Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrīt, Skaistuļi!!!
Sābu
Pārdevi
Kas, baigais Skaistulis jūties, ka atbildi
P.S.
da nē, palasīju sludinājumu, papētīju auto, un zini, pašam iepatikās, liels, ērts, naf dārgs......
i napig japārdod
Vo vo, es to pašu saku.
par 5 štukām sludinājumā var atast 80to volvo , tas ir vēl lielāks un ērtāks.
i nepliist kaa opelis9-3 vai kaa vinju tur
sviistcs mani nekauniigi agri no riita pieceela,ja es vinjam 2:30 noveeleeshu labu riitu?vai mees buusim kviti?
Sviestc rakstīja: Fartuks / Sviestc 1:0;
nizdveaas kartuku apshmaukt,ja?
Sviestc rakstīja: teica Mamma, nedzer kad spēlē...
un nespēlē kad dzer...
Kad man NAV naudas ,es NEVARU dzert !
Kad man IR nauda,es NEDRIIKSTU dzert !
KAD TAD ,LAI ES DZERU ????????????????????????
Sviestc rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Sviestc rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Pirmais rakstīja: neatradu nekur apstiprinājumu ničai ursis(b)/Sviestcs(m)
lūdzu apstiprināt šiten
mums ar Ursi ir viena niča un viena ( divreiz pārbaudīta ) mana vinne!!
ŠMAUKLIS
gribi pārspēli
Tai ničai
tas neko nemaina-shmauklis
Tad Tu padodies arī otra spēlē
man jau teica ka vaidzeeja tevi izmest mezjaa.... ap Viljaku-tanii pusee....
Sviestc rakstīja: tjitāniku rāda...
a tur Ļeonards di kapris...
damās ģipst un masturbē...
uh,,,
nesaprotu raudāt vai smiet
pa onanee,buus lapi.
Sviestc rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Pirmais rakstīja: neatradu nekur apstiprinājumu ničai ursis(b)/Sviestcs(m)
lūdzu apstiprināt šiten
mums ar Ursi ir viena niča un viena ( divreiz pārbaudīta ) mana vinne!!
ŠMAUKLIS
gribi pārspēli
Tai ničai
tas neko nemaina-shmauklis
Smart7 rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Smart7 rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Nja-labriit visiem un tam bezkraanam PN
A ko jūs visi tik pastiprināti pievēršat uzmanību Ingaaaai???
smukaaka vinja par tevi ir vismaz x5
Es tak reiz teicu, ka esi g.ejs!
runaa,runaa bet dirs ar meeru ! pedinsh paardraastais-nepietiek ka priedi sev dirsaa moki.
Magistrs rakstīja: Pajauc vaļā to lādētāju uz 12V, noteikti kautkur varēs dabūt 6V. kautkad tā darīju, kad vajadzēja veco jafeli dabūt dziesmā.
kapēc jājauc? samazini strāvu un lādē -nekas nekur nav jājauc. tie 12V ir uzrādīiti dundukiem,jeb ķer uz muļķi!
LĀDĒ AR STRĀVU !!! NE spriegumu!
Kindzulis rakstīja: Daju vvodnije: rezerves daljas b/u lietuvaa- preciizaak interesee citrons d12 turbo ar automaatu vai ir un ja ir tad spararats
tiek dariits. tiek meklēts Kauņas guru telefons. un ja kas tad Viļņā.
Smart7 rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Nja-labriit visiem un tam bezkraanam PN
A ko jūs visi tik pastiprināti pievēršat uzmanību Ingaaaai???
smukaaka vinja par tevi ir vismaz x5 
kindza -ir koleegjis kam jautaat uz reiz. dod biski preciizaak ko gribi,lai varu darboties.
Kindzulis rakstīja: Tak spararats...muftu nomainiijushi bet to sachibinaajushi
saliekot visu-auto ruuc un brauc-bet trobele akau taa pati tb jauks nost atkal
p.s. Tev bij kaukaads chudiks kas ar shitaam tehnikaam pa LT njeemaas -vajag kaukaadus kontaktus leishos
oki ,kaadus kontaktus. remonta,rezerves dalju?
sviestdienis rakstīja: ki ka -taa arii neatbildeeji kas tur par shaizi ar tavu auto-veel uzradaas?
ki-ka-dza?
ki ka -taa arii neatbildeeji kas tur par shaizi ar tavu auto-veel uzradaas?
Smart7 rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: ...brīt...
BUCJA
paldies tev ar divas
Vēl slīpi noliekaties
skic skaudji 
laadee ar straavu ne spriegumu-ceru ka atbilde ir skaidra.
Ingaaaaa rakstīja: ...brīt...
BUCJA
sviestdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: morjenz.
tev ar draugiem.lv iet?
vairs neiet 
Centis_Nuudele rakstīja: morjenz.
tev ar draugiem.lv iet? 
phenom rakstīja:
sviestdienis rakstīja: incanti vai sviestu speeju tikai es te izlasiit ?
www.tvnet.lv/...
jeb man ljoti patik shis : TA Liepājā pārdoti 837 protokoli.
Bet ko Tavuprāt ar viņiem vel dara? Atdod??? Un par ko Tu maksā ~10-12LS? Laikam par sviestu
skaidrs tak ko shamie domaa
bet var padomaat citaadi 