incanti ko pirmais ar Lasrotillu domaaja
operetes teaatri?
un ko vinsh tur grib ieraudziit? maz postazju...tepat... jeruzalamenes ielaa? ![]()
incanti ko pirmais ar Lasrotillu domaaja
operetes teaatri?
un ko vinsh tur grib ieraudziit? maz postazju...tepat... jeruzalamenes ielaa? ![]()
Kindzulis rakstīja: likaas jau ka naff laba doma-6as briivdienas peec kaartas... bet kaa raadaas te viens otrs taas saak pa pilnu programmu izmantot
labriit odnako
taa linas estipois ar jau klaat?
Sviestnesis rakstīja: Dajošs Ziemassvētku pantiņus!!!
Pa labam!!
ko a?
Eit projām, Ziemassvētki,
Ar visām karašām,
Es gaidīšu Lieldieniņas
Ar zaļo rudzzālīti.
nezinu ko te varfanot par srot mobiiljiem.
AUDI tik speeks un vareniiba.
jau gandriiz 4 gadus atpakalj nomainiiju auto. ar noskreejienu reaalo ap 450 tkm,jau visu sho laiku vinsh godiigi pelna maiziiti taxistiem-pilseetaa zem liepaam. un uz odometra ir 650 tkm ... taatad reaalais ap 800-850 tkm. ir mainiitas bukses un tekoshaas lietas. motors nemaz nav mainiits -i neprasaas. uz auto nav ne plekja ruusas. tik stuure nomainiita jo vecaa bija katostrofaali nodilusi(es vinju biju atdevis noshuut ar aadu).
taa ka gariniet un pagariniet,ir auto kas ar darbiem pieraada paaraakumu tehnikaa.
bizenajs rakstīja: nu kastes tilpums jau vairaak taakaa uz vasaru velk, tagad taa pamazaak, vairaak gribas balto dzirinju ar beerzu pumpuriem vai tequila... vo, zinu, ko vakaraa njammaashu
tev arii ar trako aazi pietiks
0.5
taa ZP teica ![]()
Ozz rakstīja: banu par ģeneratora sukaam norauties-
tas prieks šī autoportaala buutu pasaa laikaa
nu nezinu,mani tas neizbriiniitu ![]()
vakar ieskreeju uz 60 min garazjaa. paskruuveet dazjas skruuves. kaa reultaataa tika saluzta viena plastmasa un no p i sos visu dienu
ne man tur ko vajadzeeja...ne ... ![]()
Siksparnis rakstīja: Sveiki, sveiki.
slims biju vakar,viebdamies un ... idzeeru 1/2 s u k tiniisha...
tfu kur negarshiigs
bet nelies tak zemee,vai ne?
ticeejums:
ja V-graavii saak riet un kaukt sunji,tad riisz buus ... volvo klaat.
![]()
Tēma: Vajag Audi 90Q bāku
Magistrs rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Magistrs rakstīja: Paskaties kādu vakaru discovery un uztaisi pats. Vismaz raimis tā darot.
ko tieshi?
skataas discovery?
taisa bākas pēc discovery pamācībām, un metināmos aparātus arī
muti bruukjee,ne taisa ![]()
nu nezinu es dzeru,un man nekaadas kapsulas nav jaalieto - taa ir mana panaakuma atsleega.
Tēma: Vajag Audi 90Q bāku
Magistrs rakstīja: Paskaties kādu vakaru discovery un uztaisi pats. Vismaz raimis tā darot.
ko tieshi?
skataas discovery? ![]()
sviestcs esot iekaapis sunja k a kaa un apeedis arnoldu,taapeec shim kurpes esot netiiras un dublju pilna vanna.jo atrasts esot pie Kraslavas mezjaa.
Tēma: NSNF 153 - Bowļinga cups
HRE rakstīja:
sviestdienis rakstīja: 13:00(apmeeram) laipni luugti uz TDA prieksnesumu Spicee.
Kas taas par orgjijaam ?
T -tautas
D-deju
A-ansamblis
Tēma: NSNF 153 - Bowļinga cups
13:00(apmeeram) laipni luugti uz TDA prieksnesumu Spicee.