad virtuves iekārta sāk atmaksāties? kad sāk atmaksāties jauna vanna, kas ir 2x lielāka, 3x ērtāka, bet tiek ieliets 4x vairāk ūdens kā iepriekšējā?
ei nost,es neticeeju
bet tocj esi
![]()
Tēma: AUTO - BENZĪNS/GĀZE
Lukoil tocna rullee 50 litru balonaa,shamiem bez paarmetumiem iegaaja ap 57 litri -vasaraa ![]()
speciali tugrikam:
ir audiclub,bet tas ir krievelju(piedodiet) kantoris.
meklee juuzeri Rinalds. vinja telefons,vinjam parakstaa.