JLo rakstīja: mcaa mcaa čmok čmok?
nea
čmokčmok šņuk šņak
![]()
JLo rakstīja: mcaa mcaa čmok čmok?
nea
čmokčmok šņuk šņak
![]()
Ozz rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Ozz rakstīja: Es te taa domaaju-
ar kuru galu vinji domaaja, kad saaka celt to uhnjublakus Miilgraavja gastronomam
tur tak kaa brauc garaam taa taads skaabais naak salonaa ka vemt gribaas
un tas ir iemeslas tam ja garazju vareeja nopirkt pat pa 1500,-ls tad tagad pat pa 4500,-ls peerkot...
es Tevi nepaarpratu-
5 k par garaazu jaunmiilgraavii
un peerk par spiiti vaņučkai
nav jau tur jaadziivo. avaiiigi ir jauno dziivoklju iipashnieki.
tikko atradu sludekli pa 2300,-ls to tagad pat es buutu gatavs maksaat. buus jaauzzvana. galvenais lai ir blakus.
pozitiivais rakstīja: a tas reno viņam baigais...tāds glamurnijs
tas tev bolderiaana ietekmee? ![]()
Ozz rakstīja: Es te taa domaaju-
ar kuru galu vinji domaaja, kad saaka celt to uhnjublakus Miilgraavja gastronomam
tur tak kaa brauc garaam taa taads skaabais naak salonaa ka vemt gribaas
un tas ir iemeslas tam ja garazju vareeja nopirkt pat pa 1500,-ls tad tagad pat pa 4500,-ls peerkot...
Ozz rakstīja: Es te taa domaaju-
ar kuru galu vinji domaaja, kad saaka celt to uhnjublakus Miilgraavja gastronomam
tur tak kaa brauc garaam taa taads skaabais naak salonaa ka vemt gribaas
man domaat ka mes tik daudz nevaram sapiipeeties,lai to saprastu ![]()
Ozz rakstīja: bija SS pa 55 paariitis....
nee, man vajag taadu, kursh man nenesiis zaudeejumus, kad sadomaasu paardot....
Urša maaja man patiik....
tur nespiid. visu laiku liimee ka peerk. tik reaali nevienu nezinu,kas paardotu.
ibio rakstīja:
Ozz rakstīja: bija SS pa 55 paariitis....
nee, man vajag taadu, kursh man nenesiis zaudeejumus, kad sadomaasu paardot....
Urša maaja man patiik....
ursis tak garāžā dzīvo - rok bedri lai būtu kur alu glabāt, tualetes nav, virtuves nav, bet auto gan var novietot pie gultas
atrausies ![]()
Kindzulis rakstīja: Pozij- panjem tak palaisti jamo ar bolderjaanjiem
kur ta shamais taadu mantu njems...
Ozz rakstīja:
sviestdienis rakstīja: nav vnk aizdeguni izgriezt,nekaa shitaa mociities?
Tu esi vinja aizdeguni redzeejis
tu domaa,ka vinjam savaadaaka?
es vnk pajautaaju,jo neesmu redzeejis
ja buutu redzeejis-nejautaatu.
kameton rullee-neapstriidu.
a kaa ne jau es viens esmu uz striipas ticis? ![]()
nav vnk aizdeguni izgriezt,nekaa shitaa mociities?
Siksparnis rakstīja:
iRAFAR rakstīja:
Siksparnis rakstīja: Čau. Šnobelis tek kā pavasarī bērzs.
Nekad neesmu mēģinājis degunā ieurbt...
manim ir dūruši, kādas 50 reizes.
Vārdu sakot līdz riebumam, īsta nelaimes čupiņa.
ursi, mello tēju vispār nedzeru, izņēmuma kārtā tagad dzeru zaļo/
dari ko saka !
nu taa nav hes meka,nav. visi dodas puuzdienaas uz saalazpili... vai eed liidz panjemto.
jo tai dzertuvee diezin vai var paeest....
padzerties gan
vot dolenieshu dzertuve ir pareizais apziimeejums
un vasaraa vasarnieku...
sviestdienis rakstīja: ar kaajaam var aatraak apmaldiities,kaa ar AUTO.
atpakaljcelju atradiis? nedosies uz Keguma HES ,lai upi skjeersotu?
ar kaajaam ...
ar kaajaam var aatraak apmaldiities,kaa ar kaajaam.
atpakaljcelju atradiis? nedosies uz Keguma HES lai upi skjeersotu?
Siksparnis rakstīja: Čau. Šnobelis tek kā pavasarī bērzs.
stipru melnu teeju. + citronu zupinja. karstu loc ieksjaa. un tos citrona biezumus arii apeed !
teeja jaasalej kopaa ar citronu zupinju. un ja veel eedamkarotti medus pieshauj.
jaadzer daudz un karsts.
Kindzulis rakstīja: vecais Ruudis
lielus sataisiijis,veel tagad jaajuuzio
Kindzulis rakstīja: jap
seedeeju hauzii un shkjirstiiju
jo inetaa,nekur neko taadu neatrodu |
Kindzulis rakstīja: Ursi- nu neloc tak suktiniiti no pasha riita...
šodien 1858. gadā Dzimis Rūdolfs Dīzelis....
ak izgudrotaajs, kad shis patenteeja diizeli? tas tak buutu realaaks datums?
kur izlasiiji? nopleeshajamajaa kalendaaraa?
Kindzulis rakstīja: obanaa shodien tak Diezeljsveetki
veelreiz un leenaam ...luudzu
sviestdienis rakstīja:
Dorisa rakstīja: Vai jums kauns ir?
ir MUMS ir
varbūt...
jau esi Rīgā?
Dorisa rakstīja: Vai jums kauns ir?
ir MUMS ir
Kindzulis rakstīja: sukuchi nah
ja nu kas.. pienjemu pasuutiijumus uz neiistiem suktinjiem... treshdien Viljnja... taatad arii paljonaas detaljas ar varu atvest
jaaiekampj pasham kaads citronauta pakaljplaukts... a to kaukaa nelimuziiniski skalji pa grabazjnieku ripinaas pugatieris un aphotheeka...liidz ar trejstuuri
Ursi- tas frukts- kam nr piespeeleeji- v nature atradums... detaljas nu ljooooyi plashaa klaastaa
ja jau man vinju draugs ieteica
vinsh toreiz par dizelj auto shaubiijaas...